ATLETIKA

XXV. ročník běhu Mufloní stezka (Katovice), 100 m – 2006 a ml. dívky: 1. Chvalová (Katovice), chlapci: 1. Prušák (Nový Dražejov). 500 m – nejmladší dívky: 1. Krčalová (Katovice), chlapci: Hejtmánek (Katovice). 1000 m – nejmladší přípravky dívky: 1. Honsová (Ski klub Vimperk), chlapci: 1. Viktora (Katovice). 1000 m – starší přípravka dívky: 1. Havlíčková (Ski klub Šumava), chlapci: 1. Honsa (Ski klub Vimperk). 2000 m – mladší žákyně: 1. Vostradovská (Ski klub Vimperk), mladší žáci: 1. Klement (Ski klub Šumava). 3000 m – starší žákyně: 1. N. Grabmullerová (Ski klub Šumava). 4000 m – starší žáci: 1. Kapr (Radomyšl). 4000 m – mladší dorostenky: 1. Šimečková (Ski klub Strakonice), mladší dorostenci: 1. Kobr (Ski klub Šumava). 5000 m – starší dorostenci: 1. Kohel (SCV Blatná). 5000 m – ženy a juniorky: 1. Š. Grabmullerová (Ski klub Šumava). 7000 m – muži a junioři: 1. Jedlička (Ski klub Šumava). 3000 m – 1969 a starší hobby ženy: 1. Smolová (Sport team Vimperk). 5000 m – 1969 a starší hobby muži: 1. Pudil (SCV Blatná).

BASKETBAL

II. liga žen – o postup do I. ligy, 1. zápas: BK Strakonice B – Basket Slovanka MB 82:77 (38:33), Tomanová 18, Podskalská 15, Lukešová, Šindelářová 14, L. Babková, V. Reisingerováá 6, Linhartová 5, Filková 2, Kramlová 1. 2. zápas: BK Strakonice B – Basket Slovanka MB 59:71 (34:34), Lukešová 14, Šindelářová 11, Tomanová 10, L. Babková, Kramlová 7, Linhartová 6, Hříbalová 4. Stav série: 1:1.

Extraliga starších dorostenek – o 9.–12. místo, 5. kolo: BA Sparta – BK Strakonice 68:76 (39:35), Kůsová, Jozová 19, K. Kuncipálová 13, Svobodová 12, Vápeníková 7, Fialová 4, Vondrysová 2.

 9. BK Strakonice 28 10 18 1836:2010   38
10. BA Sparta 27 8 19 1563:1817   35
11. OSK Olomouc 26 8 18 1579:1760   34
12. Sokol Nusle 27 1 26 1547:2129   28

Liga mladších žákyň – play off, 3. zápas: Žďár nad Sázavou – BK Strakonice 79:56 (40:24), Reisingerová 22, Plechatá, Bauerová 9, Malá 8, Řezníková 5, Makovcová 3. 4. zápas: Žďár nad Sázavou – BK Strakonice 65:56 (35:22), Reisingerová 22, Bauerová 12, Plechatá 10, Malá, Koláříková 6. Konečný stav série: 3:1.

Oblastní přebor mladšího minižactva: BK Strakonice – Písek (ch) 19:79 (11:42), –27:47 (17:29), body celkem: Preissová 10, Rajtmajerová 7, Schallerová, Němcová 6, Jariabková, Šípová, Roučková 4, Velková, Drnková 3.

 1. BSK Č. Budějovice 20 16 4 1544:805   36
2. Písek 20 16 4 1461:724   36
3. Jindřichův Hradec 20 15 5 1435:819   35
4. BK Tábor 20 9 11 1026:959   29
5. BK Strakonice 20 4 16 681:1152   24
6. Pelhřimov 20 0 20 361:2049   20

Oblastní přebor nejmladšího minižactva: BK Strakonice – Pelhřimov (ch) 38:56 (24:30), –20:95 (5:46), body celkem: Šípová 14, Svobodová 11, Fišerová 10, Drnková 9, Lukačevičová 6, Kochová 4, Mašková 3, Klejnová 2.

FOTBAL

III. liga žen – 12. kolo: Blatná – Mořina 4:3 (1:0), Račáková, Danielová, Honnerová, Humpálová.

 1. Zlíchov 12 8 3 1 55:17   27
2. Holoubkov 12 8 3 1 25:7   27
3. Pavlíkov 12 8 1 3 32:13   25
4. Blatná 12 7 3 2 31:26   24
5. Kaplice 12 7 1 4 34:17   22
6. Příkosice 12 6 1 5 24:20   19
7. Mořina 12 3 1 8 11:29   10
8. Bráník 12 3 1 8 24:43   10
9. Horní Bříza 12 1 1 10 6:52    4
10. Inferno 12 0 3 9 8:26    3

Okresní výběry – U–12: OFS Strakonice – OFS Český Krumlov 4:5, Červeňák 2, Kulík, Paukner. U–13: OFS Strakonice – OFS Český Krumlov 3:1, Gašpar 2, P. Tůma.

HÁZENÁ

II. liga žen – 19. kolo: Strakonice – 1. HC Pardubice 27:29 (14:12). Branky: Mrázová 10 (6/6), Fundová 7, Vlčková 3 (1/1), Mozolíková, Salátová 3, Hokrová 1 – Pánková 8. Vyloučení: 1:3. ŽK: 2:1. Sedmičky: 7/7:5/3. Diváků: 35.

 1. SHK–DP Pardubice 19 18 0 1 540:307   36
2. Sp. Ústí nad Labem 19 15 0 4 517:399   30
3. Sokol Vršovice 19 12 3 4 502:389   27
4. Sokol Kobylisy II B 19 13 1 5 491:432   27
5. J. Hradec dor. 19 9 2 8 373:386   20
6. HBC Strakonice 19 8 1 10 356:403   17
7. Astra Praha dor. 19 8 0 11 436:466   16
8. Most B 19 6 2 11 408:443   14
9. 1. HC Pardubice 19 6 1 12 411:497   13
10. Tachov dor. 19 6 0 13 383:486   12
11. Písek B 19 5 0 14 428:532   10
12. Milevsko 19 3 0 16 378:483    6

I. liga mladších dorostenců – 20. kolo: Sokol Kobylisy – Strakonice 24:25 (12:11). Branky: Vonička 9 – R. Marienka 10, Slavíček 7, Král 4 (2), S. Tockstein 3, Hála 1. Vyloučení: 5:1. ŽK: 3:2. ČK: 1:0 (Palkanin). Sedmičky: 1/0:3/2. Diváků: 30.

 1. Dukla Praha 18 16 0 2 573:415   32
2. Jičín 18 14 2 2 553:441   30
3. Lovosice 18 14 0 4 551:484   28
4. Louny 18 11 0 7 551:504   22
5. Strakonice 19 10 1 8 524:485   21
6. Náchod 18 9 1 8 534:510   19
7. Talent Plzeň 18 8 1 9 505:471   17
8. Loko Č. Budějovice 18 6 1 11 518:532   13
9. Sokol Kobylisy 18 5 0 13 427:493   10
10. Sokol Vršovice 19 3 1 15 461:566    7
11. Mladá Boleslav 18 0 1 17 336:632    1

Žákovská liga starších žáků – 6. kolo (Lovosice), výsledky Strakonic: Strakonice – Talent Plzeň 18:24 (14:10), Strakonice – Ostrava 23:24 (12:12), Strakonice – Lovosice 14:22 (9:11). Branky: Halgaš 13, Hrbas 8, Prechtl 8, T. Nejdl 6, Josef Drašnar 5, Plojhar 4, Chvosta, Malina, O. Marienka 3, Razak 2, dále hráli Kosák, Hoch, Kortus, J. Narin, gólman Jelínek. Na mistrovství republiky HBC nepostoupil.

 1. Ostrava 3 3 0 0 65:59    6
2. Talent Plzeň 3 2 0 1 63:55    4
3. Lovosice 3 1 0 2 54:53    2
4. HBC Strakonice 3 0 0 3 55:70    0

HOKEJBAL

OHbL – nadstavba: Blatná – Holubov 2:11 (1:2, 0:4, 1:5), Bolina, Popelka.

 1. Holubov 16 1 1 1 92:40   51
2. ŠD Písek 14 1 0 4 97:43   44
3. Zliv 13 0 1 5 89:50   40
4. SK Tábor 10 0 1 8 68:60   31
5. Horní Bříza 4 3 1 11 35:60   19
6. Blatná 6 0 0 13 55:98   18
7. Český Krumlov 4 0 1 14 34:77   13
8. Ped. Č. Budějovice 4 0 0 15 42:84   12

TENIS

Okresní přebor jednotlivců (Strakonice) – výsledky, dvouhra – semifinále: Švec – T. Fiala 7:5, 6:4; Procházka – P. Fiala 4:6, 6:3, 6:2. Finále: Švec – Procházka 7:6, 6:2. Čtyřhra – semifinále: Švec, Procházka – Fringoš, Zákostelecký 6:7, 6:1, 6:3; T. Fiala, P. Fiala – M. Bouček st., T. Fiala st. 6:1, 6:2. Finále: T. Fiala, P. Fiala – Švec, Procházka 5:7, 6:4, 6:1.

VODNÍ PÓLO

I. liga starších dorostenců – 2. finálový turnaj (Brno) – výsledky: Strakonice – Hradec Králové 18:6 (6:3, 3:3, 5:0, 4:0), M. Janeček 9, Kopenec 3, Černý 2, J. Bušauer, Mukenšnábl, Žitka, Buzu, Dubský 1. Strakonice – KVP Přerov 18:10 (2:6, 6:2, 4:1, 6:1), M. Janeček 6, Žitka 5, J. Bušauer, Mlnařík, Kopenec 2, Tauber 1. Kometa Brno – Strakonice 11:15 (2:3, 3:4, 3:4, 3:4), M. Janeček 5, Kopenec, Žitka, Černý 3, Buzu 1. Branku hájil M. Bušauer, dále nastupoval Fajt. Hradec Králové – Kometa Brno 10:7, Hradec Králové – KVP Přerov 15:8, Kometa Brno – KVP Přerov 13:23. Pořadí po 2. turnaji: 1. Strakonice 11, 2. KVP Přerov 7, 3. Hradec Králové 5, 4. Kometa Brno 1.