BASKETBAL

Extraliga starších dorostenek – o 9.–12. místo, 3. kolo: BK Strakonice – Sokol Nusle 73:52 (33:23), K. Kuncipálová, Paroubková 16, Jozová 11, Vápeníková, Svobodová 9, Kůsová 7, Ovsíková 3, Šoborová, Vondrysová 1. 4. kolo: BK Strakonice – BA Sparta 68:56 (31:30), Jozová 16, K. Kuncipálová 13, Kůsová 12, Vápeníková, Svobodová 8, Fialová 6, Paroubková 5. 6. kolo: Sokol Nusle – BK Strakonice 52:78 (17:29), Kůsová 26, Jozová 16, Svobodová 12, Vondrysová, K. Kuncipálová 8, Fialová, Vápeníková 4.

 9. BK Strakonice 27 9 18 1760:1942   36
10. OSK Olomouc 26 8 18 1579:1760   34
11. BA Sparta 26 8 18 1495:1741   34
12. Sokol Nusle 27 1 26 1547:2129   28

Extraliga mladších dorostenek – čtvrtfinále play off, 3. zápas: BK Strakonice – Basket Slovanka 55:70 (32:39), Jozová 16, Vápeníková 12, Krejčová 10, H. Kuncipálová, Nováková 5, Maršíková 4, Vondrysová 3. Konečný stav série: 0:3.

Liga starších žákyň – play off, 3. zápas: Žďár nad Sázavou – BK Strakonice 47:58 (22:36), Krejčová 22, Reisingerová 19, H. Kuncipálová 7, Maršíková 4, Bauerová, Malá 3. Konečný stav série: 0:3.

Oblastní přebor staršího minižactva + U–14 a mladších žákyň: Pacov – SKB Strakonice 40:63 (24:31), Šatra 18, Fapšo 16, Vávra 10, Šipoš 9, Zoch 6, Provazník 4, –30:55 (12:37), Fapšo 16, Provazník 11, Vávra 10, Šatra 7, Šipoš 6, Šouc 3, Papoušek 2. SKB Strakonice – BK Tábor 46:27 (19:10), Vávra 13, Provazník 12, Šipoš 8, Fapšo 6, Šatra 4, Zoch 2, Kozlík 1, –57:24 (26:10), Provazník 18, Šipoš 13, Fapšo 12, Vávra 8, Šatra 6. Jindřichův Hradec (ch) – BK Strakonice 76:35 (41:13), –61:37 (30:16), body celkem: Šípová 20, Votavová 14, Řezníková 12, Pichlerová, Baloušková 6, Hollarová 5, Voráčková 4, Roučková, Fauová 2, Soukupová 1.

HÁZENÁ

II. liga žen – 18. kolo: Sokol Kobylisy II B – Strakonice 26:21 (14:12). Branky: Novotná 5, Rosolová 5 (4) – Fundová 5, Mrázová, Mozolíková, Veselková 3, Schánělcová, Salátová 2, Vlčková 2 (2/2), Lešáková 1. Vyloučení: 2:3. ŽK: 2:1. Sedmičky: 5/4:2/2. Diváků: 41.

 1. SHK–DP Pardubice 18 17 0 1 511:291   34
2. Sp. Ústí nad Labem 18 14 0 4 477:384   28
3. Sokol Vršovice 18 12 3 3 486:360   27
4. Sokol Kobylisy II B 18 12 1 5 463:407   25
5. J. Hradec dor. 18 8 2 8 352:367   18
6. HBC Strakonice 18 8 1 9 329:374   17
7. Astra Praha dor. 18 8 0 10 411:438   16
8. Most B 18 5 2 11 379:423   12
9. Tachov dor. 18 6 0 12 368:446   12
10. 1. HC Pardubice 18 5 1 12 382:470   11
11. Písek B 18 5 0 13 409:511   10
12. Milevsko 18 3 0 15 358:454    6

I. liga mladších dorostenců – 19. kolo: Strakonice – Dukla Praha 25:37 (12:16). Branky: R. Marienka 8, Krejčí 5, Král 4 (2), S. Tockstein 3, Hála, Hrbas, 2, Slavíček 1 – Šigut 8. Vyloučení: 0:5. ŽK: 2:2. Sedmičky: 4/2:0. Diváků: 89.

 1. Dukla Praha 17 15 0 2 533:389   30
2. Jičín 17 13 2 2 524:416   28
3. Lovosice 18 14 0 4 551:484   28
4. Louny 17 10 0 7 511:474   20
5. HBC Strakonice 18 9 1 8 499:461   19
6. Náchod 17 9 1 7 504:470   19
7. Talent Plzeň 17 8 1 8 480:442   17
8. Loko Č. Budějovice 17 5 1 11 477:516   11
9. Sokol Kobylisy 17 5 0 12 403:468   10
10. Sokol Vršovice 18 3 1 14 435:526    7
11. Mladá Boleslav 17 0 1 16 320:591    1

Krajský přebor starších žáků: Třeboň – Strakonice B 23:34 (8:16), Chvosta, T. Nejdl 9, Malina 6, M. Kosák 4, Bezpalec, Jakub Narin, Razak 2. Třeboň – Strakonice A 15:33 (7:15), Hrbas, Halgaš 7, Prechtl 6, O. Marienka 5, Plojhar 4, Josef Drašnar 2, Jelínek, Kortus 1.

Krajský přebor mladších žáků: Třeboň – Strakonice 14:21 (5:13), O. Marienka 9, L. Zahrádka, Samek, A. Nejdl 3, Kvěch, Vrchlavský, Plučár 1.

Krajský přebor mladších žákyň: Třeboň – Strakonice 14:21 (7:8), Nepodalová 6, Votavová 5, Vavřincová 4, Pavolková, Benešová, Kinkorová 2.

Krajský přebor minižactva: Strakonice A – Jindřichův Hradec A 28:5 (15:0), Landsinger 10, Vaněček, L. Fencl, Jan Drašnar, Štěpánek 4, Tesař 2. Strakonice A – Jindřichův Hradec B 34:0 (19:0), Landsinger 9, Vaněček, L. Fencl 7, Jan Drašnar 6, Štěpánek 3, Votavová 2. Třeboň – Strakonice B 21:13 (10:4), Miklas, Zdychynec, Kalbáč 3, Mráz 2, Lukeš, Novák 1. Třeboň – Strakonice A 7:20 (2:9), Landsinger, L. Fencl 5, Jan Drašnar 3, Vaněček, Štěpánek, Turek 2, Harant 1.

Vajgar Cup minižactva: – výsledky ve skupině I: Strakonice A – Jindřichův Hradec A 11:3, Strakonice A – Úvaly 14:3, Jindřichův Hradec A – Úvaly 4:8. Pořadí ve skupině I: 1. Strakonice A 4 (25:6), 2. Úvaly 2 (18:11), 3. Jindřichův Hradec A 0 (7:19). Skupina II: Strakonice B – Jindřichův Hradec B 8:1, Strakonice B – Soběslav 10:5, Strakonice B – Slavie Praha 7:0, Jindřichův Hradec B – Soběslav 2:4, Jindřichův Hradec B – Slavie Praha 0:2, Soběslav – Slavie Praha 12:2. Pořadí ve skupině II: 1. Strakonice B 6 (25:6), 2. Soběslav 4 (21:14), 3. Slavie Praha 2 (4:19), 4. Jindřichův Hradec B 0 (3:14). Semifinále: Strakonice A – Soběslav 7:1, Jindřichův Hradec A – Jindřichův Hradec B 1:0, Strakonice B – Úvaly 8:5. O 5. místo: Jindřichův Hradec A – Slavie Praha 4:2. O 3. místo: Soběslav – Úvaly 4:7. Finále: Strakonice A – Strakonice B 10:12 po prodloužení. Konečné pořadí: 1. Strakonice B, 2. Strakonice A, 3. Úvaly, 4. Soběslav, 5. Jindřichův Hradec A, 6. Slavie Praha, 7. Jindřichův Hradec B. Branky – Strakonice A: Jan Drašnar 15, L. Fencl 10, Pavolková 5, Benešová 4, Kinkorová 3, Votavová 1. Strakonice B: Landsinger 20, Zdychynec, Mráz 7, Miklas, Lukeš 3, Kalbáč 1. Nejlepší střelec turnaje: Landsinger (Strakonice B) – 20 gólů. Nejlepší hráčka turnaje: Pavolková (Strakonice A).

KUŽELKY

Krajský přebor I: Dynamo České Budějovice – Fezko Strakonice 2:6 (2357:2513), Čech 412 – Petráň ml. 443, Poklop 441.

Konečná tabulka ročníku 2010/2011
1. Fezko Strakonice 22 17 1 4 2565   35
2. Chotoviny B 22 14 3 5 2524   31
3. Loko Tábor 22 13 1 8 2543   27
4. Sezimovo Ústí 22 13 1 8 2515   27
5. Písek 22 11 0 11 2487   22
6. Nová Bystřice B 22 10 1 11 2511   21
7. Dyn. Č. Budějovice 22 10 1 11 2519   21
8. Nové Hrady 22 10 0 12 2541   20
9. České Velenice 22 8 4 10 2499   20
10. Kunžak 22 9 0 13 2475   18
11. Trhové Sviny 22 8 0 14 2513   16
12. Český Krumlov B 22 3 0 19 2422    6

Fezko postoupilo do divize.

Krajský přebor II: Fezko Strakonice C – Lomnice 0:8 (2321:2530), Petráň st. 426 – Šobr 468, Suchý 444.

Konečná tabulka ročníku 2010/2011
1. Lomnice nad Lužnicí 22 15 1 6 2491   31
2. Nová Ves 22 14 2 6 2477   30
3. Blatná B 22 15 0 7 2517   30
4. Slavonice B 22 13 1 8 2482   27
5. Soběslav 22 13 0 9 2476   26
6. Nová Bystřice C 22 13 0 9 2470   26
7. Loko Tábor C 22 12 1 9 2434   25
8. Chýnov 22 10 1 11 2457   21
9. Dačice C 22 8 2 12 2438   18
10. Blatná C 22 5 2 15 2435   12
11. Dyn. Č. Budějovice B 22 5 1 16 2372   11
12. Fezko Strakonice C 22 2 3 17 2391    7

Fezko sestoupilo do okresního přeboru.