Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Tým ČZ vedl 2:0 na sety, výhru ale uhrál až v páté hře

Strakonice - Jubilejní desáté vítězství v sezoně přidali do tabulky volejbalisté ČZ Strakonice. Ve 12. kole krajského přeboru II doma ve čtvrtek 29. května porazili Sokol Písek C 3:2 (22, 20, -27, -23, 7). Jsou tedy bez ztráty stále v čele.

31.5.2014

Strakonice porazily Písek C 3:2.Foto: Jan Škrle

Utkání si domácí zkomplikovali, ačkoliv vedli 2:0. První set vyhráli 25:22 a druhý 25:20. Třetí set měl být již poslední, celý tým to věděl a chtěl.

Na začátku to tak i vypadalo, jenže v polovině začali hosté více kousat a dokonce vedli 22:19, kdy si domácí museli vzít oddechový čas. Pomohlo to a stav byl 22:22. Následně přišla přetahovaná, kterou díky svým vlastním chybám domácí prohráli 27:29.

Tento mírný šok ovšem přešel i do čtvrté hry. Hosté upevnili obranu a zlepšili celou svoji hru. Najednou se jim dařilo téměř vše, naopak domácí nevěděli co hrát. Prohráli nakonec 23:25.

Ze čtyř jarních zápasů tak hráli Strakoničtí třikrát utkání na pět setů. V něm se ukázala větší zkušenost a domácí ho vyhráli 15:7.

VÁCLAV SVACH

Autor: Redakce

31.5.2014 VSTUP DO DISKUSE
Zbraně z Prachaticka zajištěné Národní centrálou proti organizovanému zločinu z Českých Budějovic.
8

Muži z Prachaticka předělávali zbraně na střelbu dávkou a vyráběli k nim tlumiče

Strakonice - Děti z MŠ Spojařů vyčistily studánku Skleněnka  na Podskalí
9

Motýlci vyčistili Skleněnku

Vydařené střelecké odpoledne a poděkování

Mladějovice - Na hřišti v Mladějovicích se v v neděli 15. října konalo střelecké odpoledne ve střelbě se vzduchovky.

Katolický kněz se zapojil do protifašistického odboje

Strakonice - Ve čtvrtek 19. října uplynulo 109 let od narození pátera Josefa Jílka. Tento český katolický kněz, působil v Katovicích v letech 1936–1942.

Basketbaloví žáci si připsali dvě vítězství

Strakonice – Fakta ze zápasů týmů BK Strakonice a SKB Strakonice.

Superdebata Deníku: nikdo nechce vládu ANO. Ať už bez Babiše, nebo s ním

/SLEDOVALI JSME ON-LINE, GRAFIKA, VIDEO/ Pouhý den před sněmovními volbami se v redakci Deníku sešla desítka zástupců politických stran při předvolební superdebatě. Na přetřes přišla všeobecně probíraná témata - ať už elektronická evidence tržeb, přijetí eura či přijímání migrantů. Z odpovědí také vyplynulo, že favorit voleb ANO to bude mít v případě výhry s formováním vlády složité.