BK STRAKONICE - BK TÁBOR

80:55 (23:14, 43:23, 63:33)

Vítejte u on-line přenosu z basketbalové nejvyšší soutže žen BK Strakonice - BK Tábor.

Domácí Strakonice nastupují v tomto složení: Reisingerová, Stará, Špirková, Stejskalová, Johnová, táborská pětka: Vodrážková, Vorlová, Křížová, Kuthanová, Emmelová.

1. čtvrtina

1´ Do zápasu lépe vstoupily Strakonice, po minutě hry vedou 4:0.

2´ Tábor má už pátý faul, tretné hody proměnila Reisingerová, stav je 8:3.

4´ Domácí jsou od začátku lepší, střelecky se jim daří. Drží si mírný náskok, vedou 12:7.

Tým od Otavy je lepší, daří se mu doskoky. Reisingerová zvýšila v 6. minutě na 14:7, hosté mají time-out.

V probíhající 7. minutě vedou domácí o 9 bodů (18:9), střelecky se zatím nejvíce daří Reisingerové, která dala 10 bodů.

8´ Tábor přidal a snížil na rozdíl pěti bodů (18:13). Trenérka Strakonice Marcela Krämerová si vyžádala time-out.

9´ Domácí teď vypadli z tempa, ale ani Táboru se v zakončení nedaří.

10´S klaksonem se za tři body trefila domácí Johnová - stav je 23:14.

2. čtvrtina

11´ První koš za dva body ve druhé části dala po půl minutě domácí Stará (25:14).

11´ Hostující Vorlová má už tři osobní chyby.

14´ Domácí si stále udržují náskok, Reisingerová dala už 15 bodů. Stav je 30:20.

16´ Rozdíl ve skóre je nyní 14 bodů. Strakonice ubránily útok Tábora a domácí Stejskalová zvýšila na 35:21. Tábor si vzal time-out.

17´ Tábor nemůže dát koš, naopak domácí Reisingerová je dnes při chuti. Zvýšila na 37:21.

18´ Domácí Stará odmítla zvýraznit vedení, nedala ani jeden ze dvou trestných hodů.

19´ Pro Tábor je koš opravdu zakletý.

20´ Už to neplatí, hostující družstvo snížilo, ale na to reagovala za dva body Musilová - 41:23.

20´ Opět body s klaksonem! Opět na domácí straně - trefila se Musilová za dva body - 43:23.

V prvním poločase se projevila výšková převaha domácích, což dokazuje i 17 vstřelených bodů Reisingerové. Strakonice dobře bránily, úspěšné byly i v doskocích.

Malá statistika z první půle: Nejvíce bodů na domácí straně dala Reisingerová (17), z táborských hráček byla nejúspěšnější Vodrážková (6). Trojky DxH: 8/2-9/1, trestné hody DxH: 13/9-11/6.

3. čtvrtina

21´ Opět úspěšný vstup Strakonic, Stejskalová a Stará zvýšily na 47:23.

22´ Musilová - 50:23.

23´ Táborská Kuthanová z trestných hodů snížila na 50:25.

26´ Opět Kuthanová z trestných hodů - 50:27.

27´ Hra se teď přelévá ze strany na stranu, domácí tým si vzal time-out.

28´ Domácí hráčky se po delší době bodově prosadily - Reisingerová upravila na 52:27.

29´ Necelé dvě minuty před koncem třetího dějství vedou Strakonice 59:31.

30´ Do konce třetí desetiminutovky zbývají vteřiny, domácí družstvo vede o 30 bodů - 63:33.

30´ Po třiceti minutách je stav 63:33.

4. čtvrtina

31´ Začala poslední část odvety jihočeského derby. Domácí jasně vedou a nezdá se podle dosavadního průběhu zápasu, že by měli o vítězství přijít

32´ Tentokrát se poprvé prosadil Tábor, stav je 63:37.

32´ Hostující tým riskuje a praktikuje agresivní hru. Vyplácí se, snížil na 39:63.

33´ Náskok domácích se ztenčuje - Kuthanová z trestných hodů snížila na rozdíl dvaceti bodů: 63:43.

33´ V závěru třetí minuty se poprvé z týmu Strakonic prosadila Johnová za dva body.

34´ Domácí Reisingerová přidala další dva body, celkem jich už nastřílela 23. Stav je 67:43.

35´ Strakonice se zvedly, Johnová trojkou upravila na 70:43.

Tři minuty před koncem je stav 76:45.

Dvě a půl minuty do konce - domácí mají time-out.

39´ Táborská Nečásková za dva body - 76:47.

40´ Začala poslední minuta - Strakonice vedou 78:47.

40´ Strakonice vítězí jasně 80:55.