Kalich – Chmel 13:5 (3:2). Chmel v první půli dvakrát vedl, Kalich se nemohl dostat do tempa. Postupně ale zrychlil hru a o výsledku již nebylo pochyb.

Branky Baloušek 6, Vincík 4, Roučka 3 – Mikláš 4 a Skrovný 2.

D–Team – C–Systém 6:7 (3:4). C–Systém rychle vedl 3:0, pak ale dovolil soupeři vyrovnat. C–Systém opět skóre zvrátil na svoji stranu. Tři minuty před koncem vedl D–Team 6:4, ale C–S strhl nakonec vítězství na svoji stranu.

Branky Buřil, Vopalecký 2, Říha, Verner – Hlaváč 4, Jůda 2 a Diviš.

Údolí sviní – Tomako 4:8 (1:3). Herně Tomako soupeře výrazně přehrávalo, ale brankář Žák čaroval. Ve druhé půli ÚS snížilo na rozdíl gólu, Tomako si však výhru vzít nenechalo.

Branky Horák, Masopust 2 – Krejčík, Peleška 3, Čapek a Volf.

1. FC Mladějovice – Benefit 4:5 (3:3). Benefit vedl 3:0, soupeř ale srovnal krok. V závěru měli více štěstí hráči Benefitu.

Branky Sadlak, Císař, Čížek, V. Hovorka – J. Bernad 3 a Velek 2.

Dohrávka: Záhy – Tomako 6:7 (4:3). Skóre bylo jako na houpačce, oba týmy se střídaly ve vedení. Šťastnější nakonec bylo Tomako.

Branky Horák 3, Zábranský, Vopalecký, V. Vojík – Krejčík 4, Volf 2 a Čapek.

Příští program – středa 23. ledna: C–Systém – 1. FC Mladějovice (18), Záhy – Chmel (18.45), Tomako – Benefit (19.30), Kalich – D–Team (20.15), Kalich – Údolí sviní (21.15, odložené utkání).