Většina umělců s věkem zpomaluje, u vás to vypadá, že je tomu naopak… Kde berete energii?
Já měla pomalejších deset let – od svých třiceti do čtyřiceti během mateřské v Kanadě, kdy jsem se nadechla na další etapu. Kluci rostou jako z vody a já neprošvihla žádnou jejich krásnou fázi, kdy objevovali svět. Jsem vděčná, že zase můžu po dlouhé době naplno pracovat. Všechno má svůj čas.

Lucie Vondráčková nedávno vyslala do světa nový videoklip k písni Rekordérka:

Zdroj: Youtube

Máte vůbec volno pro sebe? 
Mám. Už jsem velká holka a vím, že to je důležité. (smích)

Čemu se nejčastěji věnujete?
Miluju masáže, procházky se psem, tanec kdekoli a kdykoli a knížky. Taky ráda pleju zahradu, sazím stromy a chodím do divadel na své kolegy. (smích) Myslím, že jsem ve správném životním balancu.

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková: Až se Zdeňkem jsem poznala, že už bylo samoty dost

Jste fatalistka?
No je fakt, ze čím dál míň plánuju, protože nejzajímavější scénář stejně napíšou tam nahoře. Tak se nechávám překvapovat, a to mě baví čím dál víc. Někdy za vámi přijde projekt ze dne na den, někdy ho plánuju rok dopředu. Ale když má být, tak bude, a když ne, tak ne. Nejhorší je v čemkoli tlačit na pilu. To se tyká práce i vztahu.

S partnerem Zdeňkem Polívkou už spolu bydlíte a s vámi kromě dětí i spousta zvířat. Už kdysi jste mi říkala, že jste hodně pomáhala útulku v Kanadě. Pokračujete i tady? 
Hned jak jsme se z Kanady vrátili, pořídili jsme si s klukama dva kocourky z útulku. Tedy oni si spíš pořídili nás. (smích)

Lucie Vondráčková na sobě neustále pracuje: 

Jak jste se k tomu v Kanadě dostala?
Nejsem moc materialista, takže jsem si vždycky k Vánocům a k narozkám přála možnost jet do útulku a darovat jim prostředky na to, aby zachraňovali co nejvíc chlupáčů. A za ty roky jich bylo opravdu hodně.

Monika Bagárová s dcerou Ruminkou
Monika Bagárová: Lidé se mě často ptají, jestli jsme s Leem ještě spolu

Plánujete si pořídit domů ještě další zvířátko?
Víte co? Už je nás dost. Jedenáct uštěbetanejch ptáčků, dva prdlí kocouři, jeden vyjící haskopes, dva kluci, kteří pravidelně vstávají v šest ráno, jeden lev z MMA a divadlem praštěná kočičí máma. Myslím, že to bohatě stačí. (smích)