deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Slovenským horám hrozí i orkán: Meteorologové varují, že v noci může horské oblasti okresů Liptovský Mikuláš, Poprad a Brezno zasáhnout vichřice.
Sabotáž Nord Stream 2: Rusku se nepodařilo přimět Radu bezpečnosti OSN, aby požadovala nezávislé vyšetřování poškození plynovodu.
Obnova energetiky: Belgie pomáhá Ukrajině opravovat energetickou infrasturu po ruských úderech. Poskytla 36 tun vybavení, uvedl Kyjev.
Ohrožený náklad: Na průtahu Ropicemi zasahují hasiči u cisterny s 25 tunami čokolády. Sjela mimo silnici, hrozí její převrácení.
Pád do kolejiště: Ve stanici metra Strašnická vyprostili pražští hasiči osobu po pádu mezi vagóny soupravy metra.
Prodělek připsali sankcím na Abramoviche: Ztrátu 121 milionů dolarů vykázal za uplynulou sezonu londýnský fotbalový klub Chelsea. Prý kvůli sankcím na exvlastníka
Pokuta pro západní firmy: Zahraniční firmy odcházející z Ruska by měly zaplatit pět procent své tržní hodnoty, píše list Kommersant.
Střelba v nashvillské škole: Policie upřesnila, že útočnice v Nashwille měla 28 let, původně uváděla, že vypadala jako náctiletá.
První účast v semifinále: Hokejisté Vítkovic vyhráli šesté čtvrtfinále play off extraligy v Brně 4:3 v prodloužení a sérii ovládli 4:2 na zápasy.
S plameny bojuje 500 hasičů a 20 vrtulníků: Kvůli rozsáhlému lesnímu požáru na východě Španělska zůstává mimo domov zhruba 1 500 evakuovaných.
Polák padl u Bachmutu: Zraněním utrpěným u východoukrajinského Bachmutu podlehl polský dobrovolník, cituje Kyiv Indepedent iniciativu Nehemiáš.
Výzva Kongresu: K střelbě s šesti mrtvýni v Nashville se zřejmě vyjádří prezident Bidenl, znovu vyzve k přijetí zákonů k regulaci zbraní
Vleklé nepokoje v Demokratické republice Kongo: Při útoku milice CODECO ve východokonžské provincii Ituri zemřelo nejméně 17 lidí, v oblasti narůstá násilí.
Tísňové volání z borovice: Do lesa u Stráže pod Ralskem spěchala policie pomoci mladíkovi, kterého vyhnal divočák na strom.
Návrat po třech letech: Přímé letecké spojení Prahy s jihokorejským Soulem je zpátky. První let přistál na pražském letišti před pátou odpoledne
První úspěch pauzy: Izraelské odbory oznámily ukončení dnes zahájené generální stávky. Reagují na slib pozastavení soudní reformy.
Sedm mrtvých v Nashville: Policie upřesnila, že v křesťanské škole střílela dospívající dívka. Zabila tři děti a tři dospělé. Mrtvá je i ona. Zranění na viaduktu: Pražští hasiči vyprostili člověka zraněného po kolizi s vlakem v Podnádražní ulici, předali ho záchranné službě.
Šest mrtvých ve škole: Střelec v křesťanské základní škole v Nashville zabil tři děti a dva dospělé, upřesnila policie. Mrtvý je i střelec.
Vybírali peníze pro Rusy na Ukrajině: Německá policie dnes prohledala domov dvou prokremelských aktivistů a zabavila jim počítače a dokumenty.
Srážka s osobou: Na trati Beroun - Praha hl.n. je v úseku Praha-Smíchov - Praha hlavní nádraží přerušený provoz. Pracují hasiči.
Pauza po protestech: Izraelský premiér Netanjahu po týdnech protestů potvrdil pozastavení kritizované soudní reformy. Chce o ní dál jednat.
Snaha uspořit 5,5 miliardy dolarů: Skupina Disney začala naplňovat plán propustit kvůli úsporám na sedm tisíc lidí. Zaměstnance bude propouštět do června.
Prezident zahájí návštěvu Moravskoslezského kraje: Petr Pavel v úterý navštíví Ostravu, Frýdek-Místek a Nošovice. Bude jednat s politiky i hovořit s lidmi.
Málo důkazů o kartelu: Evropská komise opět odmítla návrh Českého telekomunikačního úřadu (na regulaci velkoobchodního trhu s mobilními daty.