Druholigoví házenkáři Fezka prohráli v neděli v Sezimově Ústí se Spartakem 28:22 (13:11). Více nám řekl Jiří Dobeš.

„V Sezimáku tímto utkáním domácí otevírali novou házenkářskou halu a na oslavu podali vyrovnaný výkon ve všech řadách.
Hostům citelně chyběli zranění Samec, Frk a Kos, po 12ti minutách to vypadalo na debakl – Spartak vedl už 7:2. Postupně se ale hra vyrovnala, a to platilo i po změně stran.

Ještě ve 48. minutě to bylo slušných 20:18. Závěr ale vyšel domácím, když plně využili nepřesných výroků dvojice rozhodčích Artl, Kříženecký z Prahy.“
Trenér Roman Marienka byl spokojený s výkonem Fencla, Gruzovského a Čecha, i brankáře Lukáše Moravce.

Jak padaly branky: Za domácí stříleli Pavel Brožek 6 (1), Havel 6 (4), Tomáš Brožek 4, Petr Bláha a Svoboda po 3, Martin Bláha a Vincenc po 2, Fák a Petřík po 1. Za Strakonice Čech 6 (3), Gruzovský 4, Fencl 3, Vdovin, Filip Moravec a Jiří Vávra po 2, Roman Nejdl 2 (1), Masák 1.
Vyloučení: 3 – 3, sedmimetrové hody: 6/5 – 4/4.