BASKETBAL

Extraliga mladších dorostenek – čtvrtfinále play off, 1. zápas: Slovanka – BK Strakonice 78:59 (34:31), Kuncipálová 14, Jozová, Fialová 9, Kadlecova, Paroubková, Vápeníková 8, Nováková 3, Matějková 2. 2. zápas: Slovanka – BK Strakonice 70:74 (40:29), Jozová 24, Kadlecová 17, Kuncipálová 16, Fialová 15, Paroubková 14, Vápeníková 10, Matějková 2. Stav série: 1:1.

Liga mladších žákyň – finálová skupina, 5. kolo: BK Strakonice – Žďár nad Sázavou 54:38 (18:24), Krejčová 22, Plechatá 15, Kuncipálová, Maršíková 6, Lošáková 3, Šoborová 2. 6. kolo: BK Strakonice – Valosun Brno 73:76 (33:30), Krejčová 24, Kuncipálová 23, Maršíková 12, Plechatá 9, Lošáková 3, Malá, Šoborová 1.

 1. Basket Slovanka 12 12 0 1115:430   24
2. Hradec Králové 12 10 2 937:671   22
3. Žďár nad Sázavou 12 6 6 672:691   18
4. BA Sparta 12 6 6 739:777   18
5. BK Strakonice 12 5 7 703:793   17
6. Valosun Brno 12 4 8 644:842   16
7. SBŠ Ostrava 12 3 9 716:920   15
8. Prostějov 12 2 10 486:888   14

Oblastní přebor mladších dorostenek+žákyň: BK Strakonice B – České Budějovice h 38:80 (21:38), Malá 12, Plechatá 9, Šídlová 5, Holubová 7, Šoborová 3, Lošáková 2.

Oblastní přebor mladšího minižactva: BK Strakonice – Pelhřimov 91:14 (41:5), –103:0 (56:0), Šípová 32, Hollarová 26, Fedorová 24, Baloušková 14, Roučková, Sýkorová, Řezníková, Kosatková 10, Samcová 9, Votavová 8, Jariabková, Pichlerová, Fauová 6.

HOKEJBAL

II. NHbL: Vltava České Budějovice – Blatná 6:1 (2:0, 2:1, 2:0), Diviš.

 1. Suchdol n. Lužnicí 12 2 1 1 97:33   41
2. Zliv 12 1 2 1 92:39   40
3. Vltava Č. Budějovice 11 0 0 5 97:60   33
4. ŠD Písek 7 0 1 7 47:53   22
5. SK Tábor 4 3 0 9 50:62   18
6. Ped. Č. Budějovice 4 1 2 9 38:53   16
7. Blatná 4 0 1 11 46:97   13
8. Suché Vrbné 2 0 0 13 26:96    6

OHbL: Suché Vrbné B – Blatná B 3:2 (1:0, 1:1, 1:1), Diviš, Brož.

 1. Holubov 15 1 0 1 117:36   47
2. ŠD Písek 13 2 0 3 86:53   43
3. Rosa Č. Budějovice 13 0 1 4 107:50   40
4. Český Krumlov 11 2 1 4 91:41   38
5. Suché Vrbné 11 1 1 5 81:60   36
6. Palestine Thumbs 8 1 0 9 108:78   26
7. Suchdol n. Lužnicí B 8 0 0 10 80:80   24
8. Zliv B 6 0 3 8 52:78   21
9. Blatná B 6 0 2 10 62:71   20
10. Dyn. Č. Budějovice 4 1 1 12 65:92   15
11. Falcon Č. Budějovice 2 0 0 16 38:139    6
12. Prachatice 1 1 0 16 40:149    5

MČR mladších žáků: Zliv – Blatná 0:5 (0:1, 0:2, 0:2), Michálek, Tkadlec 2, Kareš, Šíp. –1:11 (0:5, 1:3, 0:3), Michálek 4, Tkadlec, Vinter 2, David Braun, Kareš, Kapr.

 1. SK Jihlava 18 1 0 3 176:21   56
2. Blatná 18 0 1 5 176:47   55
3. Ped. Č. Budějovice 14 0 0 8 154:36   42
4. Zliv 7 0 0 17 86:113   21
5. ŠD Písek 0 0 0 24 5:380    0

KUŽELKY

Krajský přebor I: Fezko Strakonice – Kunžak 8:0 (2614:2390), Palán 454 – Burián 425.

Okresní přebor: Fezko Strakonice D – Katovice 2:6 (2263:2287), Šoul 402 – Dvořák 424. Blatná E – Písek C 8:0 (2368:2073), Mikolášek 458 – Kolařík 364. Blatná D – Fezko Strakonice E 6:2 (2364:2270), Koubek 418 – Smrčková 403.

HOKEJ

Strakoničtí starší žáci se zúčastnili dvoudenního turnaje v Rokycanech, kde skončili druzí po těchto výsledcích: Strakonice – Vimperk 2:6, Strakonice – Klatovy 4:1, Strakonice – Rokycany 7:7, Strakonice – Příbram 4:1. Medaile a poháry osobně předával kapitán HC Plzeň 1929 Martin Straka.

TENIS

Turnaj ve čtyřhře (Strakonice), který pořádal tenisový oddíl při TJ Dražejov – konečné pořadí: 1. Hradecký/Švára, 2. Dvořák/Dubový (finále 6:4), 3. Lacina/Burda, 4. Soukup/Šíp, 5. Přecechtěl/Darebný, 6. Králíček/Gregor, 7. Martínek/Jileček, 8. Barvíř/Žejdl.