II. liga žen

Strakonice – Prostějov 47:51 (25:24). Začátek zápasu se hrál v režii domácích. Čtyři minuty před koncem prvního poločasu nastal útlum a hosté poměrně lehce vyrovnali. Domácí tým se již do konce zápasu nedokázal s tímto propadem vyrovnat, i když se v závěru zápasu snažil. Nejlépe komentovala výkon týmu nejlepší střelkyně, když již v poločase prohlásila: „Stále se necítím v obvyklé herní pohodě.“ Body Strakonic: H. Kuncipálová 21, K. Kuncipálová a Fialová 6, Malá a Svobodová 4, Maršíková 2. Strakonice – Bruntál 76:65 (38:30). Domácí po celé utkání vedli, ale díky obavám ze sobotního výpadku nebyla jejich hra tak jistá. Navíc se zranila jedna z opor H. Kuncipálová. Tradičně vynikla její sestra, dobrou hrou po zranění pomohla Fialová a úspěšnou střeleckou odvahou potěšila Svobodová ml. Body: K. Kuncipálová 24, Fialová 13, L. Svobodová 9, S. Svobodová 8, Maršíková a Paroubková 7, Drnková 5, Malá a H. Kuncipálová 2.

Liga kadetek

Olomouc – Strakonice 43:58 (27:31). Do poločasu se domácí drželi, ale ve druhé půli se projevila kvalita hostů. Poděbrady – Strakonice 47:118 (18: 66). Rekordní výhra potvrdila zasloužené vedení v nadregionální soutěži.

Liga ml. žačky

Strakonice – Chomutov 86:44 (40:27). Ve druhé polovině zápasu přišla další výrazná výhra, která potvrdila vedoucí postavení v tabulce. K tradičním střelkyním se přidala Petelová. Body: Bernasová 21 (5 trojek), Petelová 17, Žáčková 15, Pešková 13, Bittnerová, Kojanová, Chalupová, Parkosová a Policarová po 4. Strakonice – Most 91:31 (29:17). Začátek zápasu byl poměrně vyrovnaný, ale od páté minuty druhé části domácí děvčata zlepšila obranu a tím otevřela cestu k vysoké výhře. Převaha domácích byla v obou zápasech jednoznačná.

Body: Bernasová 28, Žáčková 21, Parkosová 14, Petelová 9 , Pešková 8, Manová 5, Bittnerová, Chalupová a Policarová.

Nadregion junioři

Strakonice – Plzeň 70:72 (35:30). Ve vyrovnaném utkání domácí až do poslední části mírně vedli, až v samotném závěru se štěstí přiklonilo na stranu hostů. Kladem zápasu je, že po delší době hrálo 12 hráčů. Body: Čadek 21, Pešek 20 , Hornát 16, Bednář 5, Hess, Polák, a Šulák po 2.

Muži okresní přebor

BC Schwazbach – Strakonice 48:88. Také v posledním zápase soutěže dosáhli hosté výrazné výhry. Obsadili druhé místo a úspěch násobí, že v jarní části soutěže ani jednou neprohráli. Porazili i budějovického vítěze přeboru. Trenér Pivovarský může být spokojen. Body: Kašpar 27, Susol 17, Gála 14, Martinovič 11, Huspeka 9, Šlehofer 2.