TJ ČZ Strakonice - VSK Český Krumlov 0:3 (-22,-12,-17) 

Sestava Strakonic: Petra Staňková, Eva Fialová, Petra Černá, Alena Kalbáčová, Natálie Němcová, Adéla Machová – Klára Marková, Iveta, Boublíková. Chyběly: Pavlína Kalbáčová, Anita Nepodalová, Hana Kubičková, Eva Pellerová. Trenéři: Václav Svach a Eva Vavrušková.

Posledním zápasem podzimní části krajského přeboru KP-1 bylo pro tým žen Strakonic poměření sil s velmi silným Českým Krumlovem. Hrálo se v tělocvičně v ul. Máchova, tedy na domácí palubovce.

První set byl velmi vyrovnaný, pak už se kvalita hostů začala postupně projevovat ve větší míře. Holky však bojovaly, jak mohly. Nemá cenu popisovat jednotlivé herní činnosti. Kdo se přišel podívat, mohl snahu vidět, stejně jako rozdíl. Jeden zápas však sezonu nedělá, proto porážka rozhodně nic nekazí na skutečnosti, že strakonické volejbalistky během podzimní části nasbíraly svůj rekordní počet bodů, jako zatím nikdy v dané soutěži, a jsou zatím nejvýše, co byly.

Volejbal ve Strakonicích byl a je velmi úspěšný i v práci s mládeží a zájem o volejbal, zejména ženský, je velký, což nás všechny těší.

Autor: Václav Svach

Zdroj: Jan Škrle