Strakonice – Loko Liberec 21:28 (11:17). Branky Fundová 9 (3/3), Salátová 4 (na snímku), Schánělcová, Vlčková 3, K. Šrámková a Mrázová 1. Vyloučení 2:3, sedmičky 3/3:2/1.

Ačkoliv tomu konečný výsledek nenasvědčuje, utkání bylo poměrně vyrovnané, zejména ve druhé půli. „Hrálo se ve svižném tempu, neboť na sebe
narazily celky, které vyznávají rychlostní házenou. V průběhu hry bylo možné zhlédnout i řadu pohledných akcí,“ upřesnila trenérka Eva Krausová.

„Také v tomto duelu děvčata předvedla, že jsou velké bojovnice, na hřišti nechala duši.“ Domácímu družstvu nevyšel vstup, i když v 18. minutě byl stav 8:10. „Poté jsme opět přestaly hrát a vyrobily jsme větší množství technických chyb,“ dodala trenérka.

Soupeř tak odskočil na rozdíl šesti gólů, což bylo rozhodující. Ve druhém dějství byl o gól lepší Liberec – 11:10. V tabulce patří Jihočeškám čtvrté místo s 20 body.