Oblastní přebor žen

Tábor B – Strakonice C 90:61 (51:23).

Pacov – Strakonice C 42:56 (19:27).

Extraliga starších dorostenek

USK Praha – Strakonice 68:76 (34:36). Zdánlivý klid do týmu hostů přinesla první část, kterou děvčata vyhrála rozdílem osmi bodů. Ale rozhodnuto nebylo. Soupeř zlepšil obranu a na konci třetí části byl stav nerozhodný. Na začátku závěrečné čtvrtiny domácí družstvo dokonce získalo mírné vedení, výhru ale nakonec urvaly Jihočešky.

Body: Kušlitová 23, Stará 19 (1), Ovsíková 12 (2), Štípková 9, Vlčková 6, Linhartová 5 (1) a Nahůnková 2.

Pardubice – Strakonice 79:88 (34:51). Hostům se podařila odveta za domácí nešťastnou prohru. Od první části si Strakonice budovaly náskok, který si stále hlídaly – především díky výborným střeleckým výkonům.

Body: Stará 33 (4), Lukešová 19 (1), Punčochářová 15 (1), Kušlitová 11 (1), Vlčková 6 a Tomanová 4.

Liga starších žákyň

Česká Lípa – Strakonice 37:107 (24:49). Děvčata vyhrála vysokým rozdílem. Potvrdila tím svůj cíl, kterým je v prvním kole postup mezi nejlepších osm týmů v ČR.

Body: Kuncipálová 28, Fialová 16, Jozová 14 (1), Paroubková 13, Hořejší, Pletichová 11, Kotorová 10, Stögrová 3 a Matějková 2.

Mladá Boleslav – Strakonice 32:69 (20:34). O očekávanou výhru se muselo překvapivě tvrdě bojovat. Výkon byl brzděn velmi tvrdou hrou domácího týmu a děvčata těžko hledala cestu ke koši. Rozhodly především protiútoky.

Body: Kuncipálová 21, Kotorová 17, Hořejší 7, Paroubková 6, Fialová, Jozová 4, Matějková 3 (1), Stögrová, Pletichová a Svobodová 2.

Oblastní přebor dorostenců

Strakonice – Kaplice 88:49 (47:25). Domácí vyhráli přesvědčivě, vedli od začátku až do konce utkání.

Body: Račko 23, Prantl 8, Samec 7, Vondra 5, Maleček 3 a Veselý 2.

Strakonice – České Budějovice B 48:51 (33:22). První půle prohře nenasvědčovala, ale hosté se nevzdali, zaskočili domácí lepší obranou a třetí část vyhráli rozdílem 14 bodů. To rozhodlo o výsledku.

Body: Račko 21 (1), Prantl 8, Vondra, Samec 7, Maleček 3 a Veselý 2.

Oblastní přebor nejstaršího minižactva

Strakonice d – Strakonice h 36:62 (20:22).

Strakonice h – Tábor d 50:25 (32:12).

Strakonice d – Tábor d 48:11 (31:6).

K prvnímu utkání se strakonickými hochy nastoupila děvčata v oslabené sestavě, příležitost dostaly i začínající dívky. Na předvedené hře se to projevilo. Šest zkušenějších hráček k utkání přistoupilo velmi lehkovážně, prohra o 30 bodů tak byla logická.

Druhé utkání proti táborským děvčatům bylo povedenější a již o poločase bylo o výsledku rozhodnuto.

Body dívek: Vondrysová 16, Maršíková 12, Šoborová, Vápeníková 11, Krejčová 10, Vokounová 5, Malá, Matysová a Koláříková 1.