Ústí nad Labem - Strakonice 66:76 (22:24, 41:43, 54:58) – Basketbalistky Strakonic vyhrály na palubovce nováčka z Ústí nad Labem sobotní prvoligový duel, ve kterém šlo oběma soupeřům o první dvoubodový zisk v sezoně. Zápas čtvrtého kola skončil vítězstvím favorizovaných Jihočešek 76:66, na kterém se střeleckým rekordem sezony v podobě 32 bodů podílela Jana Stejskalová.

Strakonice rozhodly o svém úspěchu až na začátku čtvrté čtvrtiny, kdy si vypracovaly desetibodové vedení. V té době nedaly Severočešky pět minut koš. Do té doby ale bylo utkání vyrovnané, nedlouho před velkou přestávkou dokonce vedly o čtyři body 37:33 domácí hráčky, ale Strakonice si ještě do přestávky vzaly těsné vedení zpět.

Nejvíce bodů: Medunová 22, Kallmünzerová 12, Peksová 10 - Stejskalová 32, Urbanová 14, Bernasová a Baláková po 6. Rozhodčí: Kukla, Neuman. Trestné hody: 21/12 - 38/29. Fauly: 25:28. Trojky: 6:7. Diváci: 150. Nejlepší hráčka: Stejskalová.

Valosun Brno - Slovanka Tábor 88:71 (23:18, 45:37, 66:51) – Valosun potvrdil v duelu s posledním týmem soutěže roli favorita. Slovanka dala první koš zápasu, pak vedla ještě 4:2, ale v dalším průběhu už měly navrch domácí hráčky. V závěru skóre narostlo ještě více ve prospěch Brňanek zásluhou zpřesněné obrany a zakončování rychlých protiútoků. Táborský celek prohrál i počtvrté v sezoně.

Nejvíce bodů: Svobodová 19, Whitleyová 16, Vlková a Hejdová po 15, Giacintová 13 - Kuthanová 18, Kubařová 15, Pospíšilová 14, Vorlová 13. Rozhodčí: Válek, Kašparová. Trestné hody: 23/16 - 15/12. Fauly: 16:19. Trojky: 2:5. Diváci: 250. Nejlepší hráčka: Giacintová.