Extraliga ženy

Ostrava - BK Strakonice 65:49 (32:32). Téměř celý první poločas se odehrál v režii hostů, chvílemi vedli až o deset bodů, jen zaváháni v posledních dvou minutách rozhodlo o nerozhodném poločase. Ve druhém poločase domácí využili výpadek hostů a dovolili jim dát jen 17 bodů. Body Strakonic: Machytová 12, Rosecká 11, Jánská a Vydrová 7, Horsáková 6, Vorlová 4, Vadlejchová a Kolegárová 1. Doskočené míče: Rosecká a Horsáková 9.

Trutnov - Strakonice 50:58 (30:33). Hosté podali obětavý výkon. Po celé utkání mírně vedli, jako s Ostravou. Ale tentokrát nedovolili domácím skóre otočit a připsali si první a hlavně nadějnou výhru. Body: Rosecká 24. Vydrová 10 , Jánská 8, Horsáková, Junková 7, Vorlová 2. Doskočené míče: Horsáková 13, Junková 7.

II.liga ženy

Ústí nd Labem - SKB Strakonice 50:76 (26:37). Další výhra přišla ze severu Čech. Po nevýrazné hře v první části se v pohodě hrající hostující tým začal prosazovat střelecky a postupně ovládl utkání. Dařily se trojky i protiútoky. Paroubková si připsala rekord - pět trojek!!! Body: Paroubková 21, K. Kuncipálová 16, H. Kuncipálová 10, Fialová 9, L Svobodová 8, Malá 7, S. Svobodová 5.

Extraliga juniorky

Strakonice - Sparta odloženo.
Strakonice - Jablonec 85:32 (44:15). Byla to povinná výhra, která jasně potvrdila postavení obou týmů v nejvyšší soutěži. Body: Bernasová 19, Petelová 16, Junková 13, Hauserová 10, Půroková 9, Jánská 8, Pešková 6, Čadková 4. Doskočené míče: Půroková 11, Jánská 8.

Fotogalerie: Strakonice - Jablonec. 220305

Extraliga kadetky

USK Praha - Strakonice 75:50 (40:26). Body: Žáčková 16, Petelová 14, Bernasová a Púroková 8, Pešková 4. Doskočené míče: Pešková 10, Petelová 8, Žáčková 7.

Extraliga starší žačky

Strakonice - HB Praha 32:71 (19:43). Až příliš vysoké prohry jsou nepříjemné, i když dívky hrají mezi nejlepšími 16 týmy. Body: Šimonová 11, Bittnerová 10, Kotrčová 7, Košáková a Rizáková 2.
HB Praha - Strakonice 87:33 (46:13). Body: Bittnerová 11, Šimonová 10, Rizáková 6, Kotrčová 2.

OP minižačky U13

BK Strakonice - Tábor 57:23. Body: Petelová 13, Karolová 10, Grossová, Mrázová 8,, Zemanová 6, Polenová, Hátlová 4, Holínová, Mlnaříková 2.
Pelhřimov - BK Strakonice 35:33. Body: Grossová 7, Mrázová 6, Holínová 5, Hátlová 4, Petelová 3, Zemanová,,Mlnaříková, Karolová, Polenová 2.
Dvě těžká utkání proti chlapeckým týmům odehrály nejstarší minižačky v Pelhřimově. Obě utkání byla velmi bojovná, bránili jsme presink po celém hřišti a dařilo se nám z něj získávat spoustu míčů. Škoda, že jsme toho nevyužili v zakončení.  Zahozené "šoupáky" nás možná stály výhru nad Pelhřimovem. Celý tým zaslouží pochvalu za bojovnost a předvedený výkon. Chlapecké týmy jsou větší, statnější, přesto jsme s nimi dokázali velmi dobře držet krok a skvěle bojovat.

OP nejmladší minidívky U11

Písek h - Strakonice b d 20:8. Humpolec m - Strakonice b d 31 :30. Body: N. Bálková 32, Linterová 4, Jeništová, Švihovcová, Kovaříková, Valíčková a Mašková 2.

OP nejml. mini U11

Písek h - Strakonice A d 72:18. Písek h - Strakonice A d 56:27. Dívky bojovaly statečně proti silnějším týmům. Za obranu navíc dostala pochvalu Gornická. Body: Kopecká a Půroková 10, Viereová, Šlapáková a Bláhovcová 6, M. Kratochvílová 5, Gornická 2.

Autor: Miroslav Vondřička