deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Právě teď

Nestlé přidává do kojeneckého mléka cukr: Týká se to produktů, které společnost provává v chudších zemích, zjistila organizace Public Eye.
Výsledky rozhovorů se zahraničními partnery: Premiér Fiala je přesvědčený, že je možné postupně navyšovat podporu Ukrajině.
Požár v Svitavách: Hasiči ráno směrem na Opatovec zasahovali u požáru nákladního auta s práškem na praní a aviváží.
Hasiči uzavřeli silnici u Bujanova: Na silnici I/3 se srazilo osobní auto s dovávkou. Dva zraněné převzali záchranáři.
Válka na Ukrajině: Ruský Tatarstán zavede program zaměstnávání nezletilých v obranném průmyslu, uvedla ruská média Kommersant.
Chorvaté dnes hlasují v parlamentních volbách: Předčasným volbám předcházela vyhrocená kampaň mezi premiérem Plenkovičem a prezidentem Milanovičem.
Pomoc Ukrajině: Díky české iniciativě se již podařilo sehnat 500 000 kusů dělostřelecké munice, řekl Fiala v Hudsonském institutu.
Volby do Evropského parlamentu: O to, kdo jde do Evropského parlamentu se zajímá 60 % Evropanů. Zajímají se i Češi, ale jen 38 % dotazovaných.
Senát bude řešit manželství pro všechny: Nová pravidla pro svazky stejnopohlavních párů budou nejsledovanějším bodem dnešní schůze.
Válka na Ukrajině: Lidé ráno slyšeli výbuchy ve městě Džankoj v blízkosti vojenského letiště na okupovaném Krymu.
Vojenská junta Barmy udělila amnestii 3000 vězňům: Také propustila tamní opoziční vůdkyni Aun Schan Su Ťij do domácího vězení, řekl mluvčí junty.
Česká pomoc Ukrajině: Sehnat v rámci české iniciativy do roka další milion kusů dělostřelecké munice je podle premiéra Fialy realistické.
Pomoc Ukrajině vypadá lépe: Fiala je po včerejších jednáních v americkém Kongresu mírně optimistický ohledně schválení balíku americké pomoci.
Spojené státy uvalí nové sankce na Írán: Cílit mají mimo jiné na výrobu raket a dronů, uvedl bezpečnostní poradce Bílého domu Sullivan.
Vznik Putimové čtvrti: Ulice v metropoli autonomního Čečenskaje je nově pojmenovaná po ruském prezidentovi.
Dnes bude proměnlivá oblačnost: Nejvyšší denní teploty 7 až 11 °C, na jižní Moravě až 13 °C, v 1000 m na horách kolem 2 °C.