ČZ Strakonice - NK Dynín 6:0. První dvojku Vlas s Žilákem vyprovodili ve dvou setech bleskovým tempem a v zápase druhých dvojic se Majewski s Tomanem proti Kandrovi s Markovickým také dlouho nezdrželi. První zápas trojic se vedl v podobném duchu, a když Vlas s Žilákem vyhráli i svou druhou dvojici, tak vedení 4:0 znamenalo pro domácí první letošní výhru. V zápase druhých odvetných deblů dostal šanci mladík Švancar, který spolu s Tomanem zapsal další bod v utkání. Celkový účet ve druhé trojici uzavřel výhrou na konečných 6:0 Vlas se Švancarem a Smrčkou, čímž bylo rozhodnuto o tom, že si Dynínští odvezou ze Strakonic neoblíbeného kanára.

Za tým TJ ČZ Strakonice bodovali: Trojice – Toman, Majewski, Votava - 1, Vlas, Švancar, Smrčka - 1. Dvojice – Vlas, Žilák - 2, Toman, Majewski, Švancar - 2,

Vedoucí týmu Z. Žilák: "Z výhry máme samozřejmě radost, ale jednoznačný výsledek netřeba přeceňovat. Soupeř přijel pouze ve čtyřech hráčích, což mu neumožnilo střídat a jeho dva hráči byli unaveni po náročném večerním programu. Od toho se odvíjela i úroveň předváděné hry. My jsme naopak přistoupili k utkání zodpovědně a šli jsme si za body. Kanár už byla jen třešnička na dortu. Další zápas hrajeme za týden opět na domácích kurtech proti Cepu."

Jan Škrle