Tomako – Kalich 2:2 (0:1). Kalich vstoupil do zápasu se snahou smazat náskok Tomaka z prvního utkání. Kalich si vytvořil převahu, ale v cestě mu stály tyče. V první půli trefil konstrukci branky pětkrát. Ve druhém dějství Kalich zvýšil na 2:0, měl stále více ze hry, ale soupeř dokázal vyrovnat.

Branky Krejčík, Dvorovčík – Benedikt 2.

C–Systém – Záhy 1:0 (1:0). Hrálo se o konečnou třetí příčku, manko z prvního střetnutí doháněl C–Systém. Tým Záhy byl oslabený o nejlepší hráče. Zápas nakonec rozhodl jediný gól, který dal Harenčák.

Kalich – Záhy 10:4 (5:0). Tým Záhy brzy prohrával 0:3 a bylo jen otázkou času, jaké bude konečné skóre.

Branky Baloušek, Šimsa, Roučka 3, Cibulka – Vopalecký 3 a V. Vojík.

Tomako – C–Systém 8:3 (5:2). Tomako se snažilo získat jistotu titulu a svoje předsevzetí splnilo. Postarali se o to hlavně brankář Hrčko a střelci Vodvářka a Šefčík.

Branky Vodvářka 4, Šefčík 3, Čapek – Harenčák, Kouba a Hlaváč.

Tomako – Záhy 3:2 (1:2). Po potvrzení konečného vítězství už nebyla touha Tomaka po výhře tak velká a první půli prohrálo. V závěru duelu ale zapnulo na vyšší obrátky a v závěrečných sekundách strhlo vítězství na svoji stranu.

Branky Čapek 2, Vodvářka – Rychtář a Podskalský.

Kalich – C–Systém 9:4 (2:1). C–Systém se ještě snažil získat třetí místo, ke kterému by mu pomohl jakýkoliv bodový zisk. Kalich však potvrdil pozici druhého nejlepšího celku soutěže.

Branky Baloušek 3, Vincík, Chaluš, Šimsa 2 – Kouba 2, Harenčák a Hlaváč.

Konečné pořadí XV. ročníku Dudák ligy: 1. Tomako, 2. Kalich, 3. Záhy, 4. C–Systém, 5. Benefit, 6. D–Team, 7. Údolí sviní, 8. 1. FC Mladějovice, 9. Chmel.

Nejlepší střelci: 41 – Petr Baloušek, 26 – Michael Čapek, 22 – Jaroslav Šimsa.

Miloš Vrátný, Zdeněk Švéda