Benefit – Chmel 4:11 (0:6). Překvapivá, ale zcela zasloužená výhra Chmelu, který odehrál celý zápas v pěti hráčích. Střelecky se nejvíce prosadila dvojice Bláha – Fogl.

Branky T. Bernad 3, Halama – Fogl 5, Bláha 4, Kraus a Rosič.

C–Systém – Záhy 1:9 (1:3). Krutý výsledek pro C–Systém, který byl v poli vyrovnaným soupeřem, ale střelecky zcela selhal. Zázračné zákroky proti jejich pokusům předváděl gólman Halgaš. Střelecky se dařilo Kostkovi.

Branky Pavlík – Kostka 4, V. Vojík 3, Halgaš a Baloušek.

Tomako – Benefit 7:3 (3:1). Benefit opět nebodoval. Hlavně v první půli držel vyrovnaný stav a Tomaku se podařilo odskočit až v závěru. Ve druhé půli přidal soupeř rychlé góly a výhru si už pohlídal.

Branky Vodvářka 3, Šefčík 2, Čapek, Krejčí – T. Bernad a Halama.

D–Team – Záhy 4:8 (1:5). V prvním poločase hráči D–Teamu zmatkovali, čehož soupeř využil k vytvoření náskoku. Ve druhé části se D–Team zlepšil, ale tým Záhy zvrat nepřipustil.

Branky Říha 3, Buřil – Kostka 4, Baloušek, Rychtář, V. Vojík a Hajdušek.

1. FC Mladějovice – Údolí sviní 1:6 (0:1). Herně vyrovnaný zápas, ale v produktivitě celek ÚS svého soupeře vyučoval.

Branky Štěpánek – Chalupa, Lukeš 2, Horák a Moravec.

Volno měl Kalich.

Příští program – středa 5. prosince: D–Team – Chmel (18), C–Systém – Benefit (18.45), 1. FC Mladějovice – Kalich (19.30), Záhy – Údolí sviní (20.15). Volno má Tomako.

 1. Tomako 10 9 10 82:23 28
 2. Kalich 9 7 1 1 84:31 22
 3. Záhy 10 71 2 71:47 22
 4. Údolí sviní 9 5 0 4 49:38 15
 5. Benefit 9 4 0 5 50:61 12
 6. C–Systém 9 31 5 43:58 10
 7. Chmel10 31 6 49:72 10