VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ve výsledcích

Strakonicko - Sportovní výsledky a tabulky v kostce.

25.3.2010
SDÍLEJ:

Pólistka Dita Javorská.Foto: Jan Škrle

HÁZENÁ

Handball Tour – turnaj mladších žáků (Strakonice), výsledky HBC Strakonice: Strakonice A – Strakonice B 18:11, Strakonice A – Třeboň 18:9, Strakonice A – Dukla Praha 14:11, Strakonice A – Most 18:7, Strakonice A – Chodov 20:4. Strakonice B – Třeboň 7:14, Strakonice B – Dukla Praha 9:15, Strakonice B – Most 20:12, Strakonice B – Chodov 13:13. Pořadí v turnaji: 1. Strakonice A 10, 2. Třeboň 8, 3. Dukla Praha 6 6, 4. Strakonice B 3, 5. Most 2, 6. Chodov 1. Branky – Strakonice A: Malina 12, Kosák, J. Narin 10, T. Nejdl, Knetl, Chvosta, Razak 9, Hanzelín 7, Bezpalec 5, Lipták 4, Klečka 3. Strakonice B: Zahrádka 15, O. Marienka 14, Schwarz 12, Kvěch 10, A. Nejdl 4, Samek 2, Jáchym, Landsinger, Vaněček 1.

HOKEJBAL

II. NHbL: Blatná – Pedagog České Budějovice 3:2 (1:2, 0:0, 2:0), Bláha, Suchý, Samec.

 1. Zliv 12 1 2 0 90:35   40
2. Suchdol n. Lužnicí 11 2 1 1 94:32   38
3. Vltava Č. Budějovice 10 0 0 5 91:59   30
4. ŠD Písek 7 0 1 7 47:53   22
5. Ped. Č. Budějovice 4 1 2 8 37:50   16
6. SK Tábor 3 3 0 9 46:60   15
7. Blatná 4 0 1 10 45:91   13
8. Suché Vrbné 2 0 0 13 26:96    6

OHbL: Blatná B – Holubov 4:5 ss (1:1, 2:2, 1:1), Rádr 2, Suchopár, Vaníček.

 1. Holubov 14 1 0 1 110:35   44
2. ŠD Písek B 13 1 0 3 81:49   41
3. Rosa Č. Budějovice 13 0 1 3 106:43   40
4. Český Krumlov 10 2 1 4 83:40   35
5. Suché Vrbné B 10 1 1 5 78:58   33
6. Suchdol n. Lužnicí B 8 0 0 9 77:73   24
7. Palestine Thumbs 7 1 0 9 101:75   23
8. Blatná B 6 0 2 9 60:68   20
9. Zliv B 6 0 2 8 48:73   20
10. Dyn. Č. Budějovice 3 1 1 12 54:91   12
11. Falcon Č. Budějovice 2 0 0 15 37:128    6
12. Prachatice 1 1 0 15 39:141    5

NHbL starších dorostenců: Prachatice – Blatná 1:6 (1:2, 0:2, 0:2), Vejda 2, Hrubý, Matějka, Kalmunzer, Paukner.

 1. SK Tábor 16 0 0 2 112:33   48
2. Ped. Č. Budějovice 15 0 0 3 138:30   45
3. Jindřichův Hradec 14 0 1 2 138:36   43
4. Suchdol n. Lužnicí 11 0 1 6 97:64   34
5. Prachatice 7 1 1 9 93:77   24
6. TJ Plav–Velešín 7 1 0 10 53:73   23
7. Blatná 6 1 1 10 58:105   21
8. Suché Vrbné 4 2 0 12 60:102   16
9. ŠD Písek 2 0 1 14 48:141    7
10. Orel Č. Budějovice 2 0 0 16 59:195    6

MČR mladších žáků: Blatná – ŠD Písek 11:0 (5:0, 2:0, 4:0), Maňaska, Michálek, Thorovský, Tkadlec 2, Voborník, M. Braun, Sýkora. –9:1 (2:1, 2:0, 5:0), Michálek, D. Braun 3, Tkadlec, Maňaska, Thorovský.

 1. SK Jihlava 16 1 0 3 165:21   50
2. Blatná 16 0 1 5 160:46   49
3. Ped. Č. Budějovice 14 0 0 6 154:25   42
4. Zliv 7 0 0 15 85:97   21
5. ŠD Písek 0 0 0 24 5:380    0

KUŽELKY

Krajský přebor II: Fezko Strakonice B – Nová Včelnice B 6:2 (2639:2524), Herzig, Petráň 458 – Stránský 441.

Okresní přebor: Blatná D – Fezko Strakonice D 5:3 (2272:2228), Paďour 413 – Novotný 423. Písek C – Fezko Strakonice E 5:3 (2282:2276), Maršálková 399 – Hejlek 434. Blatná E – Katovice 3:5 (2360:2378), Sitter 431 – Dvořák 440.

Krajský přebor žen: 1. Mašková, 2. Cízlerová, 3. Peroutková (všechny Chýnov)… 21. Přibová (Blatná).

Krajský přebor mužů: 1. Cígl (Blatná) – postup na MČR, 2. Blecha (Dačice).

Krajský přebor seniorek: … 3. Kyriánová (Fezko Strakonice) – postup na MČR… 10. Hlavínová, 11. Mrvíková (obě Blatná).

Krajský přebor seniorů: … 5. Hendl (Fezko Strakonice).

TENIS

I. ročník celostátního turnaje mužů (Strakonice) – výsledky, dvouhra – čtvrtfinále: Luhan (TCG Karlovy Vary) – Hájek (České Budějovice) 6:4, 6:1. Chvátal (Slavia Plzeň) – Švec 6:2, 6:4. Procházka – Hrych (Milevsko) 3:6, 6:3, 6:4. Fiala – Chval (Lokomotiva Plzeň) 7:5, 6:0. Semifinále: Luhan – Chvátal 6:4, 6:4, Fiala – Procházka 7:6, 6:4. Finále: Luhan – Fiala 7:6, 7:6. Čtyřhra – semifinále: Luhan, Fiala – Hrych, Hájek 6:2, 6:2. Švec, Procházka – Chvátal, Chval 6:4, 6:4. Finále: Luhan, Fiala – Švec, Procházka 6:2, 6:3.

VODNÍ PÓLO

I. liga žen – 5. kolo (Strakonice), výsledky: Strakonice A – Strakonice B 22:7 (4:3, 7:2, 5:1, 6:1), L. Votavová 11, Javorská, B. Krásová, Šoulová 3, Maříková, G. Chvalová 1 – B. Hlavatá 3, Hálová, L. Brožová, Parobková, Šavrdová 1. Stepp Praha – Hradec Králové 11:10 (3:4, 2:2, 4:1, 2:3). Strakonice A – Sokolov 16:10 (3:4, 5:1, 6:2, 2:3), L. Votavová 5, M. Brožová 3, Javorská, B. Krásová, Maříková 2, G. Chvalová, Kovaříková 1. Strakonice B – Hradec Králové 12:8 (4:1, 3:3, 4:3, 1:1), B. Hlavatá 5, K. Hlavatá 3, L. Brožová 2, Hálová, Havrdová 1. Stepp Praha – Sokolov 12:10 (2:2, 3:3, 6:1, 1:4). Strakonice A – Stepp Praha 15:6 (4:2, 4:2, 4:1, 3:1), L. Votavová, G. Chvalová 4, Javorská 3, Šoulová 2, B. Krásová, M. Brožová 1. Sokolov – Hradec Králové 9:13 (2:3, 4:4, 1:5, 2:1). Strakonice B – Sokolov 22:8 (4:1, 5:3, 9:2, 4:2), K. Hlavatá 7, B. Hlavatá 4, Hálová, Mohylová, Havrdová, Parobková 2, Šornová, Kopencová, L. Brožová 1. Strakonice A – Hradec Králové 14:8 (3:1, 4:5, 2:1, 5:1), L. Votavová 6, M. Brožová, Javorská 3, B. Krásová 2. Strakonice B – Stepp Praha 15:7 (4:1, 3:1, 4:3, 4:2), Hálová, K. Hlavatá 5, B. Hlavatá 3, Kopencová, Mohylová 1.

Tabulka po základní části
1. Fezko Strakonice A 20 19 1 0 343:128   39
2. Fezko Strakonice B 20 11 2 7 191:179   24
3. Hradec Králové 20 9 1 10 180:201   19
4. Stepp Praha 20 4 3 13 158:245   11
5. Sokolov 20 3 1 16 161:280    7

Přehled pěti nejlepších střelkyň týmů Strakonic po základní části – Fezko A: 1. L. Votavová 112, 2. B. Krásová 53, 3. G. Chvalová 44, 4. Javorská 42, 5. M. Brožová 41. Fezko B: 1. B. Hlavatá 49, 2. K. Hlavatá 42, 3. Hálová 30, 4. Bušauerová 18, 5. L. Brožová 13.

Nyní bude na programu nadstavba, která začne o víkendu 8.–9. května.

Autor: Miloš Vrátný

25.3.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Pomocní kuchaři 13 000 Kč Pomocní kuchaři pomocný/á kuchař/ka. Požadované vzdělání: nižší střední. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 13000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Jedná se o pomocné práce v kuchyni, 12 hodinové směny, Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, Mzda: od 13.000,-Kč + odměny (mzda bude předmětem osobního jednání), KONTAKT: Mgr. Hejduková Dana, tel.: 602366130, e-mail: hejdukova@volynskalecebna.cz. Pracoviště: Nemocnice volyně s.r.o., Husova, č.p. 401, 387 01 Volyně. Informace: Dana Hejduková, +420 602 366 130. Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Účetní 16 000 Kč Odborní účetní všeobecní VOE - účetní. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, ekonomický směr, možno absolvent, AJ,Nj výhodou, zaslat životopis na mail: mpichlikova@czas.cz. Pracoviště: Čz a.s., Tovární, č.p. 202, 386 01 Strakonice 1. Informace: Marie Pichlíková, +420 383 342 238. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 120 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) kuchař. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 120 kč, mzda max. 150 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Praxe výhodou, KONTAKT: telefonicky nebo osobně, Marášková Jana, tel.: 703688918. Pracoviště: Janeberry s.r.o. - pracoviště strakonice, Zámek, č.p. 50, 386 01 Strakonice 1. Informace: Jana Marášková, +420 703 688 918. Zdravotnictví - Zdravotnictví Veterinář 20 490 Kč Veterinární lékaři veterinární lékař. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20490 kč, mzda max. 37890 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Odborné činnosti preventivní a diagnostické v ochraně zdraví zvířat nebo veřejného zdraví, vykonávané veterinárním lékařem , VÝHODY: 5 týdnů dovolené, stravenky SODEX ve výši Kč 100,-, KONTAKT: telefonicky v době od 7:00-15:30 hod., Plchová Melanie, tel.: 731134708, e-mail: m.plchova@svscr.cz. Pracoviště: Státní veterinární správa - pracoviště strakonice, Palackého náměstí, č.p. 1090, 386 01 Strakonice 1. Informace: Melanie Plchová, +420 731 134 708.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vodňany - Lokomotiva ČB 3:1.
33

Čtyři body z I.A třídy putují na Strakonicko

Házenkáři Strakonic startují novou mistrovskou sezonu. Ilustrační foto.
5

Strakoničtí házenkáři startují soutěže

Cehničtí fotbalisté berou důležité body

Cehnice /OBRAZEM/ - V okresním souboji B skupiny fotbalové I.B třídy se utkaly dva týmy ze spodku tabulky.

Olešník loupil v Oseku

Osek /OBRAZEM/ - V dalším kole fotbalového krajského přeboru hostil Osek favorizovaný Olešník.

Druhé zlato Terezy Babické

České Budějovice – S rekordem ČR žákyň na 200 metrů překážek se z Jablonce vrátila 15letého svěřenkyně trenéra Jiřího Coufa v Sokole ČB Tereza Babická.

Zlaté překážky Terezy Babické a tyč Karolíny Podlahové

České Budějovice – Tereza Babická (Sokol ČB), 15letá svěřenkyně Jiřího Coufa, v sobotu 22. září excelovala v mistrovství ČR žactva v Jablonci v běhu na 100 metrů překážek.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT