BASKETBAL

Oblastní přebor žen – 7. kolo: Pelhřimov B – BK Strakonice C 79:41 (28:16), Pelhřimov A – BK Strakonice C 96:43 (50:24), body celkem: Sýkorová 36, Křišťanová, Johnová 18, Dušková 8, Hynková 5.

1. BK Tábor 12 9 3 848:560 21
2. Pelhřimov B 11 9 2 847:447 20
3. Pelhřimov A 11 7 4 864:499 18
4. Strakonice C 12 4 8 557:716 16
5. Borotín 12 0 12 292:1186 12

Extraliga juniorek – 19. kolo: BK Strakonice – USK Praha 47:95 (28:49), Jozová 12, Svobodová 10, Maršíková 9, Krejčová 5, Malá 4, Vondrysová 3, Plechatá, Nováková 2. 20. kolo: BK Strakonice – Trutnov 62:71 (36:38), Svobodová 14, H. Kuncipálová 13, Jozová, Krejčová 9, Nováková 6, Maršíková 5, Malá 4, Plechatá 2.

1. Slovanka 20 18 2 1605:1129 38
2. BK Brno 20 17 3 1518:1038 37
3. Hradec Králové 20 17 3 1597:1148 37
4. USK Praha 20 15 5 1397:1130 35
5. Karlovy Vary 20 13 7 1290:1189 33
6. BA Sparta 20 9 11 1308:1416 29
7. BK Strakonice 20 9 11 1247:1368 29
8. Trutnov 20 7 13 1271:1492 27
9. Pardubice 20 7 13 1109:1384 27
10. SBŠ Ostrava 20 4 16 1358:1665 24
11. Valosun Brno 20 2 18 1114:1424 22
12. BK Prosek 20 2 18 1141:1572 22

Liga starších žákyň, liga A – 1. kolo: Klatovy – BK Strakonice 63:48 (39:27), Řezníková 13, Hollarová 7, Fauová, Rajtmajerová, Soukupová 6, Roučková, Šípová 5. 8. kolo: BK Strakonice – Klatovy 56:64 (22:31), Fauová 16, Hollarová 14, Šípová 7, Soukupová 5, Roučková, Rajtmajerová 4, Špánová 3, Schallerová 2, Řezníková 1.

1. Sokol Nusle 7 7 0 473:358 14
2. Česká Lípa 8 6 2 474:387 14
3. Klatovy 8 6 2 504:461 14
4. BK Prosek 7 5 2 353:307 12
5. Most 8 3 5 458:491 11
6. Kladno 8 3 5 432:503 11
7. Jablonec n. N. 8 1 7 457:518 9
8. BK Strakonice 8 0 8 384:510 8

Oblastní přebor mladšího minižactva U12 – 2. kolo: BK Strakonice A – BSK České Budějovice 90:19 (38:7), Písek – BK Strakonice A 53:35 (27:18), body celkem: Drnková 26, Roučková 20, Soukupová 14, Fišerová, Vadlejchová, G. Němcová 10, V. Votavová 9, Baloušková, K. Votavová 6, Klejnová, S. Votavová 4, Nepodalová 3, Lukačevičová 2, T. Nováková 1.

FUTSAL

Vodňanská liga – play off, finále – 1. zápas: Vodňanská drůbež – Otroci ohnivé vody 3:1 (1:1), Šácha, Hačka, Vlášek – Fiala. O 3. místo – 1. zápas: DG 303 – Chill 4:4 (2:3), Bakula 2, Sládek, Srkal – Färber 2, Veselý, vlastní (Bakula). O 5. místo – 1. zápas: Kůrožrouti – Sokolská louka 5:5 (5:2), Michal Carda 3, Martin Carda, Vondráček – R. Kapusta 3, Řepa 2. O 7. místo – 1. zápas: FC Kapr – 5 Samyc 7:3 (4:2), Budín, Hucek 3, Tondr – J. Šulc, S. Šulc, V. Pasák. Skupina o 9.-12. místo: B&D Boys – FC Mexico 3:1 (2:1), Janšta, P. Hoffman, vlastní (Jirkovský) – V. Beneš. Los Bombardos – FC KIK 0:5 kontumačně, tým Los Bombardos se k utkání nedostavil.

9. FC Mexico 5 4 0 1 38:14 12
10. B&D Boys 5 4 0 1 33:10 12
11. FC KIK 5 2 0 3 15:21 6
12. Los Bomb. 5 0 0 5 4:49 0

HÁZENÁ

II. liga starších dorostenek – 11. kolo: Strakonice – Loko České Budějovice 30:19 (15:8). Branky: Uhlíková 9, Matějovská 4, Morávková 4 (1), Vavřincová, T. Řezáčová, Zelinková 3, Benešová 2, M. Řezáčová, Hájková 1 – Kolbová 9. Vyloučení: 0:1. ŽK: 1:0. Sedmičky: 1/1:2/1.

1. Strakonice 9 7 0 2 234:170 14
2. J. Hradec 8 5 0 3 195:174 10
3. Loko ČB 9 4 0 5 214:227 8
4. Cheb 8 3 0 5 159:195 6
5. Astra Praha 8 2 0 6 138:174 4

HOKEJ

Liga juniorů – 30. kolo: Strakonice – Kolín 1:4 (0:1, 0:2, 1:1), Paukner (Kordík). 31. kolo: Mělník – Strakonice 1:2 (0:0, 1:2, 0:0), L. Hrubý, Mála (as. Kurečka, Hřebíček, Doubek).

1. Hradec Kr. 31 25 4 0 2 194:55 83
2. V. Popovice 31 21 1 0 9 189:107 65
3. Třebíč 31 19 2 4 6 147:83 65
4. Havl. Brod 30 20 1 2 7 154:79 64
5. Kolín 32 19 2 1 10 127:102 62
6. Žďár n. S. 30 12 3 3 12 111:132 45
7. Písek 31 9 1 2 19 114:167 31
8. HC Krkonoše 30 6 1 3 20 88:160 23
9. Strakonice 30 4 2 0 24 61:157 16
10. Mělník 30 1 0 2 27 68:211 5

Krajský přebor 4. tříd: Strakonice – Písek 7:0 (4:0, 2:0, 1:0), Hála, Kovárna 2, Horejš, Matašovský, Častoral (as. Braun, Matašovský, Kříž, Široký, Císař).

KUŽELKY

Krajský přebor – muži: 5. Evžen Cígl (Blatná), 18. Jiří Vaňata (Blatná). Senioři: 2. Oldřich Hendl (Fezko Strakonice), 8. Karel Cvach (Blatná), 9. Josef Hůda (Fezko Strakonice). Seniorky: 5. Hana Kyriánová (Fezko Strakonice), 9. Irena Cvachová (Blatná), 15. Jaroslava Mrvíková (Blatná).

Okresní přebor – 13. kolo: Blatná E – Fezko Strakonice D 2:6 (2307:2401), Fezko Strakonice B – Písek C 7:1 (2440:2273), Písek B – Katovice 2:6 (2394:2453), Fezko Strakonice C – Blatná D 1:7 (2343:2378), Blatná D – Fezko Strakonice B 6:2 (2429:2300).

1. Písek B 13 11 0 2 2331 22
2. Katovice 13 10 0 3 2353 20
3. Strakonice B 13 8 0 5 2337 16
4. Blatná D 13 8 0 5 2329 16
5. Strakonice C 13 5 0 8 2279 10
6. Strakonice D 13 4 0 9 2322 8
7. Blatná E 13 4 0 9 2211 8
8. Písek C 13 2 0 11 2235 4

Liga neregistrovaných hráčů v Blatné – 14. kolo: Víno Žíla – Baldové 2:4 (883:924), AC/DC Blesky – Blatenské strojírny 4:2 (897:863), Promaši – Scotland Yard 2:4 (858:901), Joklstad – Rakomara 2:4 (865:868), AFK Rozmetač – Městský úřad 6:2 (953:857), Cetos – Hasiči 2:4 (864:871).