ATLETIKA

Horský maraton (Trhové Sviny) – 32 kilometrů, převýšení 1100 metrů: R. Valíček (SKI Strakonice) v čase 2:50:40 hodiny obsadil 3. místo, J. Pudil (SCV Blatná) 18. místo.

BASKETBAL

II. liga žen – play off, 3. zápas: BaK Plzeň – BK Strakonice B 54:71 (34:41), Tomanová 14, Linhartová 13, Kramlová 11, Lukešová 10, Filková 7, L. Babková, Šindelářová 4, V. Reisingerová 3, Paroubková, Brücklerová 2, Hříbalová 1. Konečný stav série: 0:3.

Extraliga mladších dorostenek – čtvrtfinále play off, 1. zápas: Basket Slovanka – BK Strakonice 87:70 (47:32), H. Kuncipálová 19, Jozová 17, Krejčová 10, Vondrysová 8, Vápeníková 5, Nováková, Svobodová 4, Maršíková 2, Hálová 1. 2. zápas: Basket Slovanka – BK Strakonice 94:49 (51:25), Jozová 12, Krejčová, H. Kuncipálová 10, Vápeníková 9, Svobodová 4, Hálová, Vokounová 2. Stav série: 2:0.

Liga mladších žákyň – play off, 1. zápas: BK Strakonice –Žďár nad Sázavou 48:71 (27:36), Reisingerová 27, Malá, Řezníková 6, Plechatá 5, Fauová, Zuklínová 2. 2. zápas: BK Strakonice – Žďár nad Sázavou 62:52 (25:20), Reisingerová 38, Plechatá 10, Malá 8, Fauová, Soukupová, Šípová 2. Stav série: 1:1.

Oblastní přebor staršího minižactva + U–14 a mladších žákyň: SKB Strakonice – Písek 37:63 (16:34), Vávra 20, Provazník 6, Zoch 4, Fapšo 2. –39:72 (19:40), Vávra 25, Fapšo 9, Šatra, Reisinger 2, Zoch 1.

Oblastní přebor mladšího minižactva: BSK České Budějovice (ch) – BK Strakonice 64:38 (38:20), –61:36 (45:25), body celkem: Kutá 18, Roučková 12, Drnková 7, Preisová 6, Voráčková, Němcová 5, Velková, Sýkorová 4, Bublíková, Brušáková, Schallerová, Rajtmajerová 2.

FOTBAL

III. liga žen - 10. kolo: Blatná - Inferno 4:1 (2:0), Humpálová 2, Račáková, Mlíčková.

HÁZENÁ

I. liga mladších dorostenců – 18. kolo: Louny – Strakonice 24:27 (13:14). Branky: Triebe 9 (3) – Krejčí 11, R. Marienka 6, Slavíček, Hála 3, Halgaš 2, S. Tockstein 1, Jakub Král 1 (1). Vyloučení: 2:2. ŽK: 3:1. Sedmičky: 3:1. Diváků: 47.

 1. Dukla Praha 16 14 0 2 496:364   28
2. Jičín 16 12 2 2 490:394   26
3. Lovosice 17 13 0 4 523:461   26
4. Louny 16 10 0 6 481:443   20
5. HBC Strakonice 17 9 1 7 474:424   19
6. Náchod 16 9 1 6 473:436   19
7. Talent Plzeň 17 8 1 8 480:442   17
8. Sokol II. Kobylisy 16 5 0 11 380:440   10
9. Loko Č. Budějovice 16 4 1 11 443:485    9
10. Sokol Vršovice 17 2 1 14 404:496    5
11. Mladá Boleslav 16 0 1 15 298:557    1

HOKEJ

Turnaj žáků ve Švýcarsku, výsledky HC Strakonice, 6. a 7. třída – skupina kategorie TOP (hrálo se 2x20 minut): Strakonice – Geneve– Servette (Švýcarsko) 7:2 (4:0, 3:2), Tintěra 2, Švec, Bublík, Žampach, Řehoř, Šebesta. Strakonice – Tigers Montréal (Kanada) 4:3 (2:2, 2:1), Kočí, Řehoř, Káník, Tintěra. Strakonice – Dutch Lions (Nizozemsko) 3:2 (1:2, 2:0), Tintěra, Šebesta, Kočí. Strakonice – Raubichi (Bělorusko) 2:4 (1:3, 1:1), Švec 2. Strakonice – St. Pétersbourg (Rusko) 6:5 TS (3:0, 2:5), Kočí 2, Švec, Franta, Tintěra, góly v samostatných nájezdech dali Tintěra a vítězný Řehoř. O 1. místo: Strakonice – Raubichi 0:7 (0:3, 0:4). 5. třída – skupina kategorie A: HC Chene (Švýcarsko) 1:8 (0:3, 1:5), Pála, Bucifalová 2, Kolda, Herc, Špička (as. Bucifalová, Pála 2, Kolda, Honsa, Škola, Bláha, Měchura). CP Meyrin (Švýcarsko) – Strakonice 6:0. Beijing (Čína) – Strakonice 6:3 (0:1, 3:5), Bucifalová, Pála, Špička (as. Škola, Had, Bucifalová). Geneve–Servette – Strakonice 4:5 TS (2:2, 2:2), Bucifalová 2, Had, Špička, Chval (as. Schaller 2, Kolda). Tilburg (Nizozemsko) – Strakonice 6:0. O 3. místo: Meyrin – Strakonice 5:0.

HOKEJBAL

OHbL – nadstavba: Blatná – Zliv 1:6 (0:2, 1:2, 0:2), Diviš.

I. OHbL: SK Tábor B – Blatná B 5:1 (0:0, 1:0, 4:1), Brož.

Tabulka po základní části
1. Suché Vrbné 16 0 0 2 137:46   48
2. SK Tábor B 15 0 0 3 103:48   45
3. Prachatice 11 3 0 4 96:49   39
4. Zliv B 8 1 2 7 87:79   28
5. Dyn. Č. Budějovice 8 0 2 8 74:94   26
6. Suchdol n. Lužnicí B 5 3 3 7 71:83   24
7. Orel Č. Budějovice 6 1 0 11 61:77   20
8. ŠD Písek B 5 1 2 10 59:76   19
9. Blatná B 3 1 1 13 41:121   12
10. Falcon Č. Budějovice 2 1 1 14 52:108    9

KUŽELKY

Krajský přebor I: Fezko Strakonice – Kunžak 2:6 (2374:2442), Poklop 436 – Burian 426.

Krajský přebor II: Chýnov B – Fezko Strakonice C 4:4 (2418:2419), Bronec 436 – Palán 459, Čejka 419.

Okresní přebor: Fezko Strakonice D – Písek B 6:2 (2158:2081), Slezák 386 – Tipka 373. Fezko Strakonice E–Písek C 5:3 (2163:2036), Zelinka 391 – Dupal 370.

Konečná tabulka
1. Písek B 6 4 0 2 32:16    8
2. Blatná D 6 4 0 2 28,5:19,5    8
3. Katovice 6 4 0 2 24,5:23,5    8
4. Blatná E 6 0 0 6 11:37    0
––––––––––––––––––––––––––––––––––
5. Fezko Strakonice D 6 4 0 2 28:20   8
6. Písek C 6 3 0 3 25:23    6
7. Písek D 6 3 0 3 23:25    6
8. Fezko Strakonice E 6 2 0 4 20:28   4