Obsadil 15. místo časem 1:11:26, kterým si o pět minut vylepšil nejlepší osobní loňský výkon. Další běžci kraje: 17. David Vaš (30 let) 1:12:10, 30. Martin Frelich (49, třetí nad 40 let, oba Sokol ČB) 1:17:37, 50. Vít Malík (51, JčKM, třetí nad 50 let) 1:26:50. Závod žen vyhrála Marcela Joglová z pražského klubu Here to Win za 1:13:46.

Velká cena Tábora, mem. Ing. Jana Pána, v úterý 14. července má upřesněný program. V první části, která začne od 16.30, bude jistě „jihočesky“ zajímavý běh mladíků na 800 m v 17.30, v němž se utkají Filip Kotek, Jakub Janda, Ondřej Kohout, Daniel Gribbin a Jakub Budil, i B-běh půlkařů v hlavním programu se startem v 18.40 s Jakubem Škrdletou a Romanem Budilem. Novovčelnický Marek Strnad byl zařazen do A-běhu. V závodě na 100 m s plánovaným startem v 19.55 se mají utkat Jiří Polák, Dominik Záleský, Jan Veleba, Ján Volko, stejnou disciplínu žen od 19.40 poběží Klára Seidlová, Nikola Bendová a Marcela Píárková.

Mladá atletika v Kolíně: oštěp žáků vyhrál Ondřej Nový (Čéčova) v nejlepším jihočeském výkonu roku 49,52, tedy po osobním zlepšení o 167 centimetrů. Druhým nejlepším pokusem zaznamenal 40,47 m. V historické tabulce kraje je tak ve své kategorii šestý. Z dalších výkonů Čéčovky: 150 m Nový 19,22, Lenka Kollarová 20,93, dálka Kateřina Strusková (18) 480, Kollarová 474.