Podívejte se, jak vypadal loňský ročník Miss OK:

Zdroj: Youtube

Soutěž Miss OK je určená pro středoškolské dívky všech typů i tvarů a ani není úplně důležité, jaké mají míry. Zkratka OK totiž znamená opravdovou krásu. V hodnocení se nehledí primárně na vzhled účastnic, ale na jejich talent, povahu a charisma. I když vítězky jednotlivých ročníků jsou velmi půvabné. Svědčí o tom i pohled na vítězku 9. ročníku Alžbětu Křížovou z Hradce Králové, o jejímž triumfu Deník informoval před několika měsíci.

Zvyšuje sebevědomí

Už se stalo tradicí, že Miss OK nabízí mladým kráskám zkušenosti ve světě modelingu a dodává jim už dlouhá léta sebevědomí. „Setkávají se se specialisty v oblasti multimédií, PR a marketingu, ale také s návrháři, choreografy, vizážisty a dalšími osobnostmi z odvětví módy a krásy,“ sdělil za organizátory ředitel soutěže Roman Štěpánek.

Plakát propagující další ročník Miss OK:

Moderátorkou pro desátý ročník bude opět Eva Decastelo, která už v minulosti dokázala galavečery Miss OK výborně moderovat. „Těším se, až se zase vrátím do olomouckého Sklubu, kde se uskuteční finále soutěže. Soutěžící i diváci mě vždy nabijí skvělou energií,” poznamenala k soutěži Decastelo.

Pulp Fiction je zároveň můj velmi oblíbený film,” dodala s úsměvem.

Ceny i zkušenost

Kromě absolutní výherkyně se vyhlašují i kategorie 1. a 2. Vicemiss, Miss Face a Miss Internet. Ve hře jsou hodnotné ceny, a ještě hodnotnější zkušenosti. „Je úžasné, že pro letošek můžeme oslavit jubileum. Za Miss OK stojí spousta práce, která je každým rokem víc a víc vidět,“ říká ředitel soutěže Roman Štěpánek.

Justýna Zedníková a Taťána Makarenko
Šéfka Miss Makarenko: Justýna by se na světové soutěži mohla umístit vysoko

„Skloubení gangsterského filmu a soutěže krásy není na první pohled úplně konvenční. Myslím si ale, že je v Pulp Fiction spousta námětů, ze kterých se dá čerpat. Film má jednoznačně nedocenitelnou retro atmosféru, která soutěž obohatí,“ dodal Roman Štěpánek k tématu desáté Miss OK.

Do Miss OK 2024 se mohou dívky přihlásit už nyní na webu soutěže missok.cz. Jednotlivé castingy se chystají na začátek roku 2024. Místa a termíny budou ještě upřesněny.


Nahrává se anketa ...