deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Právě teď

Silnice přes Oldřichovské sedlo je zavřená: Kvůli sněhu zde neprojedou kamiony nad šest tun.
Co míní prezident Petr Pavel: Vláda a odbory by měly opět usednout ke stolu a jednat o argumentech odborů a rozpočtových možnostech včetně kalkulací.
Nehoda na Klatovsku: U Velhartic havaroval autobus s třiceti dětmi.
Odpoledne se začalo od severozápadu ochlazovat: Po celém Česku proto hrozí náledí a zmrazky.
Prohlášení prezidenta Pavla pronesené v Římě: Itálie zastává stejný názor na podporu Ukrajiny jako Česko. Bude podle něj pokračovat materiální i vojenská pomoc.
Zahraniční cesta české hlavy státu: Prezident Pavel zdůraznil význam partnerství s Itálií v době nejistot.
Začíná MS házenkářek: Češky poprvé na velké akci povede Bent Dahl.
Policie obvinila 6 lidí z okolí léčitele z K. Hory: Důvodem je neposkytnutí pomoci. Podíleli se na lesních rituálech, při nichž zemřel člověk.
Nová diplomatická roztržka: Britský premiér Sunak zrušil setkání s řeckým premiérem kvůli sporu o antické artefakty.
Klymčiw se chystá na poslední Dakar: Účast spojil automobilový jezdec s podporou Centra Paraple.
Záchrana prvního z 41 dělníků: Před více než dvěma týdny uvázli dělníci v Indii ve zříceném silničním tunelu, nyní záchranáři vytáhli prvního.
Co nabídne jarní program ČT: K vidění budou seriály, cukrářské souboje i nový film s Bohdalovou.
Premiér přijal ve Strakově akademii svůj protějšek: Petr Fiala jednal s etiopským předsedou vlády Ahmedem o ekonomické spolupráci.
Lidé na Kraslicku se probudili do tmy: Popadané stromy oblast zcela odřízly od světa, nefungovala ani elektřina. Situace se začala lepšit až odpoledne.
Ligové grémium schválilo výsledky televizn. tendru: Ligu bude vysílat O2 TV.
Jednání dolní komory Parlamentu: Koalice ve Sněmovně neprosadila prodloužení dnešního jednání do půlnoci.
Součást historického dědictví: Holandsko vrátilo na Ukrajinu prehistorické zlaté artefakty z muzeí na Krymu, zadržených v zemi od okupace v roce 2014.
Začíná vyjednávání o nové vádě v Holandsku: Vítězná Wildersova strana musela hned na začátku měnit koordinátora jednání, první navržený čelí podezření z podvodu.
Porušení příměří v Gaze: Nastražené výbušniny lehce zranily několik izraelských vojáků. Teroristé viní z porušení pravidel armádu.
Francie omezí kouření venku: Ministr zdravotnictví chce zavést zákaz na plážích, ve veřejných parcích, lesích a na dalších veřejných místech.
Soud potvrdil trest vysokému plzeňskému úředníkovi: Šéf vedoucího odboru investic dostal kratší podmínku, ale ve fukci musí skončit. Odsouzený je za rozhodnutí v Aši.
Policie přistihla přetíženy kamion: Po silnici I/11 v Bystřici vezl dřevo na Slovensko. Náklad byl o 9 tun těžší než dovolují předpisy.
Hnutí ANO vyzvalo k odvolání Vlastimila Válka: Poslanec Kamal Farhan tvrdí, že ministr zdravotnictví resort "zcela ochromil" a "vyřizuje si účty".
Karlovarské letiště přidává nové linky: Od jara bude z lázeňského města 11 letů týdně, poprvé nabídne přímé spojení s Tel Avivem.
Dopady sněžení v Německu: Letiště ve Frankfurtu, největší v zemi, muselo v pondělí zrušit přes sto letů, podobný počet zruší i dnes.