Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

U Dražíče se srazila dvě auta: Po nehodě na Bechyňsku zasahují hasiči, jednu řidičku vyprošťovali. Zranění jsou 3 dospělí a 3 děti.
Letiště hostilo sraz italských aut: Do Jindřichova Hradce se milovníci značek Fiat, Alfa Romeo či Maserati sjeli poprvé.
Černochová kritizovala komunikaci s Řehkou: Ministryně obrany ale v Otázkách Václava Moravce potvrdila, že pracovní vztahy s náčelníkem generálního štábu má dobré.
V Českém Těšíně pokračuje odklízení škod: Na Těšínsku a Třinecku zanechala víkendová bouřka nejvíce následků. Znovu pomáhají i hasiči.
Lidé z Liberty dostanou náhradní mzdu v červenci: Ministr práce Jurečka uvedl, že úřady práce začnou žádosti zaměstnanců ostravské huti zpracovávat v pondělí.
Hladík předloží novelu o zálohách na PET lahve: Ministr životního prostředí změny zákona o vratných obalech vládě odevzdá v létě.
Ronaldo vyrovnal Poborského rekord: Kapitán portugalských fotbalistů dosáhl v utkání s Tureckem osmé gólové přihrávky na ME, dostihl českého hráče.
Němečtí cyklisté si zvykají na helmy: Loni ji nosilo 44 % o rok dříve 40 % a v roce 2020 jen čtvrtina, popsal trend nový výzkum spolkového dopravního úřadu.
Střelec v Ohiu zranil 10 lidí: Policie pátrá po muži v černém oblečení, který střílel z bílé Hondy. 1 osoba je v kritickém stavu, ostatní ve stabilním.
Jurečka navrhe zvýšení platů ve veřejné sféře: Podle ministra práce by si vybrané skupiny a zaměstnanci ve státní službě měly od září polepšit o 7 - 10 %.
Andy Murray přijde o Wimbledon: Britský tenista podstoupil operaci, podle zdrojů Telegraphu bude mimo hru nejméně šest týdnů, olympiáda je nejistá.
Netanjahu doufá v obnovu dodávek amerických zbraní: Izraelský premiér uvedl, že mají zpoždění čtyři měsíce a že problémy zveřejnil po nezdaru tiché diplomacie.
Průzkum STEM ukazuje vedení ANO, návrat komunistů: Opoziční hnutí by vyhrálo volby s 32,9 %, KSČM překročila hranici 5 % pro vstup do Sněmovny.
První munice z české iniciativy míří na Ukrajinu: Bojující země začne dělostřelecké granáty dostávat od konce června, potvrdila ministryně obrany Jana Černochová.
Ukrajina zasáhla ruské velitelské stanoviště: Generální štáb tvrdí, že armáda udeřila proti velení motostřeleckého pluku v ruské pohraniční Belgorodské oblasti.
Světový šampion se ženil na Lounsku: Hokejový mistr světa Michal Kempný měl svatbu v resortu, kde se loni vdávala Petra Kvitová.
Apple a Meta zvažují spolupráci: Výrobce počítačů a mobilů jedná s vlastníkem Facebooku a Instagramu o kooperaci v oblasti AI.
Karviná si užila Poho Den: Slavnost v Lázních Darkov nezmařily ani problémy s elektřinou, reportéři Deníku byli na místě.
Největší letecká základna NATO bude v Rumunsku: Vznikne rozšířením stávajícího vojenského letiště u vsi Mihai Kogalniceanu.
Americký Wisconsin zřejmě zasáhlo tornádo: Větrný vír způsobil značné škody ve městě Janesville, na místě pracují záchranné složky.
Plavkyně Barbora Seemanová je ve čtvrtém finále: Na ME v Budapešti má zatím dvě zlata a bronz, navečer může sbírku rozšířit v závodu na 400 m volný způsob.
Mezi Rusy přetrvává Prigožinův kult: K hrobu šéfa ruské žoldnéřské Wagnerovy skupiny nosí lidé květiny, věnce a vlajky, všimla si agentura DPA.
Hizballáh může dostat posily pro boj s Izraelem: Pokud židovský stát s libanonskou milicí vstoupí do války, slibují mu pomoc tisíce proíránských bojovníků, píše AP.
Chlapec přežil pád z 18 metrů: 15letý školák se zřítil z útesu na anglickém pobřeží v Dorsetu, vyvázl se šrámy a modřinami.
Polsko zvažuje úplné uzavření hranic s Běloruskem: Úřady posuzují, jaký dopad by mělo ukončení provozu dvou zbývajících přechodů, potvrdil ministr zahraničí Sikorski.