Strakoničtí v Brně porazili Hradec Králové 18:6, Přerov 18:10 a domácí Kometu 15:11. Proti Hradci byl k neudržení kapitán Marek Janeček, který dal devět gólů. Nástup do druhého zápasu proti Přerovu Fezku nevyšel a v nejdůležitějším zápasu sezony prohrávali po první čtvrtině 2:6. Během druhé části po důrazné domluvě trenéra o přestávce Fezko srovnalo na 8:8 a začínalo se odznovu. Ve druhé polovině zápasu Strakonice sehrály velmi kvalitní akce, zejména v obraně hrály velmi zkušeně, přidaly deset gólů a Přerov se zmohl pouze na dvě přesné trefy.

Třetí zápas s Kometou Brno měl být oddychový, ale opak byl pravdou – Fezko se o zisk dvou bodů muselo obávat po celou dobu.

Hodnocení trenéra Josefa Janečka: „Klobouk dolů před klukama, co předvedli. Hlavně v zápasech proti KVP Přerov a Kometě Brno. Tyto duely řídili brněnští rozhodčí Holeš a Petřík, jejich výklad pravidel je pro mne více než záhadou. I přes nepřízeň rozhodčích a tvrdou hru soupeřů šlo celé družstvo za vítězstvím, byli si vědomi důležitosti zápasů tady v Brně a výhry si plně zasloužili.“

V sobotu 23. dubna se hraje 3. turnaj, jehož hostitelem je právě Fezko. A může si v něm v předstihu zajistit prvenství. „Pokud se nám povede doma třikrát vyhrát, je o zisku zlata rozhodnuto,“ konstatoval Josef Janeček.