Seš-lost zdolala Sokolskou louku a připsala si další důležité body na cestě k vysněnému FINAL4. Delfíni podali oproti 1. kolu podstatně lepší výkon, ale i když vstřelili více branek než Samyce (dali si hned 4 vlastní góly), z vítězství se nakonec radoval soupeř. Kapři se ve šlágru kola rozešli smírně s Chillem, Mexico přesvědčivě zdolalo Vodňanskou drůbež, stejně jako DG303 nováčka Siberia.

Seš-lost – Sokolská louka 6:3 (4:1). Hoch 4, Hosnedl 2 – Brůžek Jin. 2, vlastní (Přibyl).

Sestavy – Seš-lost: Přibyl – Hoch, Funda, Polanský, Bína, Štěch, Hosnedl, Hubáček F. Sokolská louka: Kubička – Faktor, Machnyk, Profant, Schánělec, Liška, Kapusta, Brůžek Jin., Kvapil, Novák.

Seš-lost sice měla pozvolný rozjezd, přesto však byla nebezpečnější než Sokolíci, kterým se nedařila kombinace na útočné polovině. Již do poločasu si Seš-lost vytvořila náskok, který ve druhé části ještě navýšila. V závěru sice polevila, ale sokolíci neměli přesnou mušku a podařilo se jim výsledek jen kosmeticky upravit.

OC Delfín – 5 Samyc 3:10 (0:2). Svatoš 2, Urban – Skála 2, Andres 2, Meindl, Fux, vlastní 4 (Krejčí 2, Lízal, Krygel).

Sestavy – OC Delfín: Lízal – Kalianko, Svatoš, Krejčí, Krygel, Parýzek, Urban, Turek L. 5 Samyc: Budín – Trněný, Skála, Tesař J., Meindl, Andres, Fux, Šulc, Kopecký, Marchal.

Samyce kombinovaly lépe než soupeř a jejich útoky byly daleko nebezpečnější. Do poločasu se jim přesto podařilo vstřelit jen dvě branky. Druhá půle již byla plně v režii Samyc a branky na jejich kontě narůstaly. Paradoxem vysoké výhry je, že se Delfínům podařilo díky 4 vlastencům vstřelit více branek než soupeři.

FC Kapr – Chill 3:3 (0:2), penalty 3:2. Turek P., Linhart, Smékal – Varyš, Färber, Hrachovec.

Sestavy – FC Kapr: Babický – Turek P., Linhart, Pojer, Kovařík, Staněk, Hojdekr, Moudrý, Smékal, Calta, Rottenborn, Valta, Rauscher Jak. Chill: Folta – Benedikt O., Benedikt L., Varyš, Färber, Chalupský, Hrachovec, Šteier.

Utkání kola se rozehrálo do vysokého tempa. S tím se lépe popasoval Chill a ujal se vedení. Hra se přelévala ze strany na stranu, ale Kapři měli špatnou mušku. Naopak Chill do poločasu přidal ještě jednu branku. Druhá půle byla ještě živější. Kapři po pauze více zabrali a vytvořili si tlak. Ten se jim podařilo i zužitkovat a dokázali vyrovnat. Chill malinko znervózněl a toho Kapři využili a třetí brankou výsledek otočili. Chill však nechtěl prohrát lacino a po pěkně zahraném signálu vyrovnal. V poslední minutě odmítly oba týmy nepřesnou koncovkou prázdné branky a tak se zrodila spravedlivá remíza.

FC Mexico – Vodňanská drůbež 7:2 (4:1). Pasecký 3, Janošťák 2, Žurek R., Gažík – Tesař V., Křenek.

Sestavy – FC Mexico: Turek M. – Janošťák, Žurek R., Gažík, Pasecký, Pícha, Žurek J. Vod. drůbež: Vondrka – Šácha, Brtna, Valenta, Vlášek, Tesař V., Křenek, Rokůsek, Švec.

Mexico od začátku drželo míč a snažilo se postupnou rozehrávkou vyčkávat na chyby soupeře. Jejich čekání bylo trpělivé, ale přinášelo jen velké šance, které zůstaly neproměněné. Ještě do pauzy si však Mexico přece jen vytvořilo tříbrankový náskok, který ve druhé polovině v klidu hlídalo a ještě ho zvýraznilo. Závěr zápasu už neměl takové tempo a spíše se dohrával v režii Mexica.

DG303 – Siberia 8:3 (5:1). Vorel J. 3, Vorel Z. 2, Volmut 2, Bečvář – Sedlák, Carda, Goretki.

Sestavy – DG303: Barbotkin – Sládek, Hájek, Bakula, Kukla, Lošek, Volmut, Vorel J., Rauscher Jar., Bečvář, Vorel Z. Siberia: Volf M. – Sedlák, Carda, Glaser, Goretki, Škoda, Volf P., Míka, Martin, Marek.

Nováček ze Siberie připsal na soupisku další hráče a do utkání nastoupil také kapitán Petr Volf. Ten byl velmi aktivní a snažil se střílet z mnoha pozic. Branky v prvním poločase však střílelo především DG. Siberia mu ale dávala hodně zabrat a ve hře ho místy dokonce přehrávala. Druhá část pak byla vyrovnanější, přesto byla zkušenost DG znát a hlavně žlutočerným skvěle chytal nový brankář Barbotkin. Siberia předvedla proti DG velmi pěkný výkon, ve kterém převládají hlavně individuality před týmovostí. Pokud však mladíci tenhle handicap odstraní, tak by je boj o FINAL4 nemusel minout.

Utkání řídil rozhodčí Petr Šafránek.

Zdroj: www.vodnanskaliga.cz