deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Právě teď

Hra o účast mezi elitou: Kladno bude hájit potřetí za sebou účast v hokejové extralize, čeká ho Vsetín.
Městu se podařilo eliminovat vandaly: Ostraha se v čekárně terminálu vyplatila. Benešov hlásí pokles škod a stížností.
Iniciativa nákupu munice pro Ukrajinu: Prezident Petr Pavel ocenil, že nabrala tempo. Do dneška se připojilo přes 20 zemí.
Turnaj v Barceloně: Tenista Tomáš Macháč postoupil při letošní premiéře na antuce do 2. kola.
Další krok k oživení úzkokolejky: Obce na trati znovu zasedly k jednacímu stolu.
Fialova návštěva Bílého domu a jednání v CIA: Jsou důkazem vysokého renomé ČR ve světě, míní koaliční politici. Většina opozičních cestu nekomentovala.
Zpřísněná pravidla pro používání vody: Kolumbie kvůli suchu zastavila vývoz elektřiny do sousedního Ekvádoru. Ovlivněny jsou totiž i vodní elektrárny.
Bleskové záplavy v Ománu: Vyžádaly si 18 mrtvých, silný déšť zasáhl i Spojené arabské emiráty.
Liberty Ostrava posílá část lidí zpět domů: Věřitelé schválili restrukturalizaci. Soud se zabýval případem pokusu o vraždu: Expartnerku se pokusil zavraždit paličkou na maso. Nebylo to tak, hájil se muž. Požár renesanční budovy staré burzy v Kodani: Jde o jednu z nejznámějších památek města. Zranění nejsou hlášeni a příčina požáru zatím není známá.
Novela zákoníku práce: Umožní vyplácet část mezd v eurech. Upraví také výpovědní lhůty. Firmy by měly rodičům držet pozici 2 roky.
Restrukturalizační plán Liberty Ostrava: Proti němu vznese její dodavatel Tameh Czech námitku k soudu. Trvá na tom, že Liberty manipulovala s hlasováním.
Nový podnik Dycky dick: V centru Ostravy poutá pozornost pánské přirození. Nabízí 16 centimetrů radosti.
Český HDP letos vzroste o 0,7 procenta: Předpověděl to MMF. Výhled je pesimističtější než dřívější odhady MMF i než prognóza ministerstva financí.
Záplavová zóna u řeky Išim: Gubernátor Ťumenské oblasti nařídil evakuaci řady obcí.
Odhad letošního růstu světové ekonomiky: MMF jej zlepšil na 3,2 procenta. V lednu letošní růst odhadoval na 3,1 procenta.
Restrukturalizační plán hutního podniku: Pro restrukturalizaci hlasovalo 90 procent věřitelů, oznámila Liberty.
MS házenkářek v roce 2013: Česko jej bude hostit spolu s Polskem, hrát se bude v Brně. Půjde o druhou velkou akci po spolupořádání ME 2026.
Íránský prezident Raísí hovořil s Putinem: Írán nemá zájem na zesilování napětí v regionu, řekl dle Kremlu Raísí. Putin vyzval strany ke zdrženlivosti.
Prezident Petr Pavel na návštěvě ve Zlíně: Řekl, že usiluje o co nejlepší kvalitu vztahů mezi Slovenskem a Českou republikou, zejm. v mezilidských vztazích.
Nový trenér hokejistů Vítkovic: Stal se jím David Bruk, Pavel Trnka bude jeho asistentem.
Jednání dolní komory Parlamentu: Sněmovna dnes bude moci jednat do půlnoci. Koalice chce, aby projednala desítku předloh ve 2. a 3. čtení.
Tank Sherman opustil plzeňskou zoo: Před umístěním do muzea projde renovací.
Rozhodnutí antimonopolního úřadu: Povolil skupině Colt CZ nákup vlašimského výrobce munice Sellier&Bellot. Spojení nebude mít vliv na hospod. soutěž.