Předposlední tým tabulky – Starý Plzenec – budev nedělisoupeřem strakonických házenkářů. Duel v písecké hale začíná v 15 hodin.

Fezko bude chtít naplnit papírové předpoklady, které mu velí vyhrát. Kouč Roman Marienka by rád navázal na vynikající výkon z druhé půle minulého utkání s SK Praha 4.

„Doufám, že si kluci zvedli sebedůvěru. Na všechny dělal ten výkon v Praze dobrý dojem. Hráči si po delší odmlce dokázali, že to jde,“ konstatuje trenér Marienka.

Ve zmiňovaném utkání zdobilo Strakonice především absolutní nasazení. S ním by měl tým vyrukovat i na podstatně slabšího soupeře, a to hned od začátku. „Chci věřit, že to hráči zopakují a pěkně si zahrají. A také, že naváží na sebevědomí a minimum chyb z minulého střetnutí,“ prohlašuje Marienka.

Starý Plzenec je soupeř, který hraje více silově. A není příliš rychlý. „Musíme být rychlí, kombinační a přečíslit hosty během dvou tří přihrávek,“ upřesňuje kormidelník.

K dispozici bude mít opět kompletní mančaft a podle svých slov bude spíše řešit dilema, koho nepostavit.

Do hry by se však, jak už bývá zvykem, měli dostat všichni jeho svěřenci. „Střídáme tak po deseti minutách, už jsme tak zvyklí,“ uzavírá Roman Marienka.