Mladším dorostenkám BK Strakonice začalo play off. Ve čtvrtfinále extraligy hrají proti Slovance.

Z úvodního dvojzápasu na hřišti soupeře přivezly jednu výhru. V prvním utkání prohrály 59:78, ale ve druhém zvítězily 74:70. Stav série je tak před odvetami, které se hrají 17. a 18. dubna, vyrovnaný 1:1. Hraje se na tři vítězné duely.

Hodnocení trenéra Petra Martínka: „I přes porážku v prvním souboji jsme odehráli dobré utkání. Nezvládli jsme však začátek třetího dějství, kdy nám Slovanka odskočila a my jsme už neměli síly na zvrat. Soupeř byl velmi efektivní, měl vysoké procento úspěšnosti střelby ze střední vzdálenosti. Zahrály si všechny hráčky a zaslouží pochvalu.
Druhý zápas se nesl v podobném duchu, dlouho jsme drželi krok, ale do přestávky nám Slovanka utekla na jedenáct bodů. Ve třetí části se nám však narozdíl od ní dařilo proměňovat šance, úvodní čtyři minuty jsme vyhráli 13:0 a otočili. Závěr utkání jsme odehráli zkušeně a měli jsme i štěstí. Šestnáct bodů dala ve druhé půli Kadlecová.“