O víkendu se představí malí florbalisté na florbalovém turnaji v jižních Čechách. Hrát se bude ve Sportovní hale v Českých Budějovicích." Docela klidně se může stát, že během víkendu na malé florbalisty v ulicích města narazíte. Bude jich opravdu hodně. Loni pořadatelé přivítali 350 účastníků ve věku pět až čtrnáct let!

Turnaj od začátku jeho vzniku pořádá klub SK Meťák České Budějovice. „Myšlenkou pro založení Innebandy Cupu byla snaha umožnit dětem odehrát co nejvíce kvalitních zápasů. V té době nebyly ještě dostatečné časté ligové turnaje. Odměnou nám je každý rok vidět, tolik nadšených sportovců,“ doplňuje Ivan Janoušek.

Historický postup žen Dynama do druhé ligy. Přijďte ho oslavit spolu s týmem v neděli v 11.00 na Složiště
Oslavte s námi v neděli postup. Dynamo zve na Složiště. Máme video

Celý program můžete sledovat na stránkách turnaje www.metak.cz/innebandy-cup.

Pořadatelé letos připravili velký tahák. "Autogramiádu nám přislíbil Šimon Hrubec," potvrdila za organizátory Zdeňka Stančíková. "Hrubec se bude podepisovat mezi desátou a jedenáctou hodinou, budeme také formou tomboly přispívat nadaci Naděje pro Erika," přidala Stančíková další zajímavou zprávu, která potěší malého Erička i jeho dědečka, kterým je bývalý hokejový reprezentant a opora obranných řad Motoru Milan Nedoma.