deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Právě teď

Dopravní nehoda u Chebu: Náklaďák měl na dálnici D6 nehodu. Zablokoval sjezd na Dolní Dvory. Petice proti festivalu Velká Morava fest: Vzbudila rozruch. Změna místa se zatím neplánuje.
Fiala jednal se šéfem Sněmovny reprezentantů: Hovořili o Ukrajině, Blízkém východě či LNG. V Kongresu uctil český premiér odkaz prezidenta Havla.
Ubodal ve spánku svoji družku: Nižší trest si nevymohl. Vrah z Radnic si odsedí 14 let. Musí také zaplatit miliony pozůstalým.
Základní registr obyvatel a osob: Přes odpor ANO a SPD jej asi bude spravovat Digitální a informační agentura. Sněmovna to dnes podpořila.
Brutální vražda u Litomyšle: Svědek v kauze Pohodlí uvedl, že Pavel si chtěl vždy vyzkoušet, jaké to je zabít člověka. Stavba dálnice na Českokrumlovsku: Zahájení stavby D3 z Kaplice do Nažidel se přiblížilo. Začít by se mělo do léta.
Zapojení zubařů ze zemí mimo EU: Usnadnit, aby mohli poskytovat péči v Česku, má senátní novela, kterou večer ve zrychleném režimu schválila Sněmovna.
Návrh poslanců ANO: Chtěli omezit inflační doložku k finančním náhradám církvím za nevydaný majetek. Proti jsou lidovci i ministr Baxa.
Dopravní nehoda na Královéhradecku: Pro zraněnou řidičku musel vrtulník. Ke kolizi došlo u Máslojed. Příčinu vyšetřují policisté. Vážná nehoda zpěváka kapely Krucipüsk: Zpěvák Tomáš Hájíček měl nehodu na motorce. Podstoupil několikahodinovou operaci. Zmírnění rozsudku: Od trestu ho nezachránil ani farář. Řídit ale může dál. Losy za 100 tisíc štěstí nepřinesly: Zloděj v Chomutově ztratil i 140 čokolád.
Sociální síť X vyhověla požadavku: Na žádost indických úřadů smazala před volbami příspěvky politiků i stran.
Když kamiony vyfukují čistou páru: Otevřela první LNG čerpací stanice u dálnice. První finále play off extraligy: Hokejisté Třince vyhráli v Pardubicích 2:1. Góly vstřelili Hrehorčák a Kurovský, za domácí snížil Sedlák.
Pravidla pro nakládání s látkami typu kratom: Nebo také konopí s nízkým obsahem THC – zamířila ve Sněmovně do závěrečného schvalování s návrhy na úpravy.
Příští sněmovní volby: ODS nepočítá s tím, že by po nich uzavřela koalici s ANO, řekl Stanjura. Chce mít premiéra a být nejsiln. vládní strana.
Česká muniční iniciativa: Již zajistila 500 000 kusů dělostřelecké munice pro Ukrajinu, do roka by to mohl být další milion, uvedl Fiala.
Na generálním štábu zasahovala Vojenská policie: Přišla si pro důkazy k prověřování zakázky na terénní vozy Hilux. Zastávky autobusů v Praze: Od léta by mohly být všechny na znamení. Filmaři v Jeseníkách: Aktuálně se točí na Sovinci, odkud se filmaři přesunou do Rychlebských hor. Točí se nová Zlatovláska.
Tým pro letošní pařížský turnaj: Basketbalisté USA budou hrát o olympijské zlato i s Currym či Jamesem.
Nejlepší tým základní části NHL: Hokejisté New York Rangers získali Prezidentovu trofej, McDavid má už 100 nahrávek.
Nová kniha britské expremiérky: Liz Trussová podpořila Trumpa a postěžovala si na život v Downing Street.