Extraliga žen: Slovanka – Strakonice 72:48 (27:30). Výborný start do zápasu, ve 4. minutě vedli hosté 16:4, domácí do poločasu postupně snižovali, ale vedení bylo stále nadějné, i když minimální. Ale ve druhém poločase se nedařilo, to nejlépe dosvědčuje skóre druhé půle 45:18 . Částečné vysvětlení je, že posledních 15 minut se hrálo bez vyfaulované Fadrhonsové, i další opora Petrušková měla 4 chyby a také, že stále chybí Jeništová. Body: Fadrhonsová 13, Petrušková 12, Rosecká 8, Halátková 5, Tomšovicová a Jozová 4, Stiborová 2. Nymburk – Strakonice 85:49. (33:25). Po celkem vyrovnaném prvním poločase se ve druhé půli projevila převaha domácích, která je dána řadou zahraničních hráček. Body: Fadrhonsová 13, Jozová 9, Stiborová 8, Halátková 6, Petrušková a Vadlejchová 4, Lukačevičová 3, Rosecká a Tomšovicová 2.

II. liga žen: Strakonice – Vysoká n. L. 62:43 (28:21). Domácí si vybojovali od prvních minut mírný náskok a utkání bylo tři čtvrtiny stále otevřené. Až v poslední se rozhodlo o vysoké výhře. Tým hostů tvoří hráčky z Hradce, prakticky hradecké béčko. Oba týmy dobře bránily, ale domácí předvedl několik protiútoků a hlavně výbornou spolupráci v útoku. V doskakování pod vlastním košem byla největší oporou Svobodová. Body: Kuncipálová K. 19, Maršíková 17, Kuncipálová H. 10, Krejčová 5, Svobodová a Paroubková 3, Malá 2, Drnková 1. Strakonice – Poděbrady 69:40 (37:33). Druhou výhru v nadstavbové části si vybojoval zaslouženě domácí tým. Znovu předvedl svou hru založenou na obraně a vtipných přihrávkách pod soupeřovým košem. Kladem je zapojení všech i nestřílejících hráček
Body: Kuncipálová K. 15, Svobodová 12, Kuncipálová H. 10, Malá 9, Maršíková a Krejčová 8, Paroubková 7.

Extraliga juniorek: Pardubice – Strakonice 83:74 (40:25). Smolná i možná trochu zbytečná prohra, neboť tým prohrál jen druhou čtvrtinu. Ve všech dalších částech se hrálo naprosto vyrovnaně a poslední část dokonce hosté vyhráli. Body: Suchanová 20, Vadlejchová, Brušáková, Stiborová a Soukupová 9, Baloušková a Jánská 5, Lukačevičová a Votavová 3, Stiborová 2.
Liga kadetek: Brandýs – Strakonice 36:100 (15:58). Vysoká výhra potvrzuje až příliš velký rozdíl v celé soutěži, i když domácí jsou poslední. Ústí – Strakonice 53:70 (22:44). I proti třetímu týmu tabulky dosáhli hosté výrazné výhry, o které se rozhodlo již v prvním poločase. Tím si upevnili první místo v soutěži.

Liga žaček: Strakonice – Klatovy 57:50 (24:19). Přes trochu váhavý výkon domácí s jistotou vyhráli. Střelecky tradičně držela tým Žáčková. Body: Žáčková 21, Pešková 10, Bernasová 9, Petelová 5, Manová a Košáková 4, Policarová a Bittnerová 2. Klatovy – Strakonice 30:72 (21:39). V Klatovech se potvrdilo , že sobotní domácí výkon byl rozpačitý. Tým hrál s větším úsilím a to se projevilo na zaslouženě vysoké výhře. Body: Bernasová 26, Žáčková 23 , Petelová 10, Parkosová 4, Bittnerová a Manová 3, Chalupová a Pešková 2.
Nadregion kadeti: Mladá Boleslav – Strakonice 65:89 (34:31). Na výrazném počtu bodů ve vítězném zápase měli podíl oba nejlepší střelci, kteří těžili z dobrého útočného doskakování. Výhra je povzbuzením a důkazem zlepšení. Body: Pešek 33, Limpouch 25, Polák 14, Chvosta 8, Dřevo 6, Šulák 2 Hess 1. Č. Brod – Strakonice 84:78 (52:44). Také v tomto utkání, přes přijatelnou prohru, potěšil počet daných bodů. Body: Pešek 30, Limpouch 20, Polák 10. Chvosta 9, Hess 5, Dřevo 4.

Oblastní přebor nejmladší minidívky: Strakonice d – Písek h 38:54. Domácí děvčata, i když v neúplné sestavě, znovu sehrála s píseckými chlapci velmi dobré utkání. Jejich výkon byl především týmový. Oporami byly Homolková, Holkupová, Malířská a Vodvářková. Strakonice – Písek 26:57 přátelsky. Body celkově: Vodvářková 12, Trojanová a Homolková 10, Kovarovičová a Viererová 6, Holkupová, Topinková a Malířská 4, Holínová, Karolová, Kotrcová a Pavlíčková 2.