„Když jsem dělala diplomku na téma vibrátorů, tak jsem tenkrát netušila, že se tím začnu zabývat profesionálně a už vůbec mě nenapadlo, že jednou budu designérkou erotických pomůcek,“ říká Anna Marešová v novém podcastu Backstage, kam ji pozvala redaktorka lifestylového webu iglanc.cz Adéla Nosková. Té křehká blondýnka mimo jiné prozradila, proč ochutnávala lubrikant i čím se kromě designu ráda zabývá.

Návrh vozů lanové dráhy na Petřín - Anna Marešová Designers:

| Video: Youtube

Mezi ženami je teď v kurzu menstruační kalíšek. Poradíte, jak si správně vybrat? „Kalíšků je na trhu hodně a já se snažím ženám dopřát, aby se při výběru nezdržovaly. Proto naše značka nemá milion barev a máme jen dvě velikosti kalíšků. Radím používat větší kalíšek na menstruaci v začátcích, a menší na ty dojížděcí dny," doporučuje designérka a pokračuje: „Kalíšek mi přišel jako geniální produkt, ale vždycky jsem nacházela nějaké neduhy. Proto jsem se je snažila zlepšit a navrhnout tak, aby byly příjemné k používání,“ dodala Anna Marešová. 

close Bakstage s Adélou Noskovou info Zdroj: Se svolením IGlanc zoom_in Backstage Adély Noskové s Annou Marešovou

Když přijdete mezi lidi, baví se s vámi i o něčem jiném, než o masturbaci a menstruaci? „Ještě o tramvajích a lanovkách,“ odpověděla se smíchem Anna Marešová.

„Musím říct, že když jsem ve společnosti a lidé nevědí, co dělám, připadám si chráněná a bavíme se o všem možném. Pak to ale zjistí a já sleduju, že je toto téma moc baví a mají k němu různé nápady, třeba jak by se daly produkty vylepšit,“ dodala designérka.

Anna Marešová navrhuje různé sexuální pomůcky:

Anna Marešová si ráda někdy od navrhování oddechne a zabývá se něčím úplně jiným.

„Kdysi jsem vytvořila výstavu lidí, co mají nějakou psychickou poruchu a moc mě to bavilo. Nejsem takovej ten klasickej designér, co přijde ráno v osm, vezme tužku a kreslí do večera. Zajímá mě spousta věcí, dělala jsem třeba i podcast,“ zavzpomínala Anna Marešová.

Při vývoji produktů se snaží Annin tým vychytávat mouchy přímo při výrobě.

„Teď máme lubrikant, ke kterému jsem dlouho sháněla výrobce. Chtěla jsem, aby v něm byly přírodní složky, měl skvělou konzistenci i vůni. Všechno už bylo vychytané a pak kolegyně řekla, jestli bychom ho neměly taky ochutnat. Souhlasila jsem a zjistily jsme, že má hořký nádech. Hned jsem zavolala do výrobny a zadala požadavek, ať je bez příchutě,“ prozradila jedna z nejúspěšnějších českých designérek, která má řadu prestižních cen i ze zahraničí.

V podcastu ještě Anna Marešová prozradila, který nejbizarnější vibrátor se jí dostal v rámci výzkumu pod ruce, jak se dělají vibrátory s osobním vzkazem nebo co mají společné vibrátor a Barbie.

Co je Backstage?
Backstage je tajné území slavných - zákulisí, kam mají přístup jen ti, kterým patří a pak pouze pár vyvolených s backstage pasem jako vstupenkou na krku! Teď do něj můžete díky novému podcastu Adély Noskové vejít i vy! Hosty podcastů Backstage na iglanc.cz jsou influenceři, hudební interpreti, ale také manažeři, výtvarníci, slavní… Prostě všichni ti, kteří tvoří svět umění.

close Facebook Deník Styl je tu pro každého. info Zdroj: Deník/Denisa Lottmannová zoom_in Facebook Deník Styl je tu pro každého.