Vítězství dokázalo popáté v řadě získat DG303, pro které to byl celkově už devátý mistrovský titul v historii klubu. Druhý skončil Chill a bronz pro sebe v penaltovém rozstřelu urvalo FC Mexico.

Bezprostředně po finálovém duelu následovalo také tradiční vyhlašování výsledků, kde pořadatelé odměnili nejen nejlepší týmy, ale také nejvýraznější individuality.

Konečné pořadí Vodňanské ligy 2017/2018:
1. DG303
2. Chill 
3. FC Mexico 
4. TK Rumpál 
5. Vodňanská drůbež 
6. Seš-lost 
7. 5 Samyc 
8. Oranjes
9. FC Kapr 
10. Sokolská louka 


Nejlepším střelcem se stal s 28 góly Jaroslav Volmut (DG303), nejlepším hráčem byl vyhlášen Jaromír Vorel (DG303) a nejlepším brankářem Miroslav Turek (FC Mexico). Diváci hlasovali také pro ideální sestavu ligy neboli All Star tým, kam se po sečtení 204 hlasujících dostali následující borci; brankář Miroslav turek (FC Mexico), obránci Jan Hornát (DG303) a Roman Žurek (FC Mexico), útočníci David Bečvář (DG303) a Jan Žurek (FC Mexico). Pořadatelé vyhlašovali také 3 objevy sezóny do 21 let, kterými se stali Matyáš Babka (TK Rumpál), Petr Pasecký (FC Mexico) a Michal Mahák (5 Samyc).

Nechyběla ani cena Čistého fotbalu za FAIR PLAY. Tu pro sebe získal brankář FC Kapr Jiří Iral, který se v 8. kole přiznal k rohu v posledních vteřinách zápasu a jeho tým z něj následně inkasoval vyrovnávací branku na konečných 3:3.

Na závěr ceremoniálu byl do Klubu ligových legend uveden Miroslav Lang (Vodňanská drůbež) – dlouholetý vynikající hráč a také pořadatel Vodňanské ligy z let 2006-2008.