Po šesti kolech byly strakonické basketbalistky na pátém místě tabulky se ztrátou jediného bodu na béčko Sparty Praha. Čekaly na ně zápasy na palubovkách soupeřek, které byly v tabulce hned v závěsu.

V sobotu se představily hráčky od Otavy na palubovce Aritmy Praha. Vůbec se jim nevydařil první poločas a ač v tom druhém náskok soupeřek stahovaly, vítězství nakonec zůstalo v Praze.
Aritma Praha – BK Strakonice 80:69 (28:10, 52:26, 67:51)
Body Strakonic: A. Jeništová 23, K. Tomšovicová 13, P. Reisingerová 10, K. Hauserová 9, A. Pešková 7, M. Jánská 4, S. Vadlejchová 2, E. Matoušková 1. Trojky: 16/6:31/9. Trestné hody: 17/14: 18/14. Doskoky celkem: 36:45. Fauly: 17:20.

Český pohár žen: BK Strakonice - BLK Slavia Praha 44:77.
Strakonické basketbalistky vypadly z poháru s extraligovou Slavií Praha

V neděli se strakonické basketbalistky představily na palubovce Sokola Nusle. Domácí celek si v první čtvrtině vypracoval osmibodový náskok, který si po celé utkání udržoval v přibližně stejné výši. Ani tentokrát Strakoňandy výhru nebraly.
Sokol Nusle – BK Strakonice 78:69 (24:16, 44:37, 57:48)Body Strakonic: A. Jeništová 26, K. Tomšovicová 18, P. Reisingerová 12, M. Jánská 4, E. Matoušková, S. Vadlejchová, K. Hauserová a A. Pešková 2, T. Soukupová 1. Trojky: 24/12:10/3. Trestné hody: 20/14: 26/16. Doskoky celkem: 33:47. Fauly: 22:24.

V neúplné tabulce první ligy je BK Strakonice na 7. místě. Další zápasy se hrají 9. a 10. prosince a k Otavě dorazí Studánka Pardubice a Sokol Pečky.