Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Muzejní noc v hlavním městě láká: Mnoho lidí využilo možnost prohlédnout si opravené Muzeum hl. m. Prahy.
250 tisíc lidí protestovalo ve Francii: Konkrétně proti krajní pravici, uvedla podle deníku Le Monde policie. Odboráři odhadli účast na 640 tisíc lidí.
ŘSD vybralo nového vítěze stavby D11: Česko-slovensko-maďarské sdružení stavebních firem nabídlo ve výběrovém řízení cenu 11,71 miliardy korun bez DPH.
Světové finále Elite Model Look: Vyhráli jej Micklate Déciová a Imade Darouache.
Krutou smrt si zvolila žena z Plzně: Polila se benzinem a zapálila. Bojuje o život.
Rekord v dálkovém vedení vody: Vytvořili jej malí hasiči z Česka, Německa a Polska.
Zoo Praha zažívá velký den: První vombatí mládě narozené v Česku je samička. Afghánec v Německu pobodal tři fanoušky: Muž podle policie ještě předtím „noži podobným předmětem“ zabil jiného Afghánce. Policie jej záhy zastřelila. Vražda v Klatovech: Tragédie sousedy vyděsila. Byl to skvělý člověk, říkají o mrtvém muži. Kate zastínila i krále: Princeznino první vystoupení bylo plné symbolů a smíchu. Tragédie v Ostré: Rychlovlak srazil ženu, na místě zemřela.
Pětibojaři vybojovali na MS týmový bronz: O nejlepší individuální výsledek se v čínském Čeng-čou postaral osmým místem Vlach.
Švýcarští fotbalisté vstoupili do ME vítězstvím: Maďarsko porazili 3:1. O švýcarské góly se postarali tři různí střelci.
Kanoista Fuksa byl na ME třetí na pětistovce: Skončila jeho neporazitelnost na této trati trvající na ME od roku 2013. Má dnes druhou medaili.
Havárie při motocyklových závodech v Jičíně: Jezdec havaroval mezi diváky. Pět lidí včetně motocyklisty bylo zraněno. Tři zranění skončili v nemocnici v Jičíně.
Hustopečská rallye: Adam Březík se dočkal prvního triumfu v MČR.
Obézních pacientů přibývá: Nově je ve Zlíně bude převážet sanitka XXL.
V čele hokejového svazu bude Alois Hadamczik: Nynější prezident tam bude další čtyři roky. Na konferenci v Praze byl jediným kandidátem a obdržel 59 z 61 hlasů.
82. výročí vyhlazení obce: V Lidicích se konala pietní vzpomínka.
MOV schválil 14 ruských a 11 běloruských sportovců: Mohou jako neutrální startovat pod pěti kruhy v Paříži.
Kanoistka Satková byla třetí na SP ve vod. slalomu: Bronzový stupínek obsadila potřetí v kariéře. Na stupně vítězů se dostala opět po dvou letech v Krakově.
Lidé si připomněli největší důlní neštěstí: Tragédie na Karvinsku se odehrála před 130 roky, konkrétně 14. června 1894, zahynulo 235 lidí. Nedílná součást přípravy reprezentace: Fotbalisté si u videa pouštějí i záběry z dronu, hráči si rozbory pochvalují.
Britská princezna Kate na veřejnosti: Ukázala se poprvé po půl roce od diagnostikování rakoviny. Připojila se k oslavám narozenin krále Karla III.
Pellegriniho slova po inauguraci: Žijeme v těžké době, kdy se bortí dlouhodobé jistoty, pryč je jistota míru, řekl.