Ženy Fezka zaspaly úvody poločasů

PARDUBICE, STRAKONICE - Po střelecké smršti do sítě Chrudimi v předchozím kole nyní musely strakonické druholigové házenkářky – v letošní sezoně už potřetí – sklopit hlavy.

9.11.2007

Trenérka Eva Krausová svůj tým po prohře v Pardubicích nešetřila.Foto: Jan Škrle

Venku družstvo nestačilo na sedmé Pardubice. Byla to jeho třetí porážka z posledních čtyř zápasů.

Pardubice – Strakonice 28:22 (14:12). Branky Schánělcová 6, Salátová 5 (5/5), Fundová 3 (2/1), Vlčková 3 (1/1), K. Šrámková 2, Lešáková, Mozolíková a D. Šrámková 1. Vyloučení 1:0, sedmičky 5/4:8/7.

„Zápas byl z naší strany totálně nevydařený. V útoku jsme působily naprosto bezradným, pasivním a alibistickým dojmem, hra neměla myšlenku, produkovaly jsme desítky naivních technických chyb. Ještě tragičtější však byla naše obrana, s níž si soupeř dokázal dělat naprosto cokoliv,“ nebrala si při hodnocení zápasu servítky trenérka Eva Krausová.

K zápasu Fezko odcestovalo ve stabilním podzimním složení. Žádná z klíčových hráček v sestavě nechyběla, vyjma dlouhodobě zraněné Moravcové a brankářky Nůskové.

„Hrubě jsme zaspaly začátek a po třinácti minutách byl stav 8:3 pro domácí. Za této situace následoval time–out a rázná domluva, po níž jsme se vrátily do utkání a šňůrou branek v závěru poločasu ještě dokázaly skóre kosmeticky upravit,“ líčila Krausová.

Veškeré domluvy týkající se zodpovědného nástupu do druhé půle však vzaly brzy za své a scénář z prvního dějství se opakoval – po dvanácti minutách měly Strakonice manko sedmi gólů. Tento stav se jim už nepodařilo zkorigovat.

„Ukázalo se, že bez tréninků se prostě házená hrát nedá! Chybějící tréninky se silně promítají do vzájemné nesehranosti,“ uzavřela trenérka.

9.11.2007 VSTUP DO DISKUSE

Ve strakonické házenkářské hale se 20. 1. uskutečnilo 2. kolo žákovské ligy starších žáků.
40

Všechny body nezískali, ale pochvalu zaslouží

Mobilheim nedaleko Dobešic, kde byl zavražděn manželský pár.
16

Policie má podezřelé z dvojnásobné vraždy. Zadrželi je v cizině

Strakoničtí badmintonisté excelovali na turnaji Grad Prix

Strakonice- Předposlední turnaj, badmintonového seriálu čtyř turnajů Grand Prix „D“, a skvělý badminton, byl k vidění 13. ledna ve Strakonicích.

Dvě slavonická stavení se uchází o titul Památky roku

Slavonice - Také v letošním roce se některé památkové objekty ze Slavonic budou ucházet o titul letošní Památky roku.

Srně z rybníka pomohl neznámý zachránce

Vodňany – V neděli 21. ledna odpoledne byla k Hliněnému rybníku ve Vodňanech vyslána místní profesionální jednotka k záchraně srnky.

Na plese se čarovalo a volilo

Čejetice - Místní sbor dobrovolných hasičů v sobotu 20. ledna 2018 pořádal tradiční 112. hasičský ples.