Druhou neděli za sebou slavili strakoničtí florbalisté vítězství za tři body ve své hale. Po Kadani si poradili 20. listopadu také s Libercem, který v rámci 10. kola Národní ligy porazili 5:4 (4:1, 0:2, 1:1). V tabulce se právě na Panthers bodově dotáhli, stále ale zůstávají předposlední.

První třetina byla pro Jihočechy snová, byli lepší. Vyšel jim hlavně úsek mezi 5. a 6. minutou. V čase 4:23 je poslal do vedení Křesák, 16 vteřin nato zvýšil Marek Jiřík a v čase 5:27 dal na 3:0 Vojtěch Houska. Na začátku 17. minuty pak ještě přidal čtvrtou branku Tomáš Jiřík, Liberečtí snížili 27 vteřin před první sirénou.

Ve druhé části měli hosté více ze hry a ve 23. minutě vsítili druhý gól. V tlaku pokračovali a ve 36. minutě už to bylo jen 4:3. Naštěstí pro domácí ve 47. minutě zvýšil znovu na rozdíl alespoň dvou branek Křesák.

V 55. minutě Severočeši dali kontaktní gól a hnali se za vyrovnáním. V 58. minutě mu byli blízko, když gólmana Macka zachránila tyčka, poté se míček kutálel kolem čáry. Náskok Strakoničtí už udrželi.

V příštím kole zajíždí tým od Otavy na hřiště druhého Turnova.