VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ve výsledcích

Strakonicko - Sportovní výsledky a tabulky v kostce.

18.10.2013
SDÍLEJ:

Strakonické kadetky podlehly oběma brněnským celkům.Foto: Jan Škrle

BASKETBAL

II. liga žen – 5. kolo: BK Strakonice B – Most 71:25 (34:15), Linhartová 14, Lukešová 10, Konvičková 9, Tomanová 8, Krejčová, H. Kuncipálová 6, Filková, Paroubková 5, L. Babková 4, R. Babková, Brücklerová 2. 6. kolo: BK Strakonice B – Ústí nad Labem 64:49 (26:30), Konvičková 19, Linhartová 15, Lukešová, Krejčová 8, L. Babková 4, Paroubková 5, Brücklerová 3, Tomanová 2.

1. Ústí n. L. 6 4 2 373:330 10
2. Aritma 6 4 2 403:384 10
3. Sparta Praha B 6 4 2 319:304 10
4. Kladno 5 4 1 339:288 9
5. BK Strakonice B 5 4 1 272:209 8
6. Brandýs n. L. 5 3 2 313:285 8
7. Jablonec n. Nisou 5 3 2 300:292 8
8. BaK Plzeň 5 1 4 289:335 6
9. Most 6 0 6 280:392 6
10. BK Prosek 5 0 5 253:322 5

Extraliga kadetek – 2. kolo: BK Strakonice – Valosun Brno 39:87 (23:47), Gaislerová 20, Malá 10, Soukupová 7, Hollarová 2. 3. kolo: BK Strakonice – SŠMH Brno 47:85 (19:39), Gaislerová 23, Malá 6, Dudáčková 4, Voráčková, Šípová, Hollarová, V. Rajtmajerová, M. Rajtmajerová, Fauová 2, Špánová, Soukupová 1.

1. USK Praha 2 2 0 174:107 4
2. Valosun Brno 2 2 0 163:105 4
3. SŠMH Brno 2 2 0 155:105 4
4. Prostějov 2 2 0 145:99 4
5. Žďár n. Sázavou 2 2 0 141:130 4
6. BA Sparta 2 1 1 145:128 3
7. SBŠ Ostrava 2 1 1 142:148 3
8. Basket Slovanka 2 0 2 124:146 2
9. Hradec Králové 2 0 2 118:147 2
10. Trutnov 2 0 2 119:168 2
11. Karlovy Vary 2 0 2 102:159 2
12. BK Strakonice 2 0 2 86:172 2

Liga mladších žákyň – 4. kolo: Most – BK Strakonice 45:85 (23:36), N. Němcová 26, Brušáková 14, Drnková 9, Bydžovská, K. Votavová 8, Vadlejchová, Sedláčková 4, T. Šípová, Klejnová 3, M. Tomšovicová, Jánská, Lukačevičová 2. 5. kolo: Karlovy Vary – BK Strakonice 61:99 (30:45), Brušáková 27, Bydžovská 23, N. Němcová 17, Drnková 9, Vadlejchová 6, Klejnová, T. Šípová, Sedláčková 4, K. Votavová 3, Jánská 2.

1. HB basket Praha 4 4 0 362:195 8
2. BA Sparta Praha 4 3 1 308:218 7
3. BK Strakonice 4 3 1 309:234 7
4. BaK Plzeň 4 3 1 301:232 7
5. USK Praha 4 3 1 261:227 7
6. Klatovy 4 0 4 206:316 4
7. Karlovy Vary 4 0 4 189:351 4
8. Most 4 0 4 178:341 4

Oblastní přebor mužů – 2. kolo: Vimperk – SKB Strakonice B 65:74 (34:32), P. Bůžek 25, R. Bůžek 13, Rabiňák 9, P. Janda 8, Metlička 7, Kohout, Veselý 6.

1. Humpolec 3 3 0 254:159 6
2. Pelhřimov 3 3 0 235:167 6
3. J. Hradec B 3 3 0 226:164 6
4. Kaplice 3 2 1 228:185 5
5. Sršni Písek B 4 1 3 241:328 5
6. BK Tábor B 3 1 2 172:210 4
7. Strakonice B 3 1 2 162:220 4
8. Vimperk 3 0 3 195:236 3
9. Viktoria Tábor 3 0 3 176:220 3

Oblastní přebor staršího minižactva + U14 a mladších žákyň – 3. kolo: SKB Strakonice – Pelhřimov 51:54 (18:36), Bartošek 25, Šlehofer, Jungvirt, Š. Chvosta 6, Kozlík, J. Chvosta 4, –56:45 (33:18), Bartošek 19, Kozlík 14, Šlehofer 8, Jungvirt 6, Myslivec 4, Čadek, J. Chvosta 2.

1. J. Hradec 4 4 0 284:154 8
2. Pelhřimov 4 3 1 284:145 7
3. SKB Strakonice 4 1 3 187:197 5
4. BSK ČB 4 0 4 112:371 4

Oblastní přebor staršího minižactva + U14 a mladších žákyň – 3. kolo: BK Strakonice – Pelhřimov B 24:61 (9:35) a 27:62 (12:25), body celkem: Bittnerová 10, Svobodová 9, Roučková 8, Votavová 6, Lukačevičová 4, D. Kutá, Soukupová 3, Fišerová, Němcová, Skálová, Šrámková 2.

1. Sršni Písek 6 3 3 241:253 9
2. BK Tábor 4 4 0 202:132 8
3. Pelhřimov B 4 3 1 205:122 7
4. BK Strakonice 6 0 6 192:333 6

Oblastní přebor mladšího minižactva U12 – 2. kolo: Kaplice – SKB Strakonice 17:72 (4:42), Pešek 30, Šídlo, Hess 10, J. Chvosta 8, Kopenec 6, Synek 4, Prokop, Dekan 2. –14:60 (8:28), Pešek 20, Kopenec 12, Chvosta 8, Šídlo, Hess 6, Limpouch 4, Synek, Kašpar 2.

1. Sršni Písek 2 2 0 168:11 4
2. SKB Strakonice 2 2 0 132:31 4
3. Kaplice 4 0 4 42:300 4

Oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 – 2. kolo: Sršni Písek B – BK Strakonice 20:61 (6:31) a 14:46 (8:28), body celkem: Junková, Baloušková 14, Breibischová 12, Jánská 10, G. Němcová 9, Chylíková, Vráblíková 8, Rozhonová 6, Nováková, Chocholatá 5, Samcová, Červinková, Johanesová 4, Kozáková, Zajíčková 2. 3. kolo: BK Strakonice – BSK České Budějovice 70:15 (36:2) a 67:10, body celkem: Baloušková 20, Jánská 18, G. Němcová, Junková 16, Chylíková 14, Samcová 13, Vráblíková 8, Chocholatá, Kozáková 6, Breibischová, Červinková, Čadková, Nováková 4, Rozhonová 2.

1. BK Strakonice 6 6 0 358:87 12
2. BSK ČB 6 2 4 114:319 8
3. Pelhřimov B 4 2 2 148:133 6
4. Sršni Písek B 4 0 4 96:177 4

HOKEJ

Liga juniorů – 7. kolo: Havlíčkův Brod – Strakonice 5:2 (1:0, 0:2, 4:0), Bazgier (Řezník), Fedor (Řezník). 8. kolo: Strakonice – Tábor 2:4 (1:1, 0:0, 1:3), Hrubý, Bazgier.

1. Hradec Kr. 8 7 0 0 1 46:17 21
2. V. Popovice 8 6 1 0 1 48:14 20
3. Tábor 8 5 1 0 2 23:23 17
4. Kolín 8 5 0 0 3 32:22 15
5. HC Krkonoše 8 4 1 0 3 22:23 14
6. Havl. Brod 8 4 0 0 4 25:27 12
7. Písek 8 3 0 1 4 28:29 10
8. Třebíč 8 2 0 2 4 26:24 8
9. Strakonice 8 1 0 0 7 12:39 3
10. Beroun 8 0 0 0 8 19:63 0

Liga starších dorostenců – 7. kolo: Strakonice – Havlíčkův Brod 0:7 (0:2, 0:1, 0:4). 8. kolo: Tábor – Strakonice 6:2 (1:0, 1:1, 4:1), Hadrava, Javůrek (Hadrava).

1. Havl. Brod 7 6 0 1 0 29:11 19
2. Třebíč 7 5 0 0 2 43:14 15
3. HC Krkonoše 7 5 0 0 2 36:27 15
4. Kolín 7 4 0 0 3 31:23 12
5. Chrudim 7 3 1 1 2 23:24 12
6. Tábor 7 3 0 1 3 28:27 10
7. Žďár n. S. 7 2 1 0 4 23:23 8
8. V. Popovice 7 2 0 1 4 21:31 7
9. Příbram 7 1 2 0 4 23:38 7
10. Strakonice 7 0 0 0 7 6:45 0

Krajská liga dorostenců – 2. kolo: Domažlice – Strakonice 0:15 (0:9, 0:5, 0:1).

1. Strakonice 2 2 0 0 24:3 4
2. Vimperk 2 2 0 0 15:9 4
3. Klatovy 2 1 0 1 16:10 2
4. Domažlice 2 1 0 1 4:17 2
5. Lužnice 2 0 0 2 4:13 0
6. Hluboká 2 0 0 2 5:16 0

Liga žáků 8. tříd: Písek – Strakonice 4:4 (1:1, 0:2, 3:1), Bucifalová 2, Kolda, Kolář (as. Had, Kolda, Janoch).

Liga žáků 7. tříd: Strakonice – Rokycany 3:2 (2:1, 1:1, 0:0), Gabauer, Janoch, Vokoun (as. Vaněček, Vítovec).

HOKEJBAL

Krajská liga mužů: Blatná – Suchdol nad Lužnicí B 4:1 (3:1, 0:0, 1:0), L. Hrubý 2, Tyrpekl, M. Hrubý. Protivín – Blatná 4:1 (0:0, 1:0, 3:1), Paukner.

1. Protivín 7 6 0 0 1 31:14 18
2. Blatná 8 5 1 0 2 33:24 17
3. Olešník 7 5 0 0 2 25:12 15
4. Pluhův Žďár 7 5 0 0 2 29:19 15
5. ŠD Písek B 6 4 0 1 1 19:13 13
6. SK Tábor B 7 4 0 0 3 30:22 12
7. Prachatice B 7 3 1 0 3 24:28 11
8. Vltava ČB 7 2 1 2 2 24:21 10
9. Suchdol n. L. B 8 3 0 0 5 34:31 9
10. Holubov B 7 1 2 1 3 25:23 8
11. Rosa ČB 7 2 0 1 4 20:24 7
12. Nová Včelnice 9 0 1 1 7 14:44 3
13. Vikings ČB B 7 0 1 1 5 11:44 3

NHbL starších dorostenců: Blatná – CSKA Karlovy Vary 6:2 (1:2, 1:0, 4:0), Michálek 2, Vaníček, Bauš, Tkadlec, Behenský. – 8:1 (1:0, 2:1, 5:0), Vaníček 2, Maňaska, Říha, Michálek, Behenský, Kapr, Tkadlec.

1. Rakovník 6 3 1 1 1 31:20 12
2. Blatná 6 3 1 0 2 30:19 11
3. Plzeň-Litice 6 3 0 1 2 22:16 10
4. Třemošná 3 3 0 0 0 18:6 9
5. CSKA K. Vary 7 1 1 1 4 20:40 6
6. Prachatice 6 1 0 0 5 15:35 3

MČR starších žáků: Suchdol nad Lužnicí – Blatná 1:3 (1:0, 0:2, 0:1).

1. Pedagog ČB 3 3 0 0 0 32:2 9
2. ŠD Písek 2 2 0 0 0 30:2 6
3. Blatná 3 2 0 0 1 24:6 6
4. Suchdol n. L. 3 1 0 0 2 4:11 3
5. Jihlava 2 0 0 0 2 2:25 0
6. J. Hradec 3 0 0 0 3 1:47 0

VODNÍ PÓLO

I. liga mladších dorostenců – 1. a 2. kolo: Strakonice – Hradec Králové 10:21 a 6:16, Strakonice – Slavia Praha 2:15, Strakonice – Kometa Brno 7:12, Strakonice – UP Olomouc 24:3 a 31:2. Branky celkem: Bohutínský 20, Bartoš 16, Dubský 15, Kačírek 9, Votava 7, Harajda 4, Marťák, Váchal 3, Doda 2. Pořadí: 1. Slavia Praha 12, 2. Hradec Králové 8. 3. Děčín 6, 4. Kometa Brno 6, 5. Fezko Strakonice 4, 6. Stepp Praha 4, 7. UP Olomouc 0. Fezko startuje s většinou hráčů ročníků 1999 a 2000.

Autor: Miloš Vrátný

18.10.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Diváci se během Krampus show Kaplice náramně dobře bavili.
103

Krampus show 2017 předvedla úchvatnou podívanou

Po čelním střetu nákladního automobilu tovární značky DAF, zemřel řidič osobního vozu VW Polo.

Nehoda na Vodňansku skončila tragicky

Vánoční trhy přilákaly do Vodňan stovky lidí

Vodňany – V sobotu 16. prosince v 9.30 hodin začal Vodňanský Vánoční trh.

Kam na nejlepší svařák. A za kolik?

/INTERAKTIVNÍ MAPA/ Proklikejte si, kolik zaplatíte za dvě deci svařeného vína či punče na vánočních trzích na náměstích českých, moravských a slezských měst.

Sobota je den, kdy stovky krampusů vtrhnou do Kaplice a s nimi tisíce diváků

Kaplice - Démonické bytosti, mytické šelmy, napůl zvířecí, napůl lidské, adrenalinově pobaví diváky v Kaplici.

Kam za kulturou 16. a 17. prosince

Strakonicko - Přinášíme vám tipy pro volný čas.  

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT