BASKETBAL

II. liga žen – play off, 2. zápas: Benešov – BK Strakonice B 55:53 prodl. (27:23, 47:47), Tomanová 18, Jeništová 9, Šindelářová, Lukešová 6, Vondrysová 5, Krejčová 4, Svobodová 3, Paroubková 2. 3. zápas: BK Strakonice B – Benešov 46:42 (24:13), Paroubková 10, Musilová 9, Šindelářová 7, Tomanová, Jeništová 6, Krejčová, Lukešová 4. Konečný stav série: 2:1.

Extraliga kadetek, play out – 3. kolo: BK Strakonice – Pardubice 67:37 (29:22), Voráčková 27, Brušáková 13, Pěstová 10, M. Rajtmajerová 6, Vadlejchová 4, Šípová 3, Fauová, Schallerová 2. 4. kolo: BK Strakonice – Hradec Králové 57:78 (28:33), Voráčková 17, M. Rajtmajerová 12, Schallerová 9, Fauová 5, Vadlejchová, Brušáková 4, Šípová, Špánová, Bydžovská 2.

9. Pardubice 26 9 17 1482:1617 35
10. BK Prosek 26 9 17 1587:1790 35
11. Hradec Králové 26 6 20 1635:1958 32
12. BK Strakonice 26 2 24 1265:1849 28

Oblastní přebor staršího minižactva U13 (o 7.-9. místo) – 6. kolo: SKB Strakonice – Pelhřimov 28:25 (11:15), Pešek 9, Chvosta 8, Hess 5, Šídlo 4, Šulák 2. SKB Strakonice – Pelhřimov 28:59 (14:26), Chvosta 8, Kopenec 6, Šulák, Šídlo, Pešek 4, Hess 2.

Oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (o 4.-6. místo) – 6. kolo: BK Strakonice – BK Tábor 26:27 (16:17) a 35:17(12:7). Body celkem: Hejdová 16, L. Krčalová 11, Remišová 8, Bittnerová, Hrdinová 6, Petelová 5, Kojanová, Kotrbová 2, A. Krčalová 1.

Oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (o 7.-10. místo) – 6. kolo: BK Strakonice B – Pelhřimov B 30:50 a 27:31. Body celkem: Kotrcová 14, Čadková 13, Junková, Baláková 9, Kozáková 5, Vlčková 4, E. Majerová, B. Majerová 4, Johanesová 2.

Žákovská liga základních škol: Bílí tygři FLČ – Bukvice FLČ 30:47, Hrdinová, L. Krčalová 6, Bittnerová 4, Chalupová, A. Krčalová 2, Petrášková 1 – Kojanová 14, Zachová 12, Manová 8, E. Majerová, B. Majerová 4, Mäsiarová, Junková 2.

HÁZENÁ

II. liga žen – 18. kolo: Spartak Ústí nad Labem – Strakonice 17:27 (7:12). Branky: Janečková 8 (2) – Uhlíková 7 (2/1), Veselá 6, Morávková, Hroudová 4, Veselková, Benešová 2, Štěpánová, Mozolíková 1. Rozhodčí: Drobný, Pavlíček. Vyloučení: 4:2. ŽK: 2:3. Sedmičky: 6/3:2/1. Diváků: 20.

1. SVŠ Plzeň 15 13 0 2 415:303 26
2. Bělá p. B. 16 11 3 2 417:341 25
3. Strakonice 16 12 1 3 413:349 25
4. Turnov 15 10 1 4 352:330 21
5. Tachov 17 10 0 7 384:367 20
6. Astra Praha 16 9 0 7 368:367 18
7. Kobylisy B 15 8 0 7 347:343 16
8. Cheb 16 5 1 10 366:424 11
9. Ústí n. L. 15 4 0 11 335:357 8
10. Vršovice B 16 1 0 15 349:427 2
11. Milevsko 17 1 0 16 328:466 2

II. liga starších dorostenců – 19. kolo: Strakonice – Chodov 41:31 (20:14). Branky: T. Nejdl 12, Prechtl 11 (3), Chvosta, Narin, M. Kosák, Klečka 3, Hanzelín, Kortus 2, Bezpalec, Lipták 1 – Medenčevič 10. Rozhodčí: Kokoška, Matis. Vyloučení: 2:1. ŽK: 2:2. Sedmičky: 3/3:3/3. Diváků: 73.

1. Strakonice 17 17 0 0 637:342 34
2. Košutka 17 13 1 3 513:406 27
3. Loko ČB 17 11 1 5 500:460 23
4. Dvůr Král. 16 10 0 6 407:360 20
5. Chodov 15 7 3 5 429:394 17
6. Úvaly 17 7 2 8 440:449 16
7. Náchod 18 7 2 9 453:493 16
8. Jablonec 17 7 1 9 451:467 15
9. Třeboň 18 4 0 14 436:552 8
10. D. Cerekev 17 3 0 14 389:544 6
11. Sezim. Ústí 17 2 0 15 368:556 4

Žákovská liga starších žáků – 5. kolo (Karviná): Strakonice – Pardubice 24:11, Karviná – Strakonice 27:12, Chodov – Strakonice 22:25, Strakonice – Bělá pod Bezdězem 15:25. Branky celkem: F. Zdychynec 19, L. Fencl 17, Vaněček 12, Landsinger 8, Brůček, Mráz 7, Miklas, Lukeš, Štěpánek 2, brankář Zahrádka.

1. Karviná 20 20 0 0 603:308 40
2. Tal. Plzeň 20 19 0 1 521:318 38
3. Dukla Praha 20 18 1 1 541:300 37
4. Zubří 20 18 0 2 498:328 36
5. Centr. Haná 20 17 1 2 475:329 35
6. Kopřivnice 20 15 1 4 527:377 31
7. Nové Veselí 20 15 0 5 449:388 30
8. Liberec 20 12 1 7 503:461 25
9. Louny 20 11 0 9 417:395 22
10. Zlín 20 10 1 9 397:415 21
11. STM Olom. 20 9 1 10 410:433 19
12. Strakonice 20 8 2 10 400:438 18
13. Fr.-Místek 20 7 2 11 430:407 16
14. Jičín 20 8 0 12 400:401 16
15. Kutná Hora 20 8 0 12 426:465 16
16. Bělá p. B. 20 8 0 12 364:425 16
17. Úvaly 20 8 0 12 363:455 16
18. Náchod 20 7 1 12 349:375 15
19. V. Bystřice 20 7 1 12 437:481 15
20. Chodov 20 5 0 15 358:489 10
21. Most 20 4 2 14 378:512 10
22. Telnice 20 3 0 17 332:482 6
23. U. Hradiště 20 3 0 17 336:514 6
24. Pardubice 20 2 0 18 305:506 4
25. Litovel 20 1 0 19 253:470 2

Krajský přebor mladších žáků – 6. turnaj (Třeboň): Strakonice – Třeboň 6:6 (3:3), Strakonice – Loko České Budějovice 21:10 (12:6), Strakonice – Milevsko A 26:2 (15:0). Branky celkem: Hůda 8, Š. Kosák 7 (4), Čarek, Moroz, Němec 6, Kalbáč 6 (1), M. Nejdl 5, Švehla, Lysenko 4, Beneš 1, brankář Michálek.

HOKEJBAL

Krajská liga: Protivín – Blatná 2:4 (1:3, 0:0, 1:1), Matějka 2, Tyrpekl, Hruška.

Tabulka po základní části
1. Tábor 20 18 1 0 1 145:37 56
2. Blatná 20 14 1 2 3 88:37 46
3. Prachatice B 20 10 3 3 4 57:58 39
4. Nová Včelnice 20 9 3 1 7 58:53 34
5. Protivín 20 10 0 0 10 77:61 30
6. Hospříz 20 7 2 1 10 73:106 26
7. Olešník 20 7 1 2 10 56:71 25
8. ŠD Písek B 20 8 0 0 12 61:73 24
9. Rosa ČB 20 7 1 1 11 50:57 24
10. Suchdol n. L. B 20 5 2 3 10 48:81 22
11. Vikings ČB 20 1 0 1 18 31:110 4

NHbL starších dorostenců: Svítkov Pardubice – Blatná 2:3 (1:1, 1:1, 0:1), Šíp, Tkadlec, Michálek. Jindřichův Hradec – Blatná 2:4 (0:1, 2:0, 0:3), Šíp, Maňaska, Kvarda, Tkadlec.

1. Pardubice 18 14 1 1 2 117:28 45
2. Blatná 16 11 0 2 3 77:33 35
3. Plzeň-Litice 16 7 2 3 4 49:46 28
4. J. Hradec 18 7 3 0 8 51:52 27
5. CSKA K. Vary 16 7 1 0 8 45:87 23
6. Suchdol n. L. 15 6 0 0 9 39:68 18
7. Nové Strašecí 18 4 1 2 11 46:60 16
8. Zliv 15 2 0 0 13 25:75 6