HOKEJ

Krajský přebor juniorů – 6. kolo: Strakonice – DDM České Budějovice 8:2 (1:1, 4:1, 3:0), Macháček 3, Major 2, Šrámek, Kuncipál a Kubů (as. Tetour 3, Major, Macháček 2, Kuncipál, Šrámek, Kovář, Jílek a Pěsta).


Krajský přebor dorostu – 5. kolo: Strakonice – Klatovy 7:4 (0:1, 2:1, 5:2), Škoda, Trnka, Šavrda, Vlk, Kurečka, Hrubý a Diviš (as. Andrle 2, Kurečka, Srb, Boška, Šavrda, Topinka a Škoda).


Liga starší žáci – 7. kolo: Milevsko – Strakonice 5:4 (2:0, 3:2, 0:2), Kříž 2, Papež a Mála (as. Mála 2 a Vavřík). 8. kolo: Veselí nad Lužnicí – Strakonice 1:4 (1:0, 0:2, 0:2), Topinka, Papež, Hrubý a Šavrda (as. Topinka, Šavrda a Hrubý).
Liga mladší žáci – 7. kolo: Milevsko – Strakonice 5:3 (3:2, 0:1, 2:0), Marek, Mikeš a Miklas (as. Jiřinec). 8. kolo: Veselí nad Lužnicí – Strakonice 1:3 (0:0, 1:1, 0:2), Marek, Škoda a Vlček (as. Němejc, Bednařík a Křešnička).
Krajský přebor 5. tříd – 4. kolo: Strakonice – Vimperk 1:3 (0:1, 1:2, 0:0), Tintěra (as. Mikeš).
Krajský přebor 4. tříd – 4. kolo: Strakonice – Český Krumlov 2:3 (0:0, 0:2, 2:1), Švec a Káník (as. Káník, Švec a Jeřábek).
Farma Cup – 8. zápas: Modří – Žlutí 2:4 (0:2, 1:1, 1:1), Vošta, Podskalský – Flíček 2, Vavruška a Přecechtěl. Stav MxŽ 1–1–6 (17:33).

BASKETBAL

II. liga mužů – 4. kolo: Viktoria Tábor – SKB Strakonice 38:74 (23:39), Diviš 28, M. Janda 17, Tesař 16, Grabmüller 8, Linhart 3 a P. Janda 2, 5. kolo: BSK České Budějovice – SKB Strakonice 51:66 (29:32), Tesař 22, M. Janda 18, Diviš 16, Grabmüller 6 a Veselý 4.
Oblastní přebor mužů: SKB Strakonice B – Viktoria Tábor B 55:70 (23:34), Huspeka, Melichar, Metlička 9, P. Bůžek 8, Plochý, Veselý 7, R. Bůžek 3, Pojar 2 a Štěpaník 1. SKB Strakonice B – Humpolec 78:79 (32:38), Melichar 31, Huspeka 17, R. Bůžek 15, Štěpaník, Veselý 5, Metlička 3 a Plochý 2.
Extraliga starších dorostenek – 2. kolo: Sparta – BK Strakonice 74:68 (36:41), Stará 19, Linhartová 17/1, Kušlitová 13, Sládková 12/1, Vlčková 4 a Ovsíková 2. 3. kolo: Sokolov – BK Strakonice 75:85 (35:43), Stará 24, Sládková 22, Linhartová 13/1, Kušlitová 10, Kůsová 5/1, Náhunková, Kabourková 4, Ovsíková 2 a Fialová 1.
Liga starších dorostenek – 2. kolo: Karlovy Vary – BK Strakonice B 47:66 (26:34), Hořejší 29, Paroubková 19, Jozová 10/1, Svobodová 6/2 a Matějková 2. 3. kolo: Tachov – BK Strakonice B 68:87 (33:45), Matějková 31/3, Hořejší, Paroubková 17, Kadlecová 11, Stögrová 4, Kopalová 3 a Pletichová 2.
Oblastní přebor starších minižákyň: Tábor – BK Strakonice 46:59 (14:26), Krejčová, Kuncipálová 20, Maršíková, Bauerová, Koláříková 4, Plechatá 3, Vondrysová a Podlešáková 2. Pelhřimov – BK Strakonice 58:40 (31:12), Krejčová 14, Maršíková 8, Kuncipálová 5, Vondrysová, Plechatá 4, Bauerová, Prokopová 2 a Malá 1.
Oblastní přebor minižáků: BK Tábor – SKB Strakonice 80:16 (50:7), – 68:15 (34:5), body celkem: Wieser 13, Cinádr 6, Šatra, Zuklín 4, Šouc 3 a Kozlík 1.

VODNÍ PÓLO

I. liga žen – 1. kolo (Aš), výsledky Fezka Strakonice: Strakonice B – Stepp Praha 6:7 (0:2, 0:2, 3:0, 3:3), K. Hlavatá, G. Chvalová, L. Brožová a B. Hlavatá. Strakonice B – Sokolov 8:13, K. Hlavatá 6, Hálová a N. Šoulová 1. Strakonice B – Hradec Králové 11:5 (5:2, 3:1, 2:0, 1:2), K. Hlavatá 4, G. Chvalová 3, B. Hlavatá 2, Hálová a L. Brožová 1. Strakonice B – Plzeň 9:7 (2:0, 5:1, 1:3, 1:3), K. Hlavatá 5, N. Šoulová 2, Hálová a L. Brožová 1. Volno měly Strakonice A.
I. liga staršího dorostu – 2. kolo (Strakonice), výsledky Fezka Strakonice: Strakonice – Přerov 17:6 (5:2, 5:1, 4:3, 3:0), Strakonice – Hradec Králové 15:8 (3:2, 3:1, 4:2, 5:3), Strakonice – Tábor 38:1 (9:0, 11:0, 9:1, 9:0). Branky celkem: Janeček 16, Javůrek 11, Novotný 8, Žítka, Mlnařík 7, Kopenec, Rajchert 6, Jaroš 5, Šimon 3 a Chval 2. Pořadí po 2. kole: 1. Strakonice 12, 2. Hradec Králové 7, 3. Přerov 5, 4. Tábor 0.

HÁZENÁ

I. liga mladšího dorostu – 8. kolo: HC Plzeň – Strakonice 19:35 (9:12), Zeman 17 (3), M. Zbíral 7 (1), Volf, D. Zbíral 3, Kajtman, Švehla 2 a Mašák 1. Sedmičky 1/1:4/4, vyloučení 0:2.
Krajský přebor starších žákyň: Písek – Strakonice 16:18 (5:10), T. Řezáčová 11, Sobolčíková 3, Rybová a Zelinková 2.

HOKEJBAL

II. NHbL – 9. kolo: Blatná – Zliv 3:9 (0:4, 2:3, 1:2), Vacek 2 a Rádr.
RHbL – 6. kolo: Blatná B – Suché Vrbné B 8:5 (1:1, 3:0, 4:4), Bolina, Diviš 3, Holman a Nový.
NHbL mladšího dorostu – 8. kolo: Blatná – Jindřichův Hradec 3:9 (1:2, 1:1, 1:6), Matějka 2 a Peleška.