Extraliga ženy

Strakonice - Trutnov 71:86 (30:45). Jen v začátku měli naději domácí, ale do poločasu již bylo prakticky rozhodnuto, i když skóre bylo chvílemi nadějné. Hosté byli důraznější i zkušenější. Domácím se nepodařilo ubránit střeleckou oporu soupeře Rylichovou (27 bodů). U domácích se prosadila svou odvahou Rosecká a také potěšily body Jánské. Body - Rosecká 26, Jánská 14, Vydrová 13. Junková 10,Vorlová 4, Horsáková 2, Čadková a Vadlejchová 1. Doskočené míče - Horsáková 9, Vydrová a Vorlová 8

II.liga ženy

Liberec - SKB Strakonice 44:70 (23:45). Potěšující a zasloužená výhra se zrodila již v první půli. Střelecký rekord sezony si zapsala H. Kuncipláoová. Body – H. Kuncipálová 27, L. Svobodová a Malá 8, Paroubková 7, Fialová, Krejčová a S. Svobodová 6, Drnková, Makovcová a Nováková 2.
Ml. Boleslav - SKB Strakonice 51:47 (24:22). Vyrovnaný zápas s vedoucím týmem tabulky potvrdil umístění v horní části soutěže. Taková prohra je povzbuzením pro celý tým. Body – K.Kuncipálová 15 , Paroubková 9 , Fialová 7, H. Kuncipálová 6, Krejčová 5, S. a L. Svobodové 2, Malá 1.

Liberec - BK Strakonice B 71:57 (29:26). Domácí rozhodli definitivně až ve druhém poločase, znovu prokázali svoji herní vyzrálost. Body - Housková 18, Jeništová 15, Šindelářová 10, Petrušková 8, Chvostová a Vadlejchová 4.
Ml. Boleslav - Strakonice B 65:67 (35:32). Tým hostů byl oslaben o neočkované hráčky, tím je výhra cennější. Navíc se hrálo proti vedoucímu týmu tabulky. Utkání bylo vyrovnané se stále mírným náskokem domácích. Ale v poslední části dokázali hosté skóre otočit ve svůj prospěch a připsat si výhru. Výhrou si potvrdili druhé místo v soutěži. Body – Housková 25, Jeništová 20, Vadlejchová, Šindelářová 6, Votavová 4, Chvostová 3.

Liga ml. žačky

Strakonice - USK 60:82 (23:33). Oba týmy předvedly výbornou hru založenou na rychlosti a vysoké aktivitě. Tempo zápasu bylo příkladné a výchovné. Domácí statečně vzdorovali prvnímu týmu tabulky a kromě poslední části bylo utkání nerozhodnuté. Rozdíl byl jen v proměňován šancí, které si domácí vypracovali . V tom byli hosté jistější. Body - Kotrcová 18, Košáková 16, Pavlíčková, Kotrčová , Grossová a Karolová po 4, T. Malířská a Mlnaříková 3, K. Malířská a Topinková 2.
USK - Strakonice 54:65 (27:27). Po sobotní prohře překvapivá, ale naprosto zasloužená výhra hostů. Výkon týmu byl výborný. Body - Košáková a Kotrčová 15, Kotrcová 12, Karolová 9, Pavlíčková 8, Mlnaříková, Grossová, Malířská 2.