deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Právě teď

Britská Dolní sněmovna vyzvala k příměří v Gaze: Jednání a hlasování provázel chaos. Vládní poslanci i opoziční SNP odsoudili postup předsedy Hoye, ten se omluvil.
Boeing propustil šéfa programu 737 Max: O funkci přišel manažer Ed Clark, který měl na starosti výrobu letadel provázenou sérií problémů s kvalitou a incidenty.
Karel III. plní pracovní povinnosti: Král poprvé od zahájení léčby rakoviny osobně přijal k audienci premiéra Sunaka a účastnil se jednání tajné státní rady.
Řím uctil památku Navalného: Stovky lidí se svíčkami naplnily náměstí na Kapitolu v centru metropole. Přišel římský starosta a další politici.
Dohrávka 24. kola extraligy: Hokejisté Vítkovic zdolali Brno 4:0. Kometa zůstala bez bodu poprvé po sedmi utkáních.
Na Trutnovsku vzpála sauna: Hasiči zasahují ve Strážném, z horského hotelu stihlo včas odejít na čtyřicet lidí.
Soukromý lunární modul dorazil k Měsíci: Krouží po oběžné dráze zemského satelitu, chystá se k přistání. Může stát první nestátním modulem s úspěšným dosednutím.
Ukrajinský útok zabil desítky ruských vojáků: Armáda zasáhla raketomety HIRMAS výcvikový prostor u okupované Volnovachy v Doněcké oblasti.
V kauze Krajské zdravotní padlo pět vazeb: Soud přijal všechny návrhy státního zástupce, pětice dalších obviněných bude vyšetřovaná na svobodě.
Fotbalovou hvězdu postihla malárie: Florentský útočník Christian Kouamé je v nemocnici po návratu z Pobřeží slonoviny, s národním týmem vyhrál Africký pohár
Kauza ústecké Krajské zdravotní: Deník prošel smlouvy mezi nemocnicemi a firmami zadržených. Policie může zkoumat tisíce kontraktů.
Česko dál nevydá víza Rusům a Bělorusům: Prodloužení zákazu vydávat povolení ke vstupu a pobytu schválila vláda.
Restaurátoři opravují baldachýn ve Sv. Petru: Kolem slavného Berniniho monumentu ve Vatikánu roste lešení. Projde prvním velkým zásahem od 18. století.
Německo nabízí další Leopardy 2A4: Česko je může získat díky další podpoře Ukrajiny, o nabídce informovala vládu Černochová, řekl premiér Fiala.
Španělsko zaznamenalo propad porodnosti: Počet porodů v zemi bylo loni nejnižší od počátku vedení záznamů před osmdesáti lety.
Z londýnského vysílače bude hotel: Ikonickou BT Tower v centru britské metropole koupí americká firma vlastnící síť hotelů a adaptuje pro své účely.
Ruský proválečný bloger spáchal sebevraždu: Poddůstojník Andrej Morozov, známý jako Murz, podle tisku tvrdil, že na něj propagandisté uspořádali štvanici.
Bratislava vzpomíná na Kuciaka a Kušnírovou: Lidé na náměstí SNP se sešli v den šestého výročí vraždy investigativního novináře a jeho partnerky.
Stávka zavřela Eiffelovku: Dominanta Paříže je nepřístupná od pondělí, protest může trvat déle. Personál chce lepší investice do údržby stavby.
Německá liga ustoupila protestům fanoušků: Zrušila záměr přivést do nejvyšších soutěží investora, který by do fotbalu vložil v příštích letech miliardy eur.
Deváťák měl zapálit kancelář Jednotného Ruska: Policie žáka zadržela, Putinova strana požár bez velké škody v okolí Moskvy označila za "teroristický čin", žádá tresty.
Únor je zatím nejteplejší za 100 let: Průměrná teplota 6,7 stupně překonala podle ČHMÚ dosavadní maxima o víc než 2 stupně.
Oriflame zažívá ekonomické oslabení: Výrobce kosmetiky vykázala propad zisku o 84 % procent.
Martínek je už v domácím léčení: Chlapec se vzácnou nemocí díky veřejné sbírce podstoupil léčení ve Francii, nyní ho propustila i pražská nemocnice.
Zelenskyj žádá jednání o blokádě polských hranic: Ukrajinský prezident proti pohraničnímu protestu polských zemědělství chce rozhovory s EU i sousedem.