Liga starších dorostenců:

Fezko Strakonice Asten Johnson - SK Slávia Praha 14:10 /2:2; 5:4; 1:3; 3:4/. Branky Strakonic: 5 – Chodl Kamil 2 – Kovář Štěpán 1 – Král Petr, Očenášek Oliver, Výborný Václav, Vaněk Adam.
Fezko Strakonice Asten Johnson - UKVP STEPP Praha 20:13 /3:5; 2:4; 1:2; 3:1/. 5 – Chodl Kamil 1 – Král Petr, Kovář Štěpán, Očenášek Oliver, Holzbauer Jakub.
Fezko Strakonice Asten Johnson - SK Děčín 12:19 /1:2; 1:6; 3:7; 7:4/. 5 – Chodl Kamil 2 – Král Petr, Bensch Tommy Oliver, Kovář Štěpán 1 – Očenášek Oliver.
Fezko Strakonice Asten Johnson -KVS Plzeň 14:14 /3:4; 4:5; 3:2; 4:3/. 9 – Chodl Kamil 3 – Očenášek Oliver 2 – Král Petr.

Ostatní výsledky: KVS Plzeň - UKVP STEPP Praha 22:9 /7:1; 5:3; 4:1; 6:4/, SK Slávia Praha - SK Děčín 7:19 /0:4; 3:4; 2:7; 2:4/, KVS Plzeň - SK Děčín 13:14 /3:5; 7:3; 3:5; 0:1/, KVS Plzeň - SK Slávia Praha 13:12 /4:2; 0:4; 3:3; 6:3/, UKVP STEPP Praha - SK Děčín 7:21 /2:5; 2:4; 0:6; 3:6/, SK Slávia Praha - UKVP STEPP Praha 17:12 /2:4; 5:3; 4:4; 6:1/.

Tabulka soutěže po 4. kole:

1. SK Děčín                  16 11 0 1 0 4 221 : 158 34
2. SKP Kometa Brno      12 10 0 1 0 1 141 : 105 31
3. KVS Plzeň                 12 9 0 1 0 2 182 : 118 28
4. SK Slávia Praha         16 5 0 0 0 11 167 : 203 15
5. Fezko Strakonice AJ   12 3 0 1 0 8 128 : 177 10
6. KVP STEPP Praha       12 0 0 0 0 12 111 : 189 0

První liga mladší dorostenky:

Fezko Strakonice Asten Johnson - TJ Tábor 12:10 /3:3; 3:2; 5:2; 1:3/. 6 – Voláková Adriana 2 – Hanáková Radka, Grecová Simona 1 – Koubová Lucie, Chodlová Jolana.
Fezko Strakonice Asten Johnson - UKVP STEPP Praha 12:3 /4:1; 5:0; 2:1; 1:1/. 4 – Voláková Adriana 2 – Holá Alžběta, Grecová Simona, Šímová Valentýna 1 – Hanáková Radka, Chodlová Jolana.

Ostatní výsledky: TJ Tábor – UKVP STEPP Praha 19:8 /9:1; 4:1; 5:4; 1:2/.

Konečná tabulka soutěže:

1. Fezko Strakonice AJ      6 6 0 0 0 0 72 : 38 18
2. TJ Tábor                      6 3 0 0 0 3 69 : 48 9
3. UKVP STEPP Praha        6 0 0 0 0 6 33 : 88 0

Autor: Jiří Volák