Benefit – Chmel 2:1 (1:0). Oba týmy hrály opatrný fotbal a bylo jasné, že kdo dá první gól, bude mít velkou naději na vítězství. Povedlo se to v samém závěru první půle Benefitu. Chmel ale hned na začátku druhé vyrovnal a znovu začaly fotbalové šachy. Šťastnější nakonec byli hráči Benefitu a postupují do dalšího kola play off.

Branky T. Bernad, J. Bernad – Hujer.

C–Systém – 1. FC Mladějovice 11:6 (3:1). Hráči C–Systému se do svého soupeře zakousli hned od začátku. Rozstříleli se až ve druhém poločase, kdy skóre vyrostlo až na 10:1. Soupeř dokázal snížit, ale další vyložené šance zahodil. Do dalších bojů v play off tak postupuje C–Systém.

Branky Jůda, Kouba 3, Harenčák 2, Pavlík, Kropáček, Hlaváč – V. Čížek 3, P. Hovorka 2 a J. Toman.

Příští týden se hraje – pondělí 11. února: D–Team – Údolí sviní (16.45, dohrávka 1. kola), 2. kolo play off – středa 13. února: Záhy – C–Systém (18), Benefit – vítěz zápas D–Team – Údolí sviní (18.35), Benefit – C–Systém (19.10), Záhy – vítěz zápasu D–Team – Údolí sviní (19.45), C–Systém – vítěz zápasu D–Team – Údolí sviní (20.20), Záhy – Benefit (20.55).