V kategorii mužů obhájil pozici strakonické jedničky Tomáš Fiala. V kraji se dostal na pomyslné stupně vítězů a skončil v konečném účtování na třetím místě. Na celostátním žebříčku se pak umístil na výborném 84. místě.

Druhé místo mezi strakonickými tenisty obhájil Pavel Procházka, který se v kraji umístil na pátém, v republice pak na 158. místě. Strakonický bronz získal Pavel Švec, v kraji na devátém místě, na celostátním žebříčku číslo 260. Na 14. místě v kraji se pak umístil Štěpán Reisinger, na 19. Jiří Kotoun, na 22. Tomáš Reisinger.

Mezi ženami se na krásném šestém místě v kraji umístila Hana Slavíková (na CŽ 316.) a do první desítky v kraji (9.) se vměstnala i německá posila pro družstva Bettina Meusel.

První rok v kategorii dorostenců má za sebou Přemysl Fiala, který se v krajském žebříčku probojoval na velmi solidní 13. místo (na CŽ 282.).

První turnajové zápasy mají letos za sebou nejmladší zástupci strakonického tenisu a rozhodně se mezi konkurencí neztratili – Adam Mikeš se v kraji umístil na 35. a Martin Čihák na 49. místě.

PAVEL PROCHÁZKA