VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ve výsledcích

Strakonicko - Sportovní výsledky a tabulky v kostce.

18.10.2013
SDÍLEJ:

Strakonické kadetky podlehly oběma brněnským celkům.Foto: Jan Škrle

BASKETBAL

II. liga žen – 5. kolo: BK Strakonice B – Most 71:25 (34:15), Linhartová 14, Lukešová 10, Konvičková 9, Tomanová 8, Krejčová, H. Kuncipálová 6, Filková, Paroubková 5, L. Babková 4, R. Babková, Brücklerová 2. 6. kolo: BK Strakonice B – Ústí nad Labem 64:49 (26:30), Konvičková 19, Linhartová 15, Lukešová, Krejčová 8, L. Babková 4, Paroubková 5, Brücklerová 3, Tomanová 2.

1. Ústí n. L. 6 4 2 373:330 10
2. Aritma 6 4 2 403:384 10
3. Sparta Praha B 6 4 2 319:304 10
4. Kladno 5 4 1 339:288 9
5. BK Strakonice B 5 4 1 272:209 8
6. Brandýs n. L. 5 3 2 313:285 8
7. Jablonec n. Nisou 5 3 2 300:292 8
8. BaK Plzeň 5 1 4 289:335 6
9. Most 6 0 6 280:392 6
10. BK Prosek 5 0 5 253:322 5

Extraliga kadetek – 2. kolo: BK Strakonice – Valosun Brno 39:87 (23:47), Gaislerová 20, Malá 10, Soukupová 7, Hollarová 2. 3. kolo: BK Strakonice – SŠMH Brno 47:85 (19:39), Gaislerová 23, Malá 6, Dudáčková 4, Voráčková, Šípová, Hollarová, V. Rajtmajerová, M. Rajtmajerová, Fauová 2, Špánová, Soukupová 1.

1. USK Praha 2 2 0 174:107 4
2. Valosun Brno 2 2 0 163:105 4
3. SŠMH Brno 2 2 0 155:105 4
4. Prostějov 2 2 0 145:99 4
5. Žďár n. Sázavou 2 2 0 141:130 4
6. BA Sparta 2 1 1 145:128 3
7. SBŠ Ostrava 2 1 1 142:148 3
8. Basket Slovanka 2 0 2 124:146 2
9. Hradec Králové 2 0 2 118:147 2
10. Trutnov 2 0 2 119:168 2
11. Karlovy Vary 2 0 2 102:159 2
12. BK Strakonice 2 0 2 86:172 2

Liga mladších žákyň – 4. kolo: Most – BK Strakonice 45:85 (23:36), N. Němcová 26, Brušáková 14, Drnková 9, Bydžovská, K. Votavová 8, Vadlejchová, Sedláčková 4, T. Šípová, Klejnová 3, M. Tomšovicová, Jánská, Lukačevičová 2. 5. kolo: Karlovy Vary – BK Strakonice 61:99 (30:45), Brušáková 27, Bydžovská 23, N. Němcová 17, Drnková 9, Vadlejchová 6, Klejnová, T. Šípová, Sedláčková 4, K. Votavová 3, Jánská 2.

1. HB basket Praha 4 4 0 362:195 8
2. BA Sparta Praha 4 3 1 308:218 7
3. BK Strakonice 4 3 1 309:234 7
4. BaK Plzeň 4 3 1 301:232 7
5. USK Praha 4 3 1 261:227 7
6. Klatovy 4 0 4 206:316 4
7. Karlovy Vary 4 0 4 189:351 4
8. Most 4 0 4 178:341 4

Oblastní přebor mužů – 2. kolo: Vimperk – SKB Strakonice B 65:74 (34:32), P. Bůžek 25, R. Bůžek 13, Rabiňák 9, P. Janda 8, Metlička 7, Kohout, Veselý 6.

1. Humpolec 3 3 0 254:159 6
2. Pelhřimov 3 3 0 235:167 6
3. J. Hradec B 3 3 0 226:164 6
4. Kaplice 3 2 1 228:185 5
5. Sršni Písek B 4 1 3 241:328 5
6. BK Tábor B 3 1 2 172:210 4
7. Strakonice B 3 1 2 162:220 4
8. Vimperk 3 0 3 195:236 3
9. Viktoria Tábor 3 0 3 176:220 3

Oblastní přebor staršího minižactva + U14 a mladších žákyň – 3. kolo: SKB Strakonice – Pelhřimov 51:54 (18:36), Bartošek 25, Šlehofer, Jungvirt, Š. Chvosta 6, Kozlík, J. Chvosta 4, –56:45 (33:18), Bartošek 19, Kozlík 14, Šlehofer 8, Jungvirt 6, Myslivec 4, Čadek, J. Chvosta 2.

1. J. Hradec 4 4 0 284:154 8
2. Pelhřimov 4 3 1 284:145 7
3. SKB Strakonice 4 1 3 187:197 5
4. BSK ČB 4 0 4 112:371 4

Oblastní přebor staršího minižactva + U14 a mladších žákyň – 3. kolo: BK Strakonice – Pelhřimov B 24:61 (9:35) a 27:62 (12:25), body celkem: Bittnerová 10, Svobodová 9, Roučková 8, Votavová 6, Lukačevičová 4, D. Kutá, Soukupová 3, Fišerová, Němcová, Skálová, Šrámková 2.

1. Sršni Písek 6 3 3 241:253 9
2. BK Tábor 4 4 0 202:132 8
3. Pelhřimov B 4 3 1 205:122 7
4. BK Strakonice 6 0 6 192:333 6

Oblastní přebor mladšího minižactva U12 – 2. kolo: Kaplice – SKB Strakonice 17:72 (4:42), Pešek 30, Šídlo, Hess 10, J. Chvosta 8, Kopenec 6, Synek 4, Prokop, Dekan 2. –14:60 (8:28), Pešek 20, Kopenec 12, Chvosta 8, Šídlo, Hess 6, Limpouch 4, Synek, Kašpar 2.

1. Sršni Písek 2 2 0 168:11 4
2. SKB Strakonice 2 2 0 132:31 4
3. Kaplice 4 0 4 42:300 4

Oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 – 2. kolo: Sršni Písek B – BK Strakonice 20:61 (6:31) a 14:46 (8:28), body celkem: Junková, Baloušková 14, Breibischová 12, Jánská 10, G. Němcová 9, Chylíková, Vráblíková 8, Rozhonová 6, Nováková, Chocholatá 5, Samcová, Červinková, Johanesová 4, Kozáková, Zajíčková 2. 3. kolo: BK Strakonice – BSK České Budějovice 70:15 (36:2) a 67:10, body celkem: Baloušková 20, Jánská 18, G. Němcová, Junková 16, Chylíková 14, Samcová 13, Vráblíková 8, Chocholatá, Kozáková 6, Breibischová, Červinková, Čadková, Nováková 4, Rozhonová 2.

1. BK Strakonice 6 6 0 358:87 12
2. BSK ČB 6 2 4 114:319 8
3. Pelhřimov B 4 2 2 148:133 6
4. Sršni Písek B 4 0 4 96:177 4

HOKEJ

Liga juniorů – 7. kolo: Havlíčkův Brod – Strakonice 5:2 (1:0, 0:2, 4:0), Bazgier (Řezník), Fedor (Řezník). 8. kolo: Strakonice – Tábor 2:4 (1:1, 0:0, 1:3), Hrubý, Bazgier.

1. Hradec Kr. 8 7 0 0 1 46:17 21
2. V. Popovice 8 6 1 0 1 48:14 20
3. Tábor 8 5 1 0 2 23:23 17
4. Kolín 8 5 0 0 3 32:22 15
5. HC Krkonoše 8 4 1 0 3 22:23 14
6. Havl. Brod 8 4 0 0 4 25:27 12
7. Písek 8 3 0 1 4 28:29 10
8. Třebíč 8 2 0 2 4 26:24 8
9. Strakonice 8 1 0 0 7 12:39 3
10. Beroun 8 0 0 0 8 19:63 0

Liga starších dorostenců – 7. kolo: Strakonice – Havlíčkův Brod 0:7 (0:2, 0:1, 0:4). 8. kolo: Tábor – Strakonice 6:2 (1:0, 1:1, 4:1), Hadrava, Javůrek (Hadrava).

1. Havl. Brod 7 6 0 1 0 29:11 19
2. Třebíč 7 5 0 0 2 43:14 15
3. HC Krkonoše 7 5 0 0 2 36:27 15
4. Kolín 7 4 0 0 3 31:23 12
5. Chrudim 7 3 1 1 2 23:24 12
6. Tábor 7 3 0 1 3 28:27 10
7. Žďár n. S. 7 2 1 0 4 23:23 8
8. V. Popovice 7 2 0 1 4 21:31 7
9. Příbram 7 1 2 0 4 23:38 7
10. Strakonice 7 0 0 0 7 6:45 0

Krajská liga dorostenců – 2. kolo: Domažlice – Strakonice 0:15 (0:9, 0:5, 0:1).

1. Strakonice 2 2 0 0 24:3 4
2. Vimperk 2 2 0 0 15:9 4
3. Klatovy 2 1 0 1 16:10 2
4. Domažlice 2 1 0 1 4:17 2
5. Lužnice 2 0 0 2 4:13 0
6. Hluboká 2 0 0 2 5:16 0

Liga žáků 8. tříd: Písek – Strakonice 4:4 (1:1, 0:2, 3:1), Bucifalová 2, Kolda, Kolář (as. Had, Kolda, Janoch).

Liga žáků 7. tříd: Strakonice – Rokycany 3:2 (2:1, 1:1, 0:0), Gabauer, Janoch, Vokoun (as. Vaněček, Vítovec).

HOKEJBAL

Krajská liga mužů: Blatná – Suchdol nad Lužnicí B 4:1 (3:1, 0:0, 1:0), L. Hrubý 2, Tyrpekl, M. Hrubý. Protivín – Blatná 4:1 (0:0, 1:0, 3:1), Paukner.

1. Protivín 7 6 0 0 1 31:14 18
2. Blatná 8 5 1 0 2 33:24 17
3. Olešník 7 5 0 0 2 25:12 15
4. Pluhův Žďár 7 5 0 0 2 29:19 15
5. ŠD Písek B 6 4 0 1 1 19:13 13
6. SK Tábor B 7 4 0 0 3 30:22 12
7. Prachatice B 7 3 1 0 3 24:28 11
8. Vltava ČB 7 2 1 2 2 24:21 10
9. Suchdol n. L. B 8 3 0 0 5 34:31 9
10. Holubov B 7 1 2 1 3 25:23 8
11. Rosa ČB 7 2 0 1 4 20:24 7
12. Nová Včelnice 9 0 1 1 7 14:44 3
13. Vikings ČB B 7 0 1 1 5 11:44 3

NHbL starších dorostenců: Blatná – CSKA Karlovy Vary 6:2 (1:2, 1:0, 4:0), Michálek 2, Vaníček, Bauš, Tkadlec, Behenský. – 8:1 (1:0, 2:1, 5:0), Vaníček 2, Maňaska, Říha, Michálek, Behenský, Kapr, Tkadlec.

1. Rakovník 6 3 1 1 1 31:20 12
2. Blatná 6 3 1 0 2 30:19 11
3. Plzeň-Litice 6 3 0 1 2 22:16 10
4. Třemošná 3 3 0 0 0 18:6 9
5. CSKA K. Vary 7 1 1 1 4 20:40 6
6. Prachatice 6 1 0 0 5 15:35 3

MČR starších žáků: Suchdol nad Lužnicí – Blatná 1:3 (1:0, 0:2, 0:1).

1. Pedagog ČB 3 3 0 0 0 32:2 9
2. ŠD Písek 2 2 0 0 0 30:2 6
3. Blatná 3 2 0 0 1 24:6 6
4. Suchdol n. L. 3 1 0 0 2 4:11 3
5. Jihlava 2 0 0 0 2 2:25 0
6. J. Hradec 3 0 0 0 3 1:47 0

VODNÍ PÓLO

I. liga mladších dorostenců – 1. a 2. kolo: Strakonice – Hradec Králové 10:21 a 6:16, Strakonice – Slavia Praha 2:15, Strakonice – Kometa Brno 7:12, Strakonice – UP Olomouc 24:3 a 31:2. Branky celkem: Bohutínský 20, Bartoš 16, Dubský 15, Kačírek 9, Votava 7, Harajda 4, Marťák, Váchal 3, Doda 2. Pořadí: 1. Slavia Praha 12, 2. Hradec Králové 8. 3. Děčín 6, 4. Kometa Brno 6, 5. Fezko Strakonice 4, 6. Stepp Praha 4, 7. UP Olomouc 0. Fezko startuje s většinou hráčů ročníků 1999 a 2000.

Autor: Miloš Vrátný

18.10.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní 15 800 Kč Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci ostatní zpracovatelé masa. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15800 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Jedná se o balící práce, KONTAKT: Mykola Kostan, tel.: 608885206, e-mail: mykola.kostan@seznam.cz. Pracoviště: Královský styl s.r.o.- pracoviště vodňany, Radomilická, č.p. 886, 389 01 Vodňany. Informace: Kostan Mykola, +420 608 885 206. Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 14 000 Kč Číšníci a servírky číšník/servírka (obsluha kavárny). Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Praxe výhodou, Možnost zkráceného úvazku, KONTAKT: telefonicky nebo osobně Šitnerová Denisa, tel.: 777162188. Pracoviště: Martin fried - pracoviště blatná, Na Příkopech, č.p. 183, 388 01 Blatná. Informace: Denisa Šitnerová, +420 777 162 188. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 100 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) kuchař/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 100 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: POŽADAVKY: potravinářský průkaz, řidičský průkaz sk. "B" - výhodou, Pracovní doba: 5:00-11:00hod., KONTAKT: osobně nebo telefonicky v době od 9:00-16:00 hod., Ing. Zevl Jiří, tel.: 383318326, 776805640, e-mail: zevl@tst.cz, kralikova@tst.cz. Pracoviště: Teplárna strakonice, a.s., Komenského, č.p. 59, 386 01 Strakonice 1. Informace: Jiří Zevl, +420 383 318 326,776 805 640. Výroba - Výroba Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní 15 800 Kč Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci ostatní zpracovatelé masa. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15800 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Jedná se o balící práce, KONTAKT: Mykola Kostan, tel.: 608885206, e-mail: mykola.kostan@seznam.cz. Pracoviště: Královský styl s.r.o.- pracoviště vodňany, Radomilická, č.p. 886, 389 01 Vodňany. Informace: Kostan Mykola, +420 608 885 206.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Osek - Olešník 1:2 (0:2).
22

Blatná vyloupila hřiště posledního mistra

Ilustrační foto

Mladíci museli na Dobré Vodě spolknout první porážku

V derby měl favorit vrch, body se ale dělily

Tábor - Nedělní druholigové derby mezi fotbalisty Táborska a Dynama (1:1) mělo vše, co by si fanoušci mohli přát: řadu šancí a nesmlouvavých osobních soubojů, napětí až do posledních vteřin na hřišti, na obou střídačkách i v hledišti.

Pohodová výhra Motoru v Kadani

Kadaň - Dnešní utkání 7. kola Chance ligy mezi hokejisty Kadaně a Českých Budějovic ještě ani pořádně nezačalo a Motor už prohrával.

Velká závodnice je, když...

České Budějovice – Životní úspěch patnáctileté překážkářky Sokola Č. Budějovice Terezky Babické na víkendovém mistrovství ČR žákyň v Jablonci jsme zaznamenali: dva tituly – na 100 m v krajském rekordu 13,94, na 200 m dokonce v rekordu České republiky 27,87…

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT