BASKETBAL

Oblastní přebor mužů – 10. kolo: Pelhřimov – SKB Strakonice B 87:61 (41:30). Humpolec – SKB Strakonice B 95:56 (53:26).

Tabulka po základní části
1. Humpolec 16 13 3 1194:941 29
2. Pelhřimov 16 12 4 1240:1057 28
3. J. Hradec B 16 10 6 1035:956 26
4. Sršni Písek B 16 9 7 1034:1012 25
5. Kaplice 16 9 7 1184:1089 25
6. Vimperk 16 6 10 1060:1092 22
7. Viktoria Tábor 16 5 11 928:1057 21
8. Strakonice B 16 4 12 837:1030 20
9. BK Tábor B 16 4 12 791:1069 20

Extraliga juniorek – 17. kolo: SBŠ Ostrava – BK Strakonice 85:70 (43:33), H. Kuncipálová 25, Krejčová 15, Malá 14, Nováková 9, Vondrysová 7. 18. kolo: Pardubice – BK Strakonice 28:83 (12:38), Krejčová 22, Malá 16, Vondrysová 13, Nováková 11, H. Kuncipálová 10, Fauová 7, Makovcová 4.

1. SŠMH Brno 18 17 1 1604:1004 35
2. Slovanka 18 13 5 1445:1094 31
3. BA Sparta 18 13 5 1579:1282 31
4. Hradec Králové 18 13 5 1396:1164 31
5. USK Praha 18 11 7 1300:1094 29
6. Valosun Brno 18 11 7 1208:1076 29
7. Karlovy Vary 18 10 8 1245:1111 28
8. SBŠ Ostrava 18 7 11 1348:1467 25
9. Trutnov 18 6 12 1235:1407 24
10. BK Strakonice 18 4 14 1099:1285 22
11. Aritma Praha 18 3 15 1187:1547 21
12. Pardubice 18 0 18 776:1891 18

Liga starších žákyň, liga A – 6. kolo: BK Strakonice – Karlovy Vary 111:37 (62:19), N. Němcová 22, Dudáčková 18, Brušáková 13, Jariabková, Voráčková 10, Bydžovská, Preisová 8, Roučková 6, Šípová 5, Hendrychová, Drnková 4, Schallerová 3. 7. kolo: BK Strakonice – HB basket Praha 67:61 (32:37), Dudáčková 30, N. Němcová 11, Voráčková 8, Jariabková, Roučková 6, Bydžovská 3, Šípová 2, Schallerová 1.

1. Basket Praha 6 5 1 438:304 11
2. BK Strakonice 6 5 1 437:327 11
3. BA Sparta 7 4 3 472:372 11
4. Nusle 7 3 4 413:410 10
5. Litoměřice 6 4 2 336:351 10
6. Ústí n. L. 6 2 4 335:382 8
7. Karlovy Vary 6 1 5 301:380 7
8. Klatovy 6 1 5 252:458 7

Oblastní přebor mladšího minižactva U12 – 1. kolo: BK Strakonice – Sršni Písek 60:17 (32:6), Baloušková 13, Suchanová 12, Laňková 10, Votavová, Lukačevičová 8, Soukupová 3, Lipavská 2, Tomšovicová, Požárková, Kornoušková, Roučková 1.

Přátelsky minižactvo U12: BK Strakonice – Sršni Písek 62:35 (32:14), Laňková, Suchanová 14, Soukupová 8, Votavová 7, Lukačevičová 6, Baloušková 5, Roučková 4, Lipavská 3, Kornoušková 1.

Školní liga žactva v minibasketbalu: Gepardi ZŠ Povážská – Rudí ďáblové ZŠ Poděbradova 24:18 (12:8), Kornoušková 10, Čampulková 6, Dřevo 4, Stránská, Chod 2 – Sekáčová 8, Hála, Miklasová 4, Kotrbová 2. Rudí ďáblové ZŠ Poděbradova – Borci ZŠ F.L.Č. 20:36 (10:16), Sekáčová 6, Doležal, Johanesová 4, Hála, Miklasová, Čonka 2 – Junková, Chvosta 10, Býček 8, Vlčková, Hanusová 4.

FOTBAL

Tesla Cup v Blatné – 1. kolo: Bělčice – Střelské Hoštice 7:1 (3:1), střelci nehlášeni. Blatná – Měčín nehráno, Březnice – Dražejov 2:2 (1:1), Hrčka 2 – Zárybnický, Feitl.

FUTSAL

Dudák liga – 10. kolo: C-Systém – Pupíci 6:3 (5:2), Mičkal 3, Korytář 2, Hora – Bračok 2, Mertl. C-Systém – Švíci 6:5 (3:1), Mičkal 5, Lád – J. Bernad, Blaho, Kubovec, Remiš, P. Žák. Cehnice – Sportcentrum Písek 5:2 (2:1), Mára, Švehla, Behemský, Martínek, Herzig – Kovanda, Pešek.

1. C-Systém 9 6 1 2 41:31 19
2. Cehnice 9 5 1 3 40:37 16
3. Švíci 9 3 3 3 41:43 12
4. Sportcentr. 8 3 1 4 33:31 10
5. Pipíci 9 2 3 4 39:44 9
6. Štěkeň 8 2 1 5 35:43 7

HOKEJ

Liga žáků – 5. třída: Strakonice A – Český Krumlov II 5:2 (2:1, 1:0, 2:1), Široký, P. Eybl, Pitel, V. Budík, Hail (as. Matašovský 2, Pitel, Kříž, Časta).