V „sedmnáctkách“ bylo na startu 11 chlapců a 10 dívek. Ve dvouhře zvítězila Nela Hálková (So ČB), v ostatních disciplinách tituly putovaly do Č. Krumlova. „Včetně překvapivé výhry mladého Fucimana nad zkušeným Ječmínkem 18:21, 21:18, 21:19.“

V nejmladší kategorii U-11 byli favority Vanessa Pražáková a Matyáš Puffr (oba SKB Č. Krumlov).

„Během celé sezony vykazovali dobré výkony,“ souhlasí Frendl. „První zisk zlatých medailí jim úplně vyšel a v přeboru, který se hrál jen ve dvouhrách, zvítězili.“ Na dalších místech se velmi dobře prezentovali Karolína Krupczová a Anežka Doubravská (obě SKB Č. Krumlov) a také Filip Reitinger (Křemže) a domácí František Vrchotický.

Souběžně se konal také turnaj GPD v kategorii hráčů do patnácti let ve Strakonicích. V konkurenci jihočeských a pražských hráčů uspěli nejvíce hráči Sokola České Budějovice a Sokola Vodňany.

Přehled medailistů najdete v pátečním tištěném Deníku.